Eerste Klasse Femminile
0
100%
Risultati
Domenica C
04.0514:30
Saestum II
Rooms Katholieke Huissense Voetbal Vereniging
2
2
F
04.0514:00
TAVV
Kolping Boys
6
5
F
Domenica D
04.0512:30
Wilhelmina
Rooms Katholieke Huissense Voetbal Vereniging II
5
1
F
04.0512:00
SSS '18
SC 't Zand II
1
3
F
04.0512:00
SC Varsseveld
SV Someren
3
2
F
04.0512:00
Braakhuizen
Prinses Irene
0
6
F
04.0511:30
RKSVO
FC Gelre
0
4
F
Classifica
# | Squadra | P | G | V | N | P | G | +/- | Striscia |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Oranje Nassau II | 42 | 20 | 13 | 3 | 4 | 53:37 | +16 | V V V V V |
2
|
Knickerbockers | 41 | 20 | 13 | 2 | 5 | 56:33 | +23 | V P P V P |
3
|
DTS Ede | 37 | 20 | 11 | 4 | 5 | 63:40 | +23 | V P P V N |
4
|
HTC Zwolle | 35 | 20 | 10 | 5 | 5 | 41:30 | +11 | V V V P N |
5
|
Voetbal Vereniging Ons Genoegen | 28 | 20 | 8 | 4 | 8 | 44:43 | +1 | N V P V P |
6
|
Be Quick Dokkum | 28 | 20 | 8 | 4 | 8 | 30:32 | -2 | P N N V V |
7
|
Klarenbeek | 24 | 20 | 7 | 3 | 10 | 37:43 | -6 | P V V P V |
8
|
Oerterp | 22 | 20 | 5 | 7 | 8 | 34:41 | -7 | N P V P P |
9
|
Tolbert | 20 | 20 | 6 | 2 | 12 | 34:51 | -17 | P P P P V |
10
|
Flevo Boys | 17 | 20 | 5 | 2 | 13 | 23:44 | -21 | P V P P P |
11
|
ONS Sneek | 15 | 20 | 3 | 6 | 11 | 25:46 | -21 | P N N P P |
# | Squadra | P | G | V | N | P | G | +/- | Striscia |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Reiger Boys | 64 | 22 | 21 | 1 | 0 | 76:5 | +71 | V V V N V |
2
|
't Zand | 61 | 22 | 20 | 1 | 1 | 92:22 | +70 | V V V N V |
3
|
SC Muiden | 33 | 22 | 10 | 3 | 9 | 37:31 | +6 | V P N V V |
4
|
CSW | 33 | 21 | 10 | 3 | 8 | 37:38 | -1 | P V V P P |
5
|
Ter Leede II | 32 | 21 | 10 | 2 | 9 | 42:43 | -1 | P P V P N |
6
|
SV Smerdiek | 31 | 22 | 8 | 7 | 7 | 44:38 | +6 | V P V N V |
7
|
vv Sterk Door Combinatie II | 30 | 22 | 9 | 3 | 10 | 38:51 | -13 | P P V V N |
8
|
Oostkapelle | 27 | 22 | 9 | 0 | 13 | 35:51 | -16 | P P P P V |
9
|
Wartburgia II | 20 | 22 | 5 | 5 | 12 | 26:53 | -27 | V N V P N |
10
|
Berkel | 18 | 22 | 5 | 3 | 14 | 25:38 | -13 | V V V P P |
11
|
Rijnvogels | 18 | 22 | 5 | 3 | 14 | 27:54 | -27 | P P N P N |
12
|
Rijsoord | 9 | 22 | 2 | 3 | 17 | 17:72 | -55 | P P P N P |
# | Squadra | P | G | V | N | P | G | +/- | Striscia |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Prinses Irene | 55 | 22 | 17 | 4 | 1 | 65:17 | +48 | V V V V V |
2
|
FC Gelre | 53 | 22 | 17 | 2 | 3 | 88:21 | +67 | V P V V V |
3
|
RKSVO | 42 | 22 | 13 | 3 | 6 | 39:31 | +8 | P N P N P |
4
|
SC Varsseveld | 39 | 22 | 12 | 3 | 7 | 40:27 | +13 | V N V V P |
5
|
SC 't Zand II | 37 | 22 | 11 | 4 | 7 | 52:35 | +17 | V P N V V |
6
|
SV Venray | 37 | 22 | 10 | 7 | 5 | 41:28 | +13 | V N N V V |
7
|
Rooms Katholieke Huissense Voetbal Vereniging II | 27 | 22 | 8 | 3 | 11 | 41:51 | -10 | P N V V V |
8
|
Braakhuizen | 22 | 22 | 7 | 1 | 14 | 50:62 | -12 | P V P P P |
9
|
SSS '18 | 22 | 22 | 6 | 4 | 12 | 33:55 | -22 | P P P P N |
10
|
Herptse Boys | 21 | 22 | 6 | 3 | 13 | 35:62 | -27 | N P V P P |
11
|
Wilhelmina | 14 | 22 | 4 | 2 | 16 | 31:67 | -36 | V V P V P |
12
|
SV Someren | 9 | 22 | 3 | 0 | 19 | 29:88 | -59 | P P P P P |
# | Squadra | P | G | V | N | P | G | +/- | Striscia |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Rooms Katholieke Huissense Voetbal Vereniging | 46 | 20 | 14 | 4 | 2 | 56:20 | +36 | N P V V P |
2
|
't Goy | 43 | 20 | 13 | 4 | 3 | 63:31 | +32 | V V V V N |
3
|
Saestum II | 38 | 20 | 11 | 5 | 4 | 33:13 | +20 | N V V N N |
4
|
Kolping Boys | 33 | 20 | 9 | 6 | 5 | 40:27 | +13 | P V V P N |
5
|
Buitenveldert | 33 | 20 | 8 | 9 | 3 | 36:26 | +10 | V N V P N |
6
|
TAVV | 32 | 20 | 10 | 2 | 8 | 55:42 | +13 | V V P V P |
7
|
DVV KFC'71 | 30 | 20 | 9 | 3 | 8 | 38:41 | -3 | P P V V N |
8
|
SV Fortuna Wormerveer II | 20 | 20 | 5 | 5 | 10 | 39:35 | +4 | N V P P P |
9
|
SJC Noordwijk | 13 | 20 | 3 | 4 | 13 | 15:46 | -31 | N P P N P |
10
|
FC Purmerend | 11 | 20 | 2 | 5 | 13 | 18:49 | -31 | P P V N N |
11
|
Uit Vriendschap Saam | 6 | 20 | 1 | 3 | 16 | 7:70 | -63 | P P P P P |