Francia > Ligue 1
17:00
Troyes
Lens
1
1
F
21:00
Olympique Marsiglia
Monaco
1
1
F
Germania > Bundesliga
15:30
Werder Brema
Wolfsburg
2
1
F
15:30
Hertha Berlino
Union Berlino
0
2
F
15:30
Hoffenheim
Borussia M'gladbach
1
4
F
15:30
Magonza
Bochum
5
2
F
15:30
Friburgo
Augusta
3
1
F
18:30
Bayern Monaco
Eintracht Francoforte
1
1
F
Italia > Serie A
15:00
Empoli
Torino
2
2
F
18:00
Cremonese
Inter
1
2
F
20:45
Atalanta
Sampdoria
2
0
F
Paesi Bassi > Eredivisie
16:30
PSV
Go Ahead Eagles
2
0
F
18:45
Waalwijk
Emmen
2
0
F
20:00
NEC
Sparta
1
1
F
20:00
Heerenveen
Vitesse
1
3
F
21:00
AZ
Utrecht
5
5
F
Spagna > LaLiga
14:00
Cadice
Maiorca
2
0
F
16:15
Girona
Barcellona
0
1
F
18:30
Siviglia
Elche
3
0
F
21:00
Getafe
Real Betis
0
1
F
Turchia > Super Lig
11:30
Sivasspor
Adana Demirspor
1
2
F
14:00
Hatayspor
Trabzonspor
2
1
F
14:00
MKE Ankaragücü
Gaziantep BB
0
2
F
17:00
Giresunspor
Galatasaray
0
4
F
17:00
Antalyaspor
Ümraniyespor
3
2
F
Inghilterra > Counties Leagues
15:00
AFC Croydon Athletic
Cobham
2
1
F
15:00
Ilford
West Essex
0
0
F
15:00
Quorn
Belper United FC
1
2
F
15:00
Godmanchester Rovers
Cogenhoe United
1
1
F
15:00
Walsham Le Willows
Ely City
2
2
F
15:00
Coventry United
Wellingborough Town
1
3
F
15:00
Winsford United
Bury AFC
1
2
F
15:00
Stansted
Sawbridgeworth Town
1
0
F
15:00
Clacton
Athletic Newham
0
3
F
15:00
Halstead Town
Enfield
2
2
F
15:00
Lutterworth Town
Rugby Town
0
3
F
15:00
Stone Old Alleynians
Market Drayton Town
1
0
F
15:00
Crawley Down Gatwick
Saltdean United
2
0
F
15:00
Stanway Rovers
Southend Manor
3
0
F
15:00
Shifnal Town
Lye Town
0
1
F
15:00
Stourport Swifts
Uttoxeter Town
2
0
F
15:00
Ashton Athletic
Vauxhall Motors
2
3
F
15:00
Maltby Main
Golcar United Football Club
1
1
F
15:00
Jersey Bulls
Sheerwater
4
2
F
16:00
Varndeanians
Lingfield
1
1
F
16:00
Broadbridge Heath
Hassocks
2
1
F
16:00
Bexhill United
Newhaven
2
0
F
16:00
Alfold
Roffey FC
7
3
F
16:00
Goole
AFC Emley
0
0
F
16:00
Welling Town
Holmesdale
2
4
F
16:00
Midhurst & Easebourne FC
Steyning Town
1
1
F
16:00
Winterton Rangers
Yorkshire Amateur
5
1
F
16:00
North Ferriby FC
Silsden
5
0
F
16:00
Knaresborough Town
Frickley Athletic
3
1
F
16:00
Thackley
Bottesford Town
7
2
F
16:00
Hoddesdon Town
Potton United
0
0
F
16:00
Eastbourne United
Uckfield Town
2
0
F
16:00
Crowborough Athletic
Eastbourne Town
2
0
F
16:00
Horsham YMCA
Loxwood
3
1
F
16:00
AFC Wulfrunians
Romulus
2
2
F
16:00
Bewdley Town
Worcester City
0
1
F
16:00
Darlaston Town
Highgate United
1
1
F
16:00
Lichfield City
Wolverhampton Casuals
6
1
F
16:00
Racing Club Warwick
Whitchurch Alport
2
0
F
16:00
Studley FC
Tividale
0
0
F
16:00
Arlesey Town
Cockfosters
1
1
F
16:00
Colney Heath
Baldock Town
2
3
F
16:00
Dunstable Town
Ardley United
2
0
F
16:00
Harpenden Town
Leverstock Green
0
3
F
16:00
Hallam FC
Penistone Church
0
1
F
16:00
St. Panteleimon
Risborough Rangers
0
3
F
16:00
Garforth Town
Handsworth
3
1
F
16:00
Shaftesbury Town
Pagham
0
1
F
16:00
Barton Town
Hemsworth MW
3
1
F
16:00
Hythe & Dibden
Baffins Milton Rovers
2
1
F
16:00
Newcastle Benfield
Guisborough Town
1
1
F
16:00
Thornaby
West Auckland Town
2
2
F
16:00
Crook Town AFC
Ashington AFC
0
1
F
16:00
Pickering Town
West Allotment Celtic
2
1
F
16:00
Redcar Athletic
Whitley Bay
4
0
F
16:00
Seaham Red Star
Carlisle City FC
2
2
F
16:00
Sunderland RCA
Penrith AFC
1
1
F
16:00
Tow Law Town
Newton Aycliffe
0
2
F
16:00
United Services
Bemerton Heath Harlequins FC
3
5
F
16:00
Brockenhurst
Hamble Club
0
2
F
16:00
AFC Portchester
Christchurch
2
0
F
16:00
Blackfield & Langley
Alresford Town
2
1
F
16:00
Fareham Town
Horndean
4
3
F
16:00
Bournemouth FC
Cowes Sports
0
3
F
16:00
Portland United
AFC Stoneham
2
2
F
16:00
Millbrook
Wellington
0
1
F
16:00
Cadbury Heath
Saltash United
1
3
F
16:00
Welton Rovers FC
Keynsham Town
2
0
F
16:00
Annullata ANN
Annullata ANN
Wellington
Bitton
16:00
Street
Mousehole
1
3
F
16:00
Sherborne Town FC
Barnstaple Town
0
1
F
16:00
Helston Athletic
Ashton & Backwell United
0
2
F
16:00
Falmouth Town AFC
Ilfracombe Town
1
0
F
16:00
Norwich United
Lakenheath
4
3
F
16:00
Brantham Athletic
Kirkley & Pakefield
0
0
F
16:00
Whitton United
Woodbridge Town
2
6
F
16:00
Sheringham FC
Soham Town Rangers
3
1
F
16:00
Thetford Town
Mulbarton Wanderers
2
2
F
16:00
Haverhill Rovers
Long Melford
1
1
F
16:00
Fakenham Town
Ipswich Wanderers FC
0
2
F
16:00
Harleston Town FC
Newmarket Town
1
1
F
16:00
London Colney
Shefford Town & Campton FC
1
9
F
16:00
Mildenhall Town
Hadleigh United
1
1
F
16:00
Oxhey Jets
Reading City
0
1
F
16:00
Royal Wootton Bassett
Brimscombe & Thrupp
0
3
F
16:00
Sleaford Town
Anstey Nomads
1
2
F
16:00
Desborough Town
Oadby Town
1
1
F
16:00
Easington Sports
Milton Keynes Irish
0
2
F
16:00
Eynesbury Rovers
Rothwell Corinthians
5
1
F
16:00
March Town United
Bugbrooke St Michaels
1
3
F
16:00
Bradford Town
Longlevens
0
1
F
16:00
Chipping Sodbury Town
Lydney Town
1
1
F
16:00
Sutton Athletic FC
Kennington
3
1
F
16:00
Shrivenham
Fairford Town
2
0
F
16:00
Westfields
Mangotsfield United
2
2
F
16:00
Clapton
Barking
0
0
F
16:00
Newark FC
Leicester Nirvana
0
2
F
16:00
Phoenix Sports
Rusthall
0
2
F
16:00
Camberley Town
Raynes Park Vale
0
4
F
16:00
Little Oakley
White Ensign
2
3
F
16:00
Redbridge
Buckhurst Hill FC
1
0
F
16:00
Takeley
Saffron Walden Town
1
3
F
16:00
Barnoldswick Town
Lower Breck
3
3
F
16:00
Burscough
Padiham
0
2
F
16:00
Charnock Richard
Litherland Remyca
4
5
F
16:00
Bearsted
Punjab United
1
0
F
16:00
Colliers Wood United
Redhill
4
0
F
16:00
Farnham Town
Guildford City
1
3
F
16:00
Selston
Skegness Town
0
1
F
16:00
Roman Glass St George
Worcester Raiders FC
2
1
F
16:00
Loughborough University
Heather St Johns
3
0
F
16:00
AFC Mansfield
Wisbech Town
1
4
F
16:00
London Maccabi Lions FC
Flackwell Heath
0
2
F
16:00
Windsor
Wembley
0
1
F
16:00
Spelthorne Sports
Edgware Town
2
2
F
16:00
Glebe
Hollands & Blair
1
2
F
16:00
Erith & Belvedere
K Sports
5
1
F
16:00
Knaphill
Balham
1
2
F
16:00
Frimley Green
Alton
1
2
F
16:00
Canterbury City
Stansfeld FC
0
3
F
16:00
Whitstable Town
Tunbridge Wells
2
0
F
16:00
North Greenford United
Hilltop FC
2
2
F
16:00
Broadfields United
Burnham
1
2
F
16:00
Holyport
Wokingham & Emmbrook
1
0
F
16:00
Deeping Rangers
Sherwood Colliery
1
2
F
16:00
Eastwood Community
Pinchbeck United
2
1
F
16:00
Kimberley Miners Welfare FC
Heanor Town
0
1
F
16:00
Irlam
West Didsbury & Chorlton AFC
1
1
F
16:00
Congleton Town
Avro
0
0
F
16:00
Tadley Calleva
Abbey Rangers
0
2
F
16:00
Northwich Victoria
Prestwich Heys
1
0
F
16:00
Horley Town
Fleet Town
0
1
F
16:00
Longridge Town
Wythenshawe Town
4
4
F
19:00
FC Isle of Man
Squires Gate
1
4
F
Inghilterra > Championship
16:00
Hull City
Queens Park Rangers
3
0
F
16:00
Middlesbrough
Watford
2
0
F
16:00
Coventry City
Huddersfield Town
2
0
F
Inghilterra > League One
13:30
Charlton Athletic
Bolton Wanderers
1
2
F
16:00
Shrewsbury Town
Forest Green Rovers
2
1
F
16:00
Cheltenham Town
Port Vale
0
0
F
16:00
Burton Albion
Oxford United
2
0
F
16:00
Lincoln City
Cambridge United
0
0
F
16:00
Morecambe
Bristol Rovers
5
1
F
16:00
Milton Keynes Dons
Exeter City
0
2
F
16:00
Peterborough United
Portsmouth
2
1
F
Inghilterra > League Two
16:00
Mansfield Town
Doncaster Rovers
4
1
F
16:00
Crawley Town
Salford City
3
2
F
16:00
Harrogate Town
Sutton United
0
1
F
16:00
Hartlepool United
Colchester United
1
2
F
16:00
Barrow
Northampton Town
0
2
F
16:00
AFC Wimbledon
Stockport County
1
0
F
16:00
Tranmere Rovers
Leyton Orient
1
0
F
16:00
Swindon Town
Gillingham
3
3
F
16:00
Rochdale
Carlisle United
0
1
F
Inghilterra > National League
16:00
Torquay United
Maidstone United
1
0
F
16:00
Dagenham & Redbridge
Yeovil Town
0
2
F
16:00
Dorking Wanderers
Solihull Moors
0
3
F
16:00
Wealdstone
Gateshead
1
2
F
16:00
Aldershot Town
Oldham Athletic
1
1
F
16:00
York City
Maidenhead United
1
2
F
16:00
Southend United
Eastleigh
1
3
F
16:00
Scunthorpe United
Bromley
1
1
F
16:00
Notts County
Halifax Town
1
0
F
16:00
Barnet
Chesterfield
3
0
F
16:00
Altrincham
Boreham Wood
0
2
F
Inghilterra > National League N/S
16:00
Tonbridge Angels
Braintree Town
0
0
F
16:00
Havant & Waterlooville
Hampton & Richmond
1
1
F
16:00
Alfreton Town
Kettering Town
2
0
F
16:00
Worthing
Dartford
3
0
F
16:00
Hemel Hempstead Town
Dover Athletic
0
0
F
16:00
Ebbsfleet United
Concord Rangers
4
1
F
16:00
Dulwich Hamlet
Eastbourne Borough
1
3
F
16:00
Cheshunt
Slough Town
1
1
F
16:00
Bath City
Farnborough
0
1
F
16:00
Chelmsford City
Welling United
0
1
F
16:00
Blyth Spartans
Buxton
0
3
F
16:00
Oxford City
Weymouth
3
1
F
16:00
AFC Telford United
Southport
1
1
F
16:00
Hungerford Town
Chippenham Town
1
1
F
16:00
Taunton Town
St. Albans City
0
1
F
16:00
Leamington
King's Lynn Town
0
3
F
16:00
Bradford Park Avenue
Chorley
0
0
F
16:00
Peterborough Sports
Kidderminster Harriers
1
2
F
16:00
Curzon Ashton
Farsley
5
2
F
16:00
Fylde
Chester
1
1
F
16:00
Brackley Town
Gloucester City
4
0
F
16:00
Boston United
Scarborough Athletic
2
2
F
16:00
Darlington 1883
Spennymoor Town
3
2
F
16:00
Hereford
Banbury United
2
3
F
Inghilterra > Non League Premier
16:00
Hednesford Town
Alvechurch
1
2
F
16:00
Hitchin Town
Bedford Town
0
0
F
16:00
Kings Langley
Barwell
0
2
F
16:00
Ilkeston Town
Coalville Town
1
2
F
16:00
Leiston
St Ives Town
1
0
F
16:00
Mickleover Sports
Rushall Olympic
2
0
F
16:00
Margate
Wingate & Finchley
3
1
F
16:00
Kingstonian
Bishop's Stortford
0
5
F
16:00
Corinthian-Casuals
Bognor Regis Town
1
2
F
16:00
Horsham
Billericay Town
3
1
F
16:00
Haringey Borough
Hastings United
2
0
F
16:00
AFC Hornchurch
Aveley
1
2
F
16:00
Enfield Town
Carshalton Athletic
4
1
F
16:00
Basford United
Tamworth
1
3
F
16:00
Cray Wanderers
Lewes
2
2
F
16:00
Canvey Island
Herne Bay
3
2
F
16:00
Brightlingsea Regent
Folkestone Invicta
3
2
F
16:00
Bowers & Pitsea
Potters Bar Town
2
0
F
16:00
Nuneaton Town
Stourbridge
0
0
F
16:00
Redditch United
Bromsgrove Sporting
2
0
F
16:00
AFC Rushden & Diamonds
Stratford Town
0
2
F
16:00
Stalybridge Celtic
Gainsborough Trinity
2
0
F
16:00
Warrington Rylands
Liversedge
1
0
F
16:00
North Leigh
Hartley Wintney
3
0
F
16:00
Royston Town
Needham Market
1
0
F
16:00
Beaconsfield SYCOB
Chesham United
5
2
F
16:00
Bracknell Town
Winchester City
3
1
F
16:00
Dorchester Town
Swindon Supermarine
3
4
F
16:00
Gosport Borough
Hayes & Yeading United
3
2
F
16:00
Hendon
Harrow Borough
3
0
F
16:00
Merthyr Town
Salisbury
5
0
F
16:00
Whitby Town
Nantwich Town
1
1
F
16:00
Metropolitan Police
Hanwell Town
2
0
F
16:00
Plymouth Parkway
Poole Town
4
0
F
16:00
Weston-super-Mare
Truro City
0
1
F
16:00
Atherton Collieries
South Shields
0
2
F
16:00
Belper Town
Bamber Bridge
0
2
F
16:00
United of Manchester
Warrington Town
1
1
F
16:00
Guiseley
Hyde
2
3
F
16:00
Lancaster City
Matlock Town
2
1
F
16:00
Morpeth Town
Radcliffe Borough
0
1
F
16:00
Marine
Ashton United
1
1
F
16:00
Stafford Rangers
Marske United
2
0
F
16:00
Yate Town
Tiverton Town
0
0
F
Inghilterra > Non League Div One
15:00
Great Wakering Rovers
Gorleston
2
4
F
15:00
Grays Athletic
AFC Sudbury
0
2
F
15:00
Guernsey
Marlow
2
3
F
15:00
Three Bridges
Ramsgate
2
0
F
15:00
Beckenham Town
Sittingbourne
1
0
F
16:00
North Shields
Stocksbridge Park Steels
0
3
F
16:00
Bedworth United
Dereham Town
1
1
F
16:00
Exmouth
Frome Town
5
0
F
16:00
Prescot Cables
Trafford
1
2
F
16:00
Kidsgrove Athletic
Skelmersdale United
1
2
F
16:00
Runcorn Linnets
Leek Town
0
1
F
16:00
Workington
Newcastle Town
3
0
F
16:00
Brentwood Town
Stowmarket Town
1
2
F
16:00
Coggeshall Town
Basildon United
2
1
F
16:00
Hullbridge Sports
Heybridge Swifts
1
3
F
16:00
Lowestoft Town
New Salamis
2
0
F
16:00
Witham Town
Bury Town
1
0
F
16:00
Maldon & Tiptree
East Thurrock United
3
2
F
16:00
Tilbury
Felixstowe & Walton Utd
1
3
F
16:00
Wroxham
Hashtag United
2
3
F
16:00
Bashley
Melksham Town
0
2
F
16:00
Bideford
Slimbridge
2
2
F
16:00
Bristol Manor Farm
Willand Rovers
2
1
F
16:00
Mossley
Hanley Town
2
1
F
16:00
Hadley
Berkhamsted
1
2
F
16:00
Walthamstow
FC Romania
6
0
F
16:00
Annullata ANN
Annullata ANN
Ware
Harlow Town
16:00
Waltham Abbey
Hertford Town
2
1
F
16:00
Thame United
Didcot Town
3
1
F
16:00
AFC Kempston Rovers
AFC Dunstable
0
3
F
16:00
Highworth Town
Kidlington
0
1
F
16:00
Biggleswade
Welwyn Garden City
1
0
F
16:00
Lymington Town
Sholing
1
1
F
16:00
Barton Rovers
Biggleswade Town
0
1
F
16:00
Aylesbury United
Cirencester Town
0
1
F
16:00
Wimborne Town
Tavistock
2
0
F
16:00
Westbury United
AFC Totton
1
2
F
16:00
Hamworthy United
Larkhall Athletic
5
0
F
16:00
Paulton Rovers
Evesham United
3
2
F
16:00
Macclesfield
Colne
4
2
F
16:00
Glossop North End
Widnes
1
1
F
16:00
Boldmere St. Michaels
Chasetown
1
5
F
16:00
Burgess Hill Town
Lancing
4
4
F
16:00
Sevenoaks Town
East Grinstead Town
3
1
F
16:00
Littlehampton Town
Cray Valley PM
1
0
F
16:00
Hythe Town
Whitehawk
1
0
F
16:00
Corinthian
Sheppey United
1
1
F
16:00
Chichester City
Haywards Heath Town
4
0
F
16:00
Ashford United
Chatham Town
1
4
F
16:00
Yaxley
Daventry Town
0
2
F
16:00
Chipstead
Ashford Town (Middlesex)
1
2
F
16:00
St. Neots Town
Shepshed Dynamo
3
3
F
16:00
Loughborough Dynamo
Sporting Khalsa
2
1
F
16:00
Spalding United
Sutton Coldfield Town
1
0
F
16:00
Harborough Town
Corby Town
1
0
F
16:00
Gresley
Hinckley Leicester Road
2
2
F
16:00
Cambridge City
Halesowen Town
1
2
F
16:00
Basingstoke Town
Merstham
3
1
F
16:00
Bedfont Sports
Binfield
1
2
F
16:00
Clitheroe
Witton Albion
4
1
F
16:00
Hebburn Town
Bridlington Town
2
0
F
16:00
City of Liverpool
Ramsbottom United
2
1
F
16:00
1874 Northwich
Bootle
1
1
F
16:00
Sheffield
Grantham Town
1
3
F
16:00
Pontefract Collieries
Worksop Town
0
2
F
16:00
Long Eaton United
Stockton Town
1
1
F
16:00
Lincoln United
Brighouse Town
1
1
F
16:00
Consett
Grimsby Borough
1
3
F
16:00
Hanworth Villa
South Park
2
1
F
16:00
Cleethorpes Town
Dunston UTS
0
1
F
16:00
Carlton Town
Shildon AFC
0
2
F
16:00
Walton & Hersham
Sutton Common Rovers
2
0
F
16:00
Thatcham Town
Tooting & Mitcham United
2
0
F
16:00
Southall
Westfield
1
1
F
16:00
Leatherhead
Northwood
2
0
F
16:00
Uxbridge
Chertsey Town
2
0
F
Inghilterra > FA Cup
13:30
Accrington Stanley
Leeds United
1
3
F
13:30
Walsall
Leicester City
0
1
F
16:00
Sheffield Wednesday
Fleetwood Town
1
1
F
16:00
Ipswich Town
Burnley
0
0
F
16:00
Luton Town
Grimsby Town
2
2
F
16:00
Fulham
Sunderland
1
1
F
16:00
Bristol City
West Bromwich Albion
3
0
F
16:00
Southampton
Blackpool
2
1
F
16:00
Blackburn Rovers
Birmingham City
2
2
F
19:00
Preston North End
Tottenham Hotspur
0
3
F
21:00
Manchester United
Reading
3
1
F
Inghilterra > FA Vase
16:00
Atherstone Town FC
Hartpury University FC
2
0
F
16:00
Annullata ANN
Annullata ANN
Tring Athletic
Walsall Wood
16:00
Biggleswade United
Coventry Sphinx
1
5
F
16:00
Buckland Athletic
Ascot United
1
3
F
16:00
Clevedon Town
Harefield United
2
2
F
16:00
Egham Town
Peacehaven & Telscombe
0
2
F
16:00
Bridgwater Town
Erith Town
0
0
F
16:00
Newport Pagnell Town
Leighton Town
1
1
F
16:00
Eccleshill United
AFC Liverpool
0
0
F
16:00
Corsham Town
Deal Town
1
0
F
Inghilterra > Premier League U18
12:00
Blackburn Rovers U18
Manchester City U18
0
5
F
12:00
West Bromwich Albion U18
Brighton U18
1
1
F
12:00
Crystal Palace U18
Aston Villa U18
2
1
F
12:00
Arsenal U18
Fulham U18
2
2
F
12:00
Nottingham Forest U18
Stoke City U18
0
2
F
12:00
Chelsea U18
Tottenham Hotspur U18
2
2
F
12:30
Derby County U18
Everton U18
3
3
F
13:00
Southampton U18
West Ham United U18
2
1
F
13:00
Leicester City U18
Norwich City U18
4
2
F
13:00
Newcastle United U18
Leeds United U18
6
4
F
13:00
Wolves U18
Manchester United U18
3
3
F
14:00
Middlesbrough U18
Liverpool U18
4
2
F
Inghilterra > Professional Development League U18
11:30
Millwall U18
Watford U18
0
1
F
12:00
Hull City U18
Sheffield United U18
0
3
F
12:00
Bristol City U18
Ipswich Town U18
3
3
F
13:00
Coventry City U18
Burnley U18
1
0
F
13:00
Peterborough U18
Crewe Alexandra U18
2
1
F
13:00
Wigan Athletic U18
Sheffield Wednesday U18
1
0
F
13:00
Reading U18
Colchester United U18
4
0
F
14:00
Queens Park Rangers U18
Swansea City U18
4
5
F
14:00
Charlton Athletic U18
Cardiff City U18
2
1
F
Inghilterra > Youth Alliance
11:30
Leyton Orient U18
Northampton Town U18
1
3
F
12:00
Fleetwood Town U18
Port Vale U18
2
2
F
12:00
Salford City U18
Preston North End U18
4
0
F
12:00
Brentford FC U18
Stevenage U18
1
1
F
12:00
Exeter City U18
Bristol Rovers U18
3
1
F
12:00
Swindon Town U18
Forest Green Rovers U18
2
1
F
12:00
Newport County U18
Oxford United U18
1
2
F
12:00
Gillingham U18
AFC Wimbledon U18
2
0
F
12:00
Southend United U18
Sutton United U18
2
2
F
13:00
Plymouth Argyle U18
Portsmouth U18
3
2
F
Inghilterra > Youth Alliance Cup
12:00
Cambridge United U18
Milton Keynes Dons U18
1
3
F
12:00
Mansfield Town U18
Shrewsbury Town U18
2
1
F
12:00
Scunthorpe United U18
Bolton Wanderers U18
0
4
F
Francia > Championnat National U17
18:00
Bourg-en-Bresse U17
Annecy U17
0
3
F
Francia > Ligue 2
15:00
Saint-Étienne
Sochaux
2
3
F
19:00
Caen
Laval
0
0
F
19:00
Digione
Bordeaux
0
3
F
19:00
Grenoble
Bastia
0
1
F
19:00
Pau
Annecy
2
2
F
19:00
Amiens SC
Le Havre
1
1
F
19:00
Quevilly
Paris FC
3
1
F
19:00
Valenciennes
Metz
1
1
F
19:00
Rodez
Guingamp
0
1
F
19:00
Nîmes
Niort
3
2
F
Francia > National 2
15:00
Racing Paris
Caen II
2
1
F
15:30
FCSR Haguenau
Olympique St Quentin
2
0
F
16:00
Belfort
Épinal
1
1
F
17:00
Reims II
Wasquehal
1
3
F
17:00
Andrézieux
Romorantin
0
1
F
18:00
C' Chartres
Rouen
0
1
F
18:00
St-Pryvé St-Hilaire
Voltigeurs
1
0
F
18:00
Granville
Stade Rennes II
1
2
F
18:00
Beauvais
Évreux
2
1
F
18:00
Nantes II
Bourges Foot 18
0
0
F
18:00
Metz II
Colmar
0
1
F
18:00
Hyères
Lyon-Duchère
0
0
F
18:00
Fréjus St-Raphaël
Olympique Alès
0
0
F
18:00
Auxerre II
Grasse
0
2
F
Francia > National 3
14:30
Montceau
Jura Dolois
1
1
F
14:30
ESC Longueau
Amiens AC
2
0
F
15:00
Schiltigheim
Prix-lès-Mézières
1
4
F
15:00
Le Havre II
Vire
1
2
F
15:00
US Feurs
Saint-Étienne II
0
0
F
15:00
Besançon
Morteau Montlebon
4
0
F
16:00
Limonest
Lyon La Duchere II
1
0
F
17:00
Thaon
Sarre-Union
0
3
F
17:00
Aix les Bains FC
Montluçon
3
2
F
17:00
Bourgoin-Jallieu
Hauts Lyonnais
1
1
F
18:00
Feignies Aulnoye
Valenciennes II
2
1
F
18:00
Plabennec
US Montagnarde Inzinzac Lochrist
3
1
F
18:00
La Roche-sur-Yon
Laval II
1
1
F
18:00
Dieppe
Oissel
3
1
F
18:00
ES du Mont-Gaillard
Cherbourg
1
0
F
18:00
Stade Poitevin
Chauvigny
2
2
F
18:00
Libourne
Niort II
1
0
F
18:00
Ain Sud
Vaulx
1
1
F
18:00
Domerat AS
Rumilly Vallières
0
4
F
18:00
Grand-Quevilly FC
Avranches II
2
1
F
18:00
Le Poiré sur Vie
Fontenay
0
0
F
18:00
Sablé
Changé
3
1
F
18:00
Pouzauges Réaumur
Le Mans II
1
2
F
18:00
Alençon
Dives-Cabourg
2
1
F
18:00
SC Beaucouzé
St-Philbert Gd Lieu
0
1
F
18:00
Selongey
Grandvillars
0
1
F
18:00
Challans
USSA Vertou
1
1
F
18:00
Saint-Nazaire Atlantique Football
ESOF Vendée La Roche-sur-Yon
2
1
F
18:30
Castanet
Alberes Argelès
3
0
F
19:00
Les Genêts d'Anglet
FC des Portes de l'Entre Deux Mers
2
0
F
19:00
Lège-Cap-Ferret
Mont-de-Marsan
1
0
F
20:00
Racing Club Champigneulles
ES Reims Sainte-Anne
3
3
F
Francia > Coppa di Francia Femminile
14:30
Digione
PSG
0
2
F
14:30
Bordeaux
Metz
3
0
F
16:00
Olympique Lione
Montpellier
2
0
F
16:00
Fleury 91
Le Havre
2
0
F
Germania > State Leagues
13:15
TSV Sasel II
ASV Hamburg
2
5
F
14:00
Meiendorfer SV
Kosova
2
5
F
14:00
Rudow
Lichtenrader BC 25
4
1
F
14:00
Großenhain
Motor Marienberg
2
2
F
Germania > 2. Bundesliga
13:00
Holstein Kiel
Greuther Fürth
2
1
F
13:00
Heidenheim 1846
Hansa Rostock
2
0
F
13:00
Darmstadt 98
Jahn Ratisbona
2
0
F
20:30
Hannover 96
Kaiserslautern
1
3
F
Germania > 3. Liga
14:00
Verl 1924
Saarbrücken
2
0
F
14:00
Hallescher FC
Zwickau
0
2
F
14:00
Duisburg
Osnabrück
1
2
F
14:00
Meppen 1912
Oldenburg 1897
1
1
F
14:00
Erzgebirge Aue
Friburgo II
0
0
F
14:00
Bayreuth
Ingolstadt 04
1
0
F
Germania > Regionalliga
13:00
Energie Cottbus
Altglienicke
0
2
F
13:00
Germania Halberstadt
Lichtenberg
1
1
F
14:00
FC Bocholt
Fortuna Colonia
0
1
F
Germania > Oberliga
13:00
RSV Eintracht
Tasmania 1973
1
1
F
13:00
Dassendorf
Süderelbe
3
3
F
13:00
Oberlausitz Neugersdorf
SC Freital
0
1
F
13:00
Auerbach
Union Sandersdorf
1
0
F
13:00
Staaken
Optik Rathenow
0
2
F
13:00
Plauen
Blau-Weiß Zorbau
6
2
F
14:00
Dynamo Schwerin
Blau-Weiß 90 Berlin
2
0
F
Germania > Bundesliga U19
13:00
Bayern Monaco U19
Ingolstadt U19
1
1
F
Italia > Campionato Primavera 4
11:00
Messina U19
USD Audace Cerignola U19
1
2
F
12:30
Taranto U19
Siena U19
3
1
F
13:00
San Marino Academy U19
Novara U19
1
0
F
14:30
Triestina U19
Rimini Calcio FC U19
2
2
F
14:30
USD Recanatese U19
Monterosi Tuscia U19
2
1
F
14:30
Torres Calcio U19
Sangiuliano City U19
2
1
F
14:30
Gelbison Cilento U19
SSC Giugliano U19
2
1
F
14:30
Fidelis Andria U19
Picerno U19
4
2
F
14:30
ASD Arzignano Valchiampo U19
Pro Patria U19
2
1
F
14:30
Mantova U19
Pergolettese U19
0
3
F
14:30
Montevarchi Calcio U19
ASD San Donato Tavarnelle U19
0
1
F
14:30
Trento U19
Pontedera U19
0
2
F
Italia > Campionato Primavera 2 Femminile
14:30
Arezzo U19
Apulia Trani U19
4
0
F
Italia > Serie A/B U18
13:00
ACF Fiorentina U18
US Sassuolo Calcio U18
1
2
F
14:30
Cesena U18
Bologna U18
2
1
F
Italia > Serie A/B U17
12:00
Como U17
Venezia U17
1
1
F
15:00
Südtirol U17
Cremonese U17
0
2
F
16:00
Cittadella U17
SPAL U17
1
2
F
Italia > Serie A/B U16
15:00
Roma U16
Benevento U16
6
0
F
16:30
Udinese U16
Cittadella U16
2
2
F
17:00
UC Sampdoria U16
Genoa CFC U16
0
1
F
Italia > Serie B
14:00
Brescia
Como
0
1
F
14:00
Ternana
Modena
2
1
F
14:00
Venezia
Cittadella
1
1
F
14:00
Südtirol
Reggina
2
1
F
14:00
Cosenza
Parma
1
0
F
14:00
Bari
Perugia
0
2
F
16:15
Genoa
Pisa
0
0
F
Italia > Serie C
14:30
Fiorenzuola
Imolese
1
2
F
14:30
Virtus Entella
Gubbio
0
0
F
14:30
Siena
Olbia
1
1
F
14:30
Sassari Torres
Recanatese
1
1
F
14:30
San Donato Tavarnelle
Reggiana
0
3
F
14:30
Carrarese
Alessandria
0
1
F
17:30
Ancona 1905
Vis Pesaro
1
1
F
17:30
Rimini
Lucchese
1
1
F
17:30
Pontedera
Cesena
0
3
F
17:30
Fermana
Montevarchi Calcio
1
1
F
Italia > Serie D
14:30
Vibonese
Catania
0
2
F
15:00
Atletico Uri
COS Sarrabus Ogliastra
3
0
F
15:00
Follonica Gavorrano
Sporting Trestina
0
0
F
Italia > Campionato Primavera 2
10:45
Crotone U19
Monopoli U19
2
4
F
11:00
Spezia U19
Ternana U19
3
0
F
11:00
Reggina U19
Salernitana U19
1
2
F
11:00
Cosenza U19
Benevento U19
0
1
F
14:00
Genoa U19
Parma U19
0
0
F
14:00
Padova U19
Venezia U19
0
1
F
14:30
AlbinoLeffe U19
Cremonese U19
0
2
F
14:30
Imolese U19
Virtus Entella U19
1
2
F
14:30
FeralpiSalò U19
Brescia U19
1
1
F
14:30
SPAL U19
Pordenone U19
3
0
F
14:30
Alessandria U19
Monza U19
1
1
F
14:30
Como U19
Reggiana U19
1
0
F
14:30
Lazio U19
Ascoli U19
1
1
F
14:30
Cittadella U19
Vicenza U19
1
2
F
14:30
Perugia U19
Pisa U19
4
0
F
15:00
Pescara U19
Viterbese Castrense U19
2
1
F
Italia > Campionato Primavera 3
14:30
Gubbio U19
Turris U19
0
1
F
14:30
Modena U19
Südtirol U19
1
2
F
14:30
Annullata ANN
Annullata ANN
Potenza Calcio U19
Avellino U19
14:30
Palermo U19
Juve Stabia U19
1
0
F
14:30
Foggia U19
Bari U19
1
2
F
14:30
Catanzaro U19
Virtus Francavilla U19
0
1
F
14:30
Fermana U19
Latina U19
1
2
F
14:30
Renate U19
Pro Sesto U19
1
0
F
14:30
Lecco U19
Olbia U19
0
0
F
14:30
Piacenza U19
Fiorenzuola U19
2
0
F
14:30
Lucchese U19
Carrarese U19
1
5
F
14:30
Vis Pesaro U19
Pro Vercelli U19
1
3
F
Italia > Serie A Femminile
14:30
Milan
Inter
1
4
F
14:30
Fiorentina
Pomigliano
2
0
F
Italia > Serie B Femminile
14:30
Hellas Verona
Ravenna
1
1
F
Paesi Bassi > Tweede Divisie
14:30
Excelsior Maassluis
Lisse
0
1
F
14:30
Noordwijk
Koninklijke HFC
2
1
F
14:30
Scheveningen
Katwijk
1
3
F
14:30
OFC
Rijnsburgse Boys
2
3
F
15:00
Quick Boys
HHC
1
1
F
15:00
Spakenburg
Kozakken Boys
1
1
F
15:00
Volendam II
Sparta Rotterdam II
2
1
F
15:00
AFC
TEC
2
1
F
18:00
De Treffers
IJsselmeervogels
2
1
F
Paesi Bassi > Derde Divisie
14:30
HSV Hoek
GVVV
4
7
F
14:30
VVOG
Urk
1
2
F
14:30
ACV
Harkemase Boys
2
1
F
14:30
SteDoCo
Barendrecht
0
0
F
14:30
DOVO
RKAV Volendam
3
0
F
15:00
Sparta Nijkerk
Rijnvogels
1
3
F
15:00
ASWH
Staphorst
1
2
F
15:00
Ter Leede
Excelsior '31
2
0
F
15:00
Sportlust '46
DVS '33
2
0
F
18:00
VVSB
UNA
2
1
F
Paesi Bassi > Hoofdklasse
14:30
Jodan Boys
ODIN '59
1
0
F
14:30
Buitenpost
Berkum
2
0
F
14:30
Eemdijk
Apeldoorn
5
0
F
14:30
Genemuiden
Swift
3
2
F
14:30
WV-HEDW
Huizen
2
2
F
14:30
GOES
Zwaluwen
1
1
F
14:30
FC 's-Gravenzande
ARC
3
0
F
14:30
AZSV
Ajax Amateurs
1
0
F
14:30
Spijkenisse
Poortugaal
1
2
F
14:30
Achilles Veen
Nieuwenhoorn
0
2
F
14:30
Capelle
WNC
3
0
F
14:30
Smitshoek
De Dijk
1
0
F
15:00
SC Feyenoord
Kloetinge
2
0
F
15:00
Flevo Boys
DHSC
0
3
F
15:00
Olde Veste '54
HZVV
1
3
F
15:00
SDV Barneveld
DETO Twenterand
2
2
F
Paesi Bassi > Eerste Klasse
14:00
Winsum
Oranje Nassau
0
1
F
14:30
VELO
Voorschoten '97
7
1
F
14:30
Heerjansdam
De Zwerver
3
1
F
14:30
SVL
Almkerk
2
0
F
14:30
NSC
Monnickendam
2
0
F
14:30
Zuidvogels
ZOB
3
2
F
14:30
SDC Putten
De Bilt
3
0
F
14:30
BOL
Roda '46
2
3
F
14:30
vv De Meern (Zat)
HBOK
3
1
F
14:30
BVCB
XerxesDZB (Zat)
1
1
F
14:30
RVVH
Zwervers
3
1
F
14:30
SVOD '22 Domburg
Rijsoord
3
2
F
14:30
VV Groningen
Broekster Boys
3
4
F
14:30
Drachtster Boys
VV 't Fean '58
1
2
F
14:30
Scherpenzeel
LRC
0
1
F
14:30
VV Hulzense Boys
WHC
1
3
F
14:30
ASV Dronten
KHC
0
0
F
14:30
Drentse Zuid Oost Hoek
VV Heerenveen
6
1
F
14:30
DHC Delft
Forum Sport
0
12
F
14:30
Achilles '12
SVZW
0
2
F
14:30
Uit Vriendschap Saam
Die Haghe
0
2
F
14:30
Noordscheschut
KVV Quick 1920 Oldenzaal
1
2
F
14:30
HVV Den Haag
DSO
1
3
F
14:30
SV Epe
SVI
1
1
F
14:45
Nunspeet
Montfoort
3
0
F
15:00
ONS Sneek
Hoogezand
1
1
F
15:00
VV Gorecht
Blauw Wit '34
2
2
F
15:00
SHO
Brielle
2
2
F
15:00
Nieuw Lekkerland
DCV
2
2
F
15:00
Oranje Wit
GVV SVW Gorinchem
2
1
F
15:00
Pelikaan-S
PKC '83
2
1
F
15:00
Nivo Sparta
Bennekom
1
2
F
15:00
DZC '68
Achilles '29
1
0
F
15:00
DUNO
Sliedrecht
2
1
F
15:00
Nootdorp
VUC
5
3
F
15:30
Spartaan'20
Terneuzense Boys
0
4
F
16:00
SV Wippolder
Valken '68
2
7
F
17:00
Den Hoorn
Honselersdijk
1
4
F
17:00
FC Olympia
Argon
3
1
F
17:00
FVC
Leeuwarder Zwaluwen
0
1
F
18:00
Go Ahead
DOS Kampen
0
2
F
19:00
Venlosche Boys
Chevremont
1
3
F
19:30
Van Onderaf Begonnen Goirle
Sarto
1
1
F
19:30
SVBO
VV Emmen
0
1
F
Paesi Bassi > Eerste Klasse Femminile
11:30
Ter Leede II
CVV Jodan Boys
2
1
F
15:45
Wartburgia II
Sparta Nijkerk
1
2
F
Paesi Bassi > Coppa KNVB Beker Femminile
13:15
Wartburgia
Be Quick '28
4
3
F
14:30
Rijnvogels
PSV
1
2
F
15:00
ACV
Saestum
0
2
F
16:00
De Tukkers
Be Quick '28 II
6
0
F
16:00
Berghuizen
DSS
1
5
F
Paesi Bassi > Divisie 1 U21
14:30
Groningen U21
De Graafschap U21
0
2
F
15:00
ADO Den Haag U21
NAC U21
3
2
F
15:15
Twente / Heracles U21
Feyenoord U21
0
1
F
17:00
PEC Zwolle U21
Almere City U21
3
5
F
Paesi Bassi > Divisie 2 U21
13:30
Go Ahead Eagles U21
Vitesse U21
1
0
F
15:00
Willem II U21
Cambuur U21
1
5
F
15:00
Heerenveen U21
NEC U21
1
1
F
Paesi Bassi > Divisie 3 U21
12:30
Telstar U21
Excelsior Maassluis U21
3
1
F
12:30
Dordrecht U21
Alphense Boys U21
4
2
F
13:30
Excelsior U21
Fortuna Sittard U21
3
0
F
15:00
VVV U21
Den Bosch U21
4
2
F
Paesi Bassi > Divisie 4 U21
12:30
Westlandia U21
De Treffers U21
3
1
F
12:45
Spartaan'20 U21
Alexandria '66 U21
0
1
F
13:00
MVV U21
Hercules U21
2
0
F
13:30
Be Quick 1887 U21
Koninklijke HFC U21
1
4
F
14:30
Argon U21
IJsselmeervogels U21
0
6
F
16:00
Hollandia U21
AFC U21
2
1
F
16:15
Eindhoven U21
Quick Boys U21
1
1
F
Paesi Bassi > Divisie 1 U18
12:00
Feyenoord U18
Twente / Heracles U18
1
1
F
14:30
Ajax U18
PEC Zwolle U18
5
1
F
15:00
AZ U18
PSV U18
1
3
F
17:00
Sparta Rotterdam U18
Utrecht U18
1
1
F
Paesi Bassi > Divisie 2 U18
11:30
Heerenveen U18
Groningen U18
2
2
F
13:15
Excelsior U18
Vitesse U18
0
5
F
14:30
De Graafschap U18
ADO Den Haag U18
1
2
F
14:45
NAC U18
Den Bosch U18
0
0
F
Paesi Bassi > Divisie 3 U18
14:30
Go Ahead Eagles U18
Willem II U18
0
0
F
14:30
NEC U18
VVV U18
1
1
F
14:45
Emmen U18
Volendam U18
2
3
F
16:00
Almere City U18
Cambuur U18
4
4
F
Paesi Bassi > Divisie 4 U18
12:00
Telstar U18
Fortuna Wormerveer U18
4
2
F
12:00
Quick Boys U18
Koninklijke HFC U18
2
3
F
12:15
AFC U18
AFC '34 U18
0
2
F
12:30
Roda JC U18
RKVV Westlandia U18
3
3
F
13:15
Hercules U18
Alphense Boys U18
4
1
F
15:00
Dordrecht U18
Fortuna Sittard U18
3
0
F
15:30
MVV U18
Eindhoven U18
2
3
F
16:00
Hollandia U18
Waterwijk U18
0
2
F
Portogallo > Campeonato de Portugal
16:00
Olhanense
FC Serpa
0
3
F
16:00
Pevidém
GD Bragança
0
1
F
Portogallo > Coppa di Lega
20:45
Sporting Lisbona
Porto
0
2
F
Portogallo > Júniores U19
16:00
SC União Torreense U19
Alverca U19
1
2
F
16:00
Casa Pia Atlético Clube U19
Nacional U19
1
0
F
16:00
Estoril Praia U19
Vilafranquense U19
1
0
F
16:00
Sporting CP U19
Benfica U19
1
0
F
16:00
CS Marítimo Funchal U19
Vitória Setúbal U19
2
1
F
16:00
Belenenses U19
Académica U19
1
2
F
16:00
Porto U19
Vizela U19
1
1
F
16:00
Anadia U19
Vitória Guimarães U19
1
2
F
16:00
Rio Ave U19
Gil Vicente U19
2
0
F
16:00
Famalicão U19
Boavista FC U19
1
0
F
16:00
Paços de Ferreira U19
Tondela U19
3
3
F
16:00
Sporting Braga U19
Gondomar U19
0
1
F
Portogallo > Júniores U17
11:00
Merelinense U17
Palmeiras U17
0
1
F
Portogallo > Liga 3
16:00
Amora
Oliveira Hospital
1
0
F
16:00
Real
Sporting CP II
0
1
F
16:00
Canelas 2010
Anadia
1
0
F
16:00
São João Ver
Montalegre
2
0
F
16:00
Vilaverdense
Felgueiras 1932
0
2
F
17:00
Vitória Setúbal
Moncarapachense
2
3
F
20:00
Paredes
Fafe
0
1
F
Spagna > LaLiga 2
16:15
Granada
FC Andorra
2
0
F
18:30
Real Oviedo
Villarreal II
0
1
F
18:30
Eibar
Leganés
0
0
F
21:00
Las Palmas
Huesca
1
0
F
Spagna > Primera RFEF
17:00
SD Logroñés
Real Murcia
1
0
F
17:00
Fuenlabrada
Cultural Leonesa
0
0
F
19:00
Rayo Majadahonda
Unionistas de Salamanca
1
0
F
19:00
Eldense
Osasuna II
0
0
F
19:00
Racing Ferrol
Ceuta
1
1
F
19:15
Barcellona II
Real Sociedad II
1
1
F
Spagna > Tercera RFEF
12:30
Siviglia III
Atlético Espeleño
3
0
F
15:45
Valle Egüés
Ardoi
2
0
F
16:00
Torrijos
Azuqueca
2
1
F
16:00
Atzeneta
Castellón II
1
1
F
16:00
Ponferradina II
Real Ávila
0
0
F
16:00
Binissalem
Inter Manacor
0
1
F
16:00
Lealtad
Llanera
1
1
F
16:00
Cortes
Beti Onak
1
2
F
16:00
Alesves
Txantrea
2
1
F
16:00
Pamplona
Burladés
0
0
F
16:00
Ibarra
La Cuadra
1
0
F
16:00
Guarnizo
Revilla
1
0
F
16:00
PE Sant Jordi
Andratx
0
2
F
16:00
Numancia II
Cultural Leonesa II
2
0
F
16:15
RSD Alcalá
Ursaria
1
1
F
16:15
Torina
Cartes
5
0
F
16:30
Escobedo
Tropezón
0
0
F
16:30
Atlético Tordesillas
Bembibre
1
0
F
16:30
Unami
Mirandés II
3
0
F
16:30
CF Gandía
Patacona
0
0
F
16:30
Cantolagua
Oberena
5
4
F
16:30
Anaitasuna
Leioa
0
1
F
16:30
Manacor
Constància
4
0
F
16:30
Aurrerá Vitoria
San Ignacio
0
1
F
16:30
Poblense
Portmany
3
1
F
16:30
Atlético Astorga
Almazán
3
1
F
16:30
Touring
Vitoria
0
2
F
16:30
Sámano
Cayón
0
4
F
16:30
La Almunia
Robres
0
2
F
16:30
Illescas
Atlético Tomelloso
1
0
F
16:30
Manchego
Tarancón
2
0
F
16:30
Ceuta II
Bollullos
1
1
F
17:00
Trival Valderas
Collado Villalba
1
3
F
17:00
Lagunak
Huarte
1
1
F
17:00
Santanyí
Platges Calvià
2
0
F
17:00
Rápido Bouzas
Villalbés
1
0
F
17:00
Durango
Pasaia KE
1
1
F
17:00
Torre del Mar
Motril
1
0
F
17:30
Collerense
Mercadal
1
2
F
17:30
Santa Úrsula
Panadería Pulido
0
1
F
17:45
Deusto
Basconia
2
1
F
18:00
Padura
Portugalete
1
2
F
18:15
Urduliz
Aurrerá Ondarroa
1
1
F
19:00
Huétor Vega
Huracán Melilla
4
1
F
Spagna > Autonómicas
12:30
Mutilvera II
Zarramonza
1
2
F
12:30
El Raal
Plus Ultra
3
0
F
13:00
Ingenio
Sporting Tías
0
3
F
13:00
UD Agaete
Tinajo
2
1
F
15:00
Mislata CF
L'Alcúdia
0
0
F
15:30
Infanzones
Aoiz
1
1
F
15:30
Zarautz
Amaikak Bat
3
0
F
15:30
Oiartzun
Tolosa
1
1
F
15:45
El Pilar Marianistas
Ariznabarra
1
0
F
15:45
Cultural Abetxuko
Laudio
2
4
F
15:45
Iru Bat
Nanclares
2
1
F
16:00
Lloret
Parets
2
0
F
16:00
Turégano
Villacayo Nela
2
0
F
16:00
Bosc de Tosca
Bescanó
1
1
F
16:00
Bañuelos
Alfaro II
2
3
F
16:00
CD Varea II
Autol
1
2
F
16:00
Rapid de Murillo
San Lorenzo Ezcaray
5
3
F
16:00
Lerinés
CA Valtierrano
5
0
F
16:00
Mendi
Iruña
2
1
F
16:00
Lourdes
Baztán
2
3
F
16:00
Atlético Mansillés
La Cistérniga
2
1
F
16:00
Briviesca
La Granja
4
1
F
16:00
Colegios Diocesanos
UP Palencia
2
1
F
16:00
Racing Rioja III
Aldeano
1
3
F
16:00
Villamuriel
Las Navas
4
1
F
16:00
Monte
San Martín Arena
4
0
F
16:00
Atlético Teresiano
Valdepeñas
1
0
F
16:00
CE Sabadell FC II
Pirinaica
2
2
F
16:00
Urola
Elgoibar
1
3
F
16:00
Hernani
Aloña Mendi
4
0
F
16:00
Zumaiako Fútbol Taldea
CD Vasconia
1
2
F
16:00
Velarde
Noja
3
0
F
16:00
La Font
Alberic
2
1
F
16:00
Felanitx
Porreres
3
2
F
16:00
Campos
Cardassar
0
2
F
16:00
CD Calvià
Alaró
0
2
F
16:00
Vimenor II
Ramales
1
0
F
16:15
EFB La Roda
Campillo
1
1
F
16:15
Barreda
AD Estrella Roja
3
0
F
16:15
Cabezo de Torres
Abarán
1
0
F
16:30
Beniel
EDMF Churra
0
1
F
16:30
Sineu
Murense
1
2
F
16:30
Canals
Benigànim
2
0
F
16:30
Son Cladera
Alquería
6
0
F
16:30
Atlético de Catral
Eldense II
0
0
F
16:30
CF Cullera
CF Promeses Sueca
0
2
F
16:30
Sueca
Carcaixent
2
4
F
16:30
Mondragón
Bergara
1
2
F
16:30
Villa de Fortuna
Unión Molinense CF II
0
3
F
16:30
Deportivo Alavés III
Zaramaga
8
0
F
16:30
Cultural Cebrereña
Cristo Atlético II
0
1
F
16:30
Racing Lermeño
San José Soria
1
4
F
16:30
Villa Simancas
CD Onzonilla
3
4
F
16:30
Pradejón
Villegas
3
3
F
16:30
River Ebro II
Arnedo II
0
0
F
16:45
Ribarroja
Quart de Poblet
2
0
F
16:45
Paiporta
Benetuser-Fabara
5
1
F
16:45
Laguna de Duero
Peñaranda
4
1
F
17:00
Torelló
Caldes Montbui
0
2
F
17:00
Atlètic Lleida
Sant Cugat
1
0
F
17:00
Club Deportivo Moguer
Los Barrios
0
0
F
17:00
Migjorn
Sporting Mahón
3
2
F
17:00
Atlético Villacarlos
Sami
1
1
F
17:00
CF Norteño
Alaior
0
5
F
17:00
Ascó
Vilanova
2
3
F
17:00
Tavernes
CDEB Ontinyent
1
0
F
17:00
Alcúdia
S'Horta
4
0
F
17:00
CDE Rayo Santa Cruz
Bezana
0
4
F
17:00
EMD Santillana
Atlético Mineros
1
3
F
17:00
Real Sporting San José
Tahíche
1
0
F
17:00
Unión Pedro Hidalgo
Tarajalejo
2
0
F
17:00
Alboraya
Burriana
0
1
F
17:00
Calpe
Jávea
2
2
F
17:00
Serverense
SCD Independiente
1
0
F
17:00
Sporting Cabanillas
Quintanar
1
2
F
17:00
Noblejas
Hogar Alcarreño
3
1
F
17:00
Mojados
Ciudad Rodrigo
2
0
F
17:00
Balmaseda
Zamudio
0
2
F
17:00
Elorrio
Dinamo San Juan
1
1
F
17:00
Zuia
Amurrio
0
1
F
17:00
Icodense
Fuencaliente
2
2
F
17:15
CF San Pedro
Alqueries
1
0
F
17:15
Aldaia
Requena
3
0
F
17:15
Algemesí CF
San Marcelino
2
3
F
17:15
Añorga
Eibar II
0
0
F
17:15
Prat II
Molins de Rei
1
1
F
17:30
Génova
Santa Catalina Atlético
2
6
F
17:30
Calasanz Soria
CD Internacional Vista Alegre
4
4
F
17:30
Recreativo La Victoria
Son Sardina
4
1
F
17:30
Pla de Na Tesa
Rotlet Molinar
2
1
F
17:30
Derio
Abanto
3
0
F
17:30
UD Arenal
Ferriolense
0
1
F
17:30
Murada
Santa Pola
1
1
F
17:30
Algar
Algezares
2
1
F
17:30
Tenisca
Guancha
2
1
F
18:00
Cambrils UCF
Valls
0
6
F
18:00
Sarrià
Can Vidalet
0
2
F
18:00
Atlètic Ciutadella
Mahón
0
6
F
18:00
Orotava
Buenavista
1
0
F
18:00
Las Zocas
Tenerife III
2
0
F
18:00
Goleta
Playas Sotavento
1
2
F
18:00
Xilvar
CD Atlético Rafal
1
0
F
18:00
Miguelturreño
La Roda
3
2
F
18:00
JD Somorrostro
Abadiño KE
2
2
F
18:00
Ceuta III
Polillas Sporting
3
0
F
18:15
Laguna
Atlético San Juan
4
2
F
18:15
Galdakao
Getxo
1
0
F
18:30
Salamanca II
Benavente
4
1
F
18:30
Almuñécar City
Rincón
0
0
F
18:30
Manises
RC Catarroja
0
3
F
18:30
Urgatzi
Salvatierra
4
1
F
18:30
Calasancio
Inter Logroño
2
1
F
19:00
San Lorenzo Constancia
Furia Arona
1
1
F
19:00
Sant Lluís
Ferreries
2
3
F
19:00
Sauzal
Puerto Cruz
2
0
F
19:00
Atlético Tacoronte
Juventud Laguna
4
0
F
19:00
EF Santa Cruz
Olímpico Totana
0
1
F
19:15
Toledo II
Yuncos
1
2
F
20:00
Roces
Navarro
0
2
F
20:00
Luchador
Sant Josep II
2
0
F
21:00
Águilas Atlético
Buzanada
0
5
F
Spagna > División de Honor Juniores
11:30
Algeciras U19
Rusadir U19
2
1
F
12:00
Maspalomas U19
Las Longueras U19
1
0
F
12:00
San Félix U19
Recreativo Huelva U19
2
1
F
12:45
Danok Bat U19
Osasuna U19
2
4
F
13:00
San Roque U19
Real Betis U19
3
2
F
13:00
Cadice U19
Polillas U19
5
0
F
13:00
La Oliva U19
Arucas U19
0
0
F
13:00
Ibarra U19
Huracán U19
1
2
F
13:00
Sobradillo U19
Tenerife U19
2
2
F
13:00
Marítima U19
UD San Fernando U19
4
0
F
13:00
Mensajero U19
Puerto Cruz U19
2
1
F
13:00
Juventud Laguna U19
CD San José U19
0
0
F
16:00
Levante U19
Toledo U19
2
0
F
16:00
Diocesano U19
Rayo Alcobendas U19
1
5
F
16:00
Constància U19
Europa U19
2
1
F
16:00
Real Saragozza U19
Ebro U19
4
0
F
16:00
Covadonga U19
Real Oviedo U19
1
3
F
16:00
Vasconia U19
Eibar U19
0
3
F
16:00
Badajoz U19
Rayo Vallecano U19
1
4
F
16:15
Huesca U19
Sabadell U19
2
1
F
16:30
Gimnàstic U19
San Francisco U19
1
0
F
16:30
FC Cartagena U19
Albacete U19
2
3
F
17:00
Espanyol U19
Girona U19
1
3
F
17:00
Séneca U19
Calavera U19
1
2
F
17:30
Alzira U19
Hércules U19
0
2
F
17:30
Roces U19
Gimnástica U19
4
0
F
18:30
Badalona U19
Damm U19
1
0
F
Spagna > Liga Nacional Juniores
11:00
Racing Ferrol U19
Bergantiños U19
1
0
F
11:00
Bezana U19
Marina Sport U19 II
1
1
F
12:00
Bansander U19 II
Racing Santander U19 II
0
3
F
12:00
Atlético Coruña Montañeros CF U19
UD Ourense U19
0
0
F
12:00
Pontevedra U19
Choco U19
3
0
F
12:00
Calasanz U19
Porriño Industrial U19
2
2
F
12:00
Cirbonero U19
Valtierrano U19
4
1
F
12:30
Nervión U19
UCIDCE U19
2
3
F
12:30
Izarra U19
Pamplona U19
2
2
F
13:00
Taco San Luis U19
Santa Úrsula U19
0
0
F
13:00
Rotxapea U19
Osasuna U19 II
2
2
F
13:00
Icodense U19
CD San José U19 II
1
0
F
13:00
Realejos U19
Tenisca U19
0
2
F
13:00
Atlético Paso U19
Los Llanos Aridane U19
1
0
F
13:00
Longuera Toscal U19
Cruz Santa U19
1
1
F
13:00
Buzanada U19
Las Zocas U19
2
2
F
13:00
CD Herbania U19
Atlético GC U19
2
2
F
13:00
Córdoba U19
San Fernando CDI U19
2
2
F
13:00
Real Unión Tenerife U19
Fundación Canaria U19
0
8
F
13:15
Montijo U19
Castuera U19
1
2
F
13:30
CD Unión Sur Yaiza U19
Puertos Las Palmas U19
0
2
F
13:30
RC Victoria U19
San Juan Tres Palmas U19
1
1
F
13:30
Alzira U19 II
CF Gandía U19
3
3
F
13:30
Teguise U19
Lanzarote U19
1
1
F
14:00
Maspalomas U19 II
Gran Tarajal U19
2
3
F
15:30
Calahorra U19
Arnedo U19
7
0
F
15:30
Pradejón U19
River Ebro U19
0
1
F
15:30
Antiguoko U19 II
Barakaldo U19
1
1
F
15:30
Peña Sport U19
Lagunak U19
0
2
F
15:45
Parquesol U19
La Charca U19
1
0
F
16:00
Colindres U19
Monte U19
3
0
F
16:00
CF Fuenlabrada U19 II
Rayo Vallecano U19 II
0
0
F
16:00
Kelme U19
Torrent U19
3
2
F
16:00
CVC Valladares U19
Deportivo Coruña U19 II
1
2
F
16:00
La Nucía U19
Levante U19 II
0
0
F
16:00
Revilla U19
RS Gimnástica de Torrelavega U19 II
5
1
F
16:00
Conxo Santiago U19
Pabellón Ourense U19
1
2
F
16:00
Cartagena FC U19
Académico Murcia U19
0
1
F
16:00
AD Puente San Francisco U19
CD Coria U19
1
0
F
16:00
Zona Norte U19
Colegios Diocesanos U19
1
2
F
16:00
UD Sur U19
Puente Castro U19
3
1
F
16:00
Gimnástica Segoviana U19
CD Victoria U19
1
1
F
16:00
Boadilla U19
Torrejón U19
4
1
F
16:00
Getafe U19 II
Móstoles U19
3
2
F
16:00
Atlético Pinto U19
AD Complutense Alcalá U19
0
1
F
16:00
Sant Lluís U19
Atlético Baleares U19
0
3
F
16:00
Albacer U19
Atlético Puertollano U19
3
2
F
16:00
Comillas U19
CD Berceo U19 II
2
2
F
16:00
Andratx U19
Peña Deportiva U19
1
1
F
16:00
Villarreal U19 II
Torre Levante U19
1
0
F
16:15
Atlético Madrid U19 II
Real Madrid U19 II
1
1
F
16:15
CP Don Bosco U19
Moralo U19
4
1
F
16:15
CD Mediterraneo U19
Ranero U19
1
4
F
16:15
UD Santa Marta U19
Zamora CF U19
3
1
F
16:15
Fraga U19
SD Huesca U19 II
1
0
F
16:15
Quirinal U19
CD Covadonga U19 II
0
3
F
16:30
EFB Miguelturra U19
Azuqueca U19
3
0
F
16:30
Amistad Sniace U19
Atlético Perines U19 II
1
2
F
16:30
Jerez U19
Cacereño U19
3
3
F
16:30
Villafranca U19
Flecha Negra U19
3
3
F
16:30
Arenal U19
Alcázar U19
1
0
F
16:30
Celta de Vigo U19 II
Ural U19 II
2
1
F
16:30
Valdepeñas U19
CD Arges Futbol U19
5
0
F
16:30
Élite Talavera U19
Torrijos U19
1
0
F
16:30
Aravaca U19
Leganés U19 II
3
3
F
17:00
Náxara CD U19
Alfaro U19
2
2
F
17:00
EFB Jesús de la Ossa U19
Talavera U19
4
0
F
17:00
ED Moratalaz U19
Trival Valderas U19
0
1
F
17:00
Escalerillas U19
CD San Gregorio U19
1
3
F
17:00
CD Marianistas U19
Oliver U19
0
3
F
17:00
Intangco U19
Valencia U19 II
2
1
F
17:00
Figueres U19
Espanyol U19 II
1
2
F
17:00
Alondras U19
Lugo U19 II
0
0
F
17:15
Penya Arrabal U19
Santa Catalina U19
1
2
F
17:30
UD Gijón Industrial U19
Real Oviedo U19 II
2
5
F
17:30
Alcañiz U19
Stadium Casablanca U19
2
2
F
17:30
Emérita Augusta U19
Mérida U19
0
1
F
17:30
Jàbac i Terrassa U19
Damm U19 II
2
4
F
17:30
Laredo U19
Cartes U19
0
3
F
17:30
Colegio Salgui U19
Roda II
0
3
F
17:45
Manuel Rubio U19
Llanes U19
0
1
F
18:00
ACR EF Águilas U19
Universidad Católica de Murcia CF U19 II
1
0
F
18:00
Sant Andreu U19
CE Mercantil U19
4
2
F
18:00
El Ejido U19
Vera U19
4
2
F
18:00
FC Martinenc U19
Barcellona U19 II
1
0
F
18:15
Avilés Stadium U19
Sporting Gijón U19 II
0
4
F
18:30
Deportivo Alavés U19 II
Aurrerá Vitoria U19
0
1
F
18:30
Atlético Benidorm U19
Paterna CF U19
0
0
F
18:30
CE Sabadell U19 II
Bellvitge U19
3
2
F
18:30
Unión Adarve U19
Las Rozas U19
4
0
F
18:30
Diocesano U19 II
Plasencia U19
3
0
F
18:30
Varea U19
Villegas U19
1
1
F
18:30
Platges Calvià U19
La Salle U19
1
1
F
18:30
Yecla U19
Lorca Deportiva U19
6
1
F
18:45
Logroño U19
Oyonesa U19
2
1
F
19:00
Beti Onak U19
Ardoi U19
0
4
F
19:00
Real Sociedad U19 II
Hernani U19
2
0
F
19:00
Universitario U19
Unión Viera U19 II
3
1
F
19:00
UD Logroñés U19 II
SD Logroñés U19
5
4
F
19:30
Veriña CF U19
Vallobín U19
1
3
F
19:30
Sporting Cabanillas U19
Conquense U19
2
1
F
19:30
SCD Durango U19
Indartsu U19
2
1
F
20:00
UD San Sebastián de los Reyes U19
Atl Madrileño U19 II
2
0
F
20:30
Tenerife U19 II
Ofra U19
12
0
F
21:00
Nast Costa Isora CF U19
Llamoro U19
1
6
F
21:00
CD Armeñime Palmas U19
Marino U19
0
1
F
Spagna > Primera Division Femminile
12:00
Villarreal
Deportivo Alavés
1
0
F
14:00
Real Betis
Madrid
1
3
F
16:00
Levante
Alhama
3
1
F
18:15
Real Madrid
Athletic Club
2
1
F
Spagna > Segunda Division Femminile
13:00
Atlético Madrid II
Torrelodones
1
1
F
13:45
Femarguín
Fundación Tenerife
2
0
F
17:00
La Solana
Cacereño II
0
1
F
18:15
Levante II
Madrid II
1
2
F
19:30
Almería
Real Unión de Tenerife
1
3
F
Spagna > Primera Nacional Femminile
12:00
Son Sardina
Villarreal II
1
1
F
13:00
Peña la Amistad
Guiniguada Apolinario
0
0
F
15:00
Atlético Madrid III
Madrid III
2
1
F
15:00
Saragozza II
Huesca
1
2
F
15:45
Sporting Gijón
Real Avilés
1
0
F
16:00
Victoria CF
Mos
1
1
F
16:00
Olímpico de León
Gijón FF
2
1
F
16:00
Berriozar CF
Arratia
2
2
F
16:00
Aurrerá Vitoria
Racing Santander II
0
2
F
16:00
Riudoms
Cornellà
3
3
F
16:30
Real Sociedad II
Oiartzun
1
1
F
17:00
Granada II
CAP Ciudad de Murcia
2
1
F
17:00
Real Unión Tenerife II
Tarsa
0
4
F
17:30
Mislata
Siviglia II
2
2
F
17:30
Tolosa
Eibar II
0
3
F
17:30
Fundación Tenerife II
Achamán
2
1
F
18:00
Sant Gabriel
Seagull
2
3
F
18:00
Ciudad Alcalá
La Rambla
2
2
F
18:00
Julio Suárez CD
Geneto del Teide
2
3
F
18:00
Las Majoreras
Puerto del Carmen
4
2
F
18:45
UD Logroñés
Añorga
0
1
F
21:00
Güímar
UD San Antonio Pureza
4
1
F
Spagna > Segunda RFEF
16:00
Beasain
Izarra
0
1
F
16:00
Alcorcón II
Diocesano
1
0
F
16:30
Mutilvera
San Juan
1
0
F
16:30
Brea
Gernika
1
0
F
16:30
Burgos Promesas
Compostela
1
0
F
16:45
Polvorín
Cristo Atlético
1
1
F
17:00
Racing Rioja
UD Logroñés II
2
1
F
17:30
Ourense CF
Marino de Luanco
0
1
F
18:00
Valencia II
Terrassa
1
1
F
18:30
Sestao River
Utebo
1
0
F
Spagna > Primera Federacion Femminile
12:00
Osasuna
Deportivo de La Coruña
0
1
F
12:30
Athletic Club II
Eibar
0
1
F
16:30
Logroño
Barcellona II
2
2
F
17:00
Juan Grande
Albacete
0
0
F
Turchia > 1. Lig
11:30
Tuzlaspor
Sakaryaspor
2
3
F
14:00
Altınordu
Boluspor
1
1
F
17:00
Pendikspor
Genclerbirligi
0
1
F
Turchia > 2. Lig
12:00
BB Ankaraspor
Isparta 32 Spor
1
2
F
12:00
İnegölspor
24 Erzincanspor
1
1
F
Turchia > 3. Lig
12:00
Karsiyaka
1922 Konyaspor
2
0
F
12:00
Kartal Bulvarspor
Kuşadasıspor
1
0
F
12:00
Kestelspor
Gümüşhanespor
0
0
F
12:00
Çatalcaspor
İçel İdmanyurdu Spor
1
0
F
Turchia > Bölgesel Amatör Lig
11:00
Diyarbakır Yenişehir
Çınar Belediyespor
1
0
F
11:00
Fırat Üniversitesi
Elbistanspor
0
1
F
11:00
Bayburt Belediyespor
Kars 36
1
0
F
12:00
Kuruçeşmespor
Tavşanlı Linyitspor
0
3
F
12:00
Akıncılar Spor Kulübü
Kuştepe Spor Kulübü
1
0
F
12:00
Aydın Yıldızspor
Kale Belediye Spor Kulübü
5
1
F
13:00
Bayrampaşa Teknikspor
Haliç
0
0
F
Turchia > Super Lig U19
10:00
Altınordu U19
Giresunspor U19
4
2
F
10:00
Hatayspor U19
Alanyaspor U19
1
0
F
10:00
Kayserispor U19
İstanbulspor U19
2
3
F
10:00
Konyaspor U19
Boluspor U19
2
0
F
10:00
Bursaspor U19
Yeni Malatyaspor U19
1
1
F
10:00
Ümraniyespor U19
Trabzonspor U19
3
4
F
10:00
Antalyaspor U19
Sivasspor U19
0
1
F
10:00
Adana Demirspor U19
Ankaragücü U19
3
1
F
10:00
Kasımpaşa U19
Beşiktaş U19
2
2
F
11:00
Galatasaray U19
Fatih Karagümrük U19
5
0
F
11:00
Fenerbahçe U19
İstanbul Başakşehir U19
2
4
F
13:00
Gaziantep FK U19
Göztepe U19
3
2
F
Turchia > 1. Lig U19
10:00
Balıkesirspor U19
BB Erzurumspor U19
2
1
F
10:00
Altay U19
Kocaelispor U19
1
0
F
10:00
Gençlerbirliği U19
Adanaspor U19
2
2
F
10:00
Eskişehirspor Kulübü U19
Erok Spor Kulübü Derneği U19
1
0
F
10:00
Manisa FK U19
Tuzlaspor U19
2
1
F
10:00
Bandırmaspor U19
Rizespor U19
2
0
F
10:00
Afjet Afyon Spor Kulübü U19
Pendik Spor Kulübü U19
1
1
F
10:00
Ankara Keçiörengücü U19
Samsunspor U19
1
1
F
Turchia > 1. Lig Femminile
11:00
Fomget Gençlik
Konak Belediyespor
2
1
F
12:00
Fenerbahçe
Kireçburnu
18
0
F
Mondo > Amichevoli Internazionali
00:00
Annullata ANN
Annullata ANN
Guatemala
Venezuela
Mondo > Amichevoli Club
00:00
Annullata ANN
Annullata ANN
Sūduva Marijampolė
Wigry Suwałki
01:00
Aucas
Técnico Universitario
1
1
F
01:30
Wanderers
Fénix
1
2
F
08:00
Moreton Bay United
Gold Coast United
1
2
F
09:00
Khimki
Veles
1
2
F
09:00
Zenit San Pietroburgo
Lusail City
3
0
F
10:00
Petržalka
Líšeň
2
1
F
10:00
Rochedale Rovers
Brisbane City
2
2
F
10:00
Chernomorets
SKA Khabarovsk II
2
1
F
10:00
Annullata ANN
Annullata ANN
ASC Olimpic Zărneşti
Brașov Steagul Renaște
10:00
Górnik Polkowice
Chrobry Głogów
1
2
F
10:00
SpVgg Unterhaching
Bahlinger SC
0
3
F
10:00
Hrvatski Dragovoljac
Kustošija
0
4
F
10:00
Motorlet Praga
Baník Souš
1
2
F
10:00
Brandýs nad Labem
Horky nad Jizerou
3
3
F
10:00
Annullata ANN
Annullata ANN
Metaloglobus
Blejoi
10:00
Annullata ANN
Annullata ANN
Râmnicu Sărat
AS FC Buzău
10:00
Dinamo Minsk
Energetyk-BGU
3
0
F
10:00
SKA-Energiya
Krylya Sovetov
0
3
F
10:00
Gomel
Lokomotiv Gomel
2
2
F
10:00
Sigma Olomouc II
Frýdek-Místek
3
0
F
10:00
Hradec Králové II
Chrudim
0
2
F
10:30
Annullata ANN
Annullata ANN
Alemannia Aachen
SV Breinig
10:30
Stal Rzeszów
Sandecja Nowy Sącz
0
0
F
10:30
Blansko
Slovan Rosice
3
2
F
10:30
Strogino
FK Torpedo Mosca II
2
2
F
10:30
Astoria Walldorf II
Dudenhofen
0
3
F
10:30
Hanácká
Opava
1
1
F
10:30
Bohemians 1905 II
Kolín
5
1
F
11:00
Sereď
Považská Bystrica
0
2
F
11:00
Gloria Bistriţa
Unirea Dej
1
4
F
11:00
Annullata ANN
Annullata ANN
Progresul Spartac
Dinamo Bucarest
11:00
Viitorul P. Târgu Jiu
Viitorul Şimian
3
3
F
11:00
Polonia Bytom
Zagłębie Sosnowiec II
2
2
F
11:00
Starogard Gdański
Concordia Elbląg
1
3
F
11:00
Ried
Vorwärts Steyr
3
2
F
11:00
Ruch Chorzów
Hutnik Cracovia
1
1
F
11:00
Vysočina Jihlava
Viktoria Žižkov
3
0
F
11:00
Annullata ANN
Annullata ANN
Příbram
Jiskra Domažlice
11:00
Karviná
Prostějov
1
1
F
11:00
MŠK Žilina
Třinec
2
3
F
11:00
Vlašim
Baník Ostrava II
1
1
F
11:00
Annullata ANN
Annullata ANN
Dukla Banská Bystrica
Dolný Kubín
11:00
Trenčín
Rača
3
0
F
11:00
Isloch
Slutsk
3
1
F
11:00
Shakhtyor
Belshina
1
2
F
11:00
Middelfart
Kolding IF
2
4
F
11:00
FA Šiauliai
FS Jelgava
0
0
F
11:00
Gorica
Rukh Vynnyky
3
0
F
11:00
Zug
Rotkreuz
2
0
F
11:15
MP
PEPO
1
1
F
11:30
Dnepr Mogilev
Vitebsk
0
0
F
11:30
Annullata ANN
Annullata ANN
Tychy 71
Kalisz
11:45
SAK Klagenfurt
SK Austria Klagenfurt Amateure
1
2
F
12:00
Kosmonosy
Čáslav
2
0
F
12:00
Annullata ANN
Annullata ANN
Hillerød
Lyngby
12:00
Gleisdorf
Mettersdorf
3
2
F
12:00
Pogoń Siedlce
Legionovia Legionowo
2
2
F
12:00
JäPS
KTP
2
2
F
12:00
Olimpia Elbląg
Sokół Ostróda
2
3
F
12:00
Amburgo II
Hobro
1
1
F
12:00
Odra Opole
Pawłowice Śląskie
1
1
F
12:00
IFK Göteborg
Halmstad
1
1
F
12:00
Sparta Praga II
Dukla Praga
2
5
F
12:00
Septemvri Sofia
Navbahor
2
4
F
12:00
Kauno Žalgiris
Dainava
6
1
F
12:00
Shamrock Rovers
Treaty United
7
1
F
12:00
Inter Turku
SalPa
2
1
F
12:00
Heider SV
Drochtersen / Assel
2
11
F
12:00
FK Metalist Kharkiv
Lokomotiv Sofia 1929
0
1
F
12:00
St Patrick's
Bray Wanderers
6
0
F
12:00
Frem
FA 2000
3
4
F
12:00
Shelbourne
Drogheda United
3
0
F
12:00
Annullata ANN
Annullata ANN
FC Helsingør
Hvidovre
12:15
Zrinjski
Zlaté Moravce
4
1
F
12:30
Górnik Leczna
Chojniczanka Chojnice
0
2
F
12:30
Astoria Walldorf
Stoccarda Kickers
5
1
F
12:30
Fremad Amager
Slagelse B&I
3
0
F
12:45
OFK Pirin
Botev Vratsa
2
0
F
13:00
Žilina II
Podhale Nowy Targ
3
3
F
13:00
Annullata ANN
Annullata ANN
Etar
Spartak Pleven
13:00
Start Brno
Znojmo
3
4
F
13:00
Budućnost Podgorica
Jezero
3
1
F
13:00
Annullata ANN
Annullata ANN
FA Šiauliai
FS Jelgava
13:00
Podbeskidzie
Alaschkert Martuni
2
1
F
13:00
Amstetten
LASK Juniors
2
2
F
13:00
Annullata ANN
Annullata ANN
Rapid Vienna II
Honvéd II
13:00
NŠ Mura
Shkëndija Tetovo
1
1
F
13:00
Gefle
Brage
2
1
F
13:00
Roskilde
Trelleborg
4
2
F
13:00
Barockstadt Fulda-Lehn.
Rot-Weiß Walldorf
2
2
F
13:00
Jönköpings Södra
Åtvidaberg
1
0
F
13:00
AB
Nykøbing
2
1
F
13:00
Gjelleråsen
Ullern
2
0
F
13:00
Kjelsås
Stabæk
1
3
F
13:00
Annullata ANN
Annullata ANN
Örebro
Örebro Syrianska
13:00
Hallbergmoos-Goldach
Wacker Burghausen
2
4
F
13:00
Wattenscheid 09
Rot-Weiß Koblenz
0
2
F
13:00
VSK Århus
Odder
2
1
F
13:00
Chertanovo
Murom
2
2
F
13:00
Javor Ivanjica
GFK Sloboda Užice
1
1
F
13:15
Monaco 1860 II
Rain / Lech
1
0
F
13:30
Dukla Banská Bystrica
FC Košice
4
1
F
13:30
Olimpija Ljubljana
Orijent 1919
1
0
F
13:30
Minsk
Neman Grodno
0
2
F
13:30
KSZO 1929
Siarka
0
6
F
13:30
Liptovský Mikuláš
Torpedo Kutaisi
2
2
F
13:30
Wolfsberger AC
Seattle Sounders
0
0
F
13:30
Schalke 04 II
Kickers Offenbach
0
1
F
13:30
Lódz
Vorskla Poltava
0
0
F
13:30
Ingolstadt II
Eichstätt
1
6
F
14:00
Ansbach 09
Schwabach
4
4
F
14:00
Ørn Horten
Sandefjord
0
3
F
14:00
Bordesholm
St. Pauli II
0
6
F
14:00
Lübeck
Preussen 06 Munster
0
3
F
14:00
Mjøndalen
Hønefoss
2
1
F
14:00
Sogndal
Hødd
0
0
F
14:00
Bregenz
Dornbirn
0
3
F
14:00
Hanau 93
Viktoria Aschaffenburg
3
3
F
14:00
Kottern
Illertissen
4
0
F
14:00
Straelen
Bergisch Gladbach
2
1
F
14:00
Würzburger Kickers
Gebenbach
6
0
F
14:00
Táborsko
Slavia Praga II
4
2
F
14:00
Eintracht Francoforte II
Magonza II
1
0
F
14:00
Donaufeld
Schwechat
2
2
F
14:00
Lafnitz II
Draßburg
2
1
F
14:00
Phönix Lübeck
Vorwärts-Wacker 04
4
0
F
14:00
Bonner SC
Uerdingen 05
1
2
F
14:00
Radomlje
Rudeš
3
3
F
14:00
Moss
Sprint-Jeløy SK
5
0
F
14:00
TuS Koblenz
Francoforte
1
2
F
14:00
Chrobry Głogów II
Polonia Środa
4
9
F
14:00
Türkgücü Munich
Schwaben Augusta
4
0
F
14:00
BATE
Slavia
3
0
F
14:00
Molde
Træff
2
1
F
14:00
Wattens
Kufstein
4
0
F
14:00
Lippstadt 08
Rödinghausen
0
5
F
14:00
Wiedenbrück
Hessen Kassel
2
1
F
14:00
Norrköping
Västerås SK
0
2
F
14:00
SGV Freiberg
Leinfelden-Echterdingen
8
1
F
14:00
VfL Nagold
Balingen
0
2
F
14:00
Borussia Mönchengladbach II
Rot Weiss Oberhausen
0
4
F
14:00
Kaan-Marienborn
Finnentrop / Bamenohl
0
1
F
14:00
Värnamo
Landskrona
2
1
F
14:00
AFC Eskilstuna
Djurgården
1
5
F
14:00
Austria Klagenfurt
Treibach
3
1
F
14:00
Raufoss
Skeid
3
0
F
14:00
Weiden
Hankofen-Hailing
2
3
F
14:00
Rot Weiss Ahlen
Schwarz-Weiß Rehden
1
1
F
14:00
Ravensburg
Aalen
2
3
F
14:00
Annullata ANN
Annullata ANN
Jeddeloh
Papenburg
14:00
Annullata ANN
Annullata ANN
Homberg
Straelen
14:00
Holstein Kiel II
Atlas Delmenhorst
3
1
F
14:00
Homburg Saar
Hostert
4
0
F
14:00
Annullata ANN
Annullata ANN
Kilia Kiel
Weiche Flensburg
14:00
Düren Merzenich
Hennef 05
7
1
F
14:00
Helsingborg
Mjällby
1
2
F
14:00
Augusta II
Stoccarda II
5
2
F
14:00
Greuther Furth II
Ammerthal
1
0
F
14:00
Annullata ANN
Annullata ANN
Norimberga II
Kaiserslautern II
14:00
Colonia II
Aubstadt
2
1
F
14:30
Ried
St. Pölten
2
2
F
14:30
Varberg
Falkenberg
1
1
F
14:30
Opatija
Dubrava Zagabria
0
2
F
14:30
Kriens
Langenthal
4
2
F
14:45
Kvik Halden
Grorud
0
1
F
15:00
Khimki
Pyunik
2
0
F
15:00
Oleksandria
Kabylie
1
0
F
15:00
Hoffenheim II
Schweinfurt 05
7
1
F
15:00
DAC Dunajska Streda
Rukh Vynnyky
0
0
F
15:00
Levski Sofia
Johor Darul Ta'zim
0
1
F
15:00
Liepāja
Tukums
3
0
F
15:00
Rubin Kazan'
Krylya Sovetov
2
1
F
15:00
Sligo Rovers
Galway
2
2
F
15:00
Maribor
Dynamo Kiev
2
0
F
15:00
Admira
Vejle
0
1
F
15:00
Annullata ANN
Annullata ANN
Salisburgo
Slovan Bratislava
15:00
Deutschlandsberger SC
Grazer AK
1
5
F
15:15
Ludogorets
Dinamo Tbilisi
2
1
F
15:30
CSKA 1948 Sofia
Aksu
4
1
F
15:30
Annullata ANN
Annullata ANN
SpVgg Unterhaching II
Heimstetten
16:00
Annullata ANN
Annullata ANN
Vysoké Mýto
Vrchovina
16:00
Stal Rzeszów
Wisła Puławy
1
1
F
16:00
Örgryte
Oddevold
3
2
F
16:00
Panevėžys
Metta / LU
0
1
F
16:00
Rīgas FS
Paide
4
0
F
16:00
Žalgiris Vilnius
Hegelmann Litauen
3
2
F
16:00
Seattle Sounders
Hammarby
2
3
F
16:00
Weiz
Kohfidisch
1
0
F
17:00
Shamrock Rovers
Wexford Giovaniles
2
1
F
18:00
KäPa
PK-35
2
1
F
18:00
Longford Town
Shelbourne
0
2
F
18:30
Riteriai
BFC Daugavpils
2
0
F
19:30
LA Galaxy
Charlotte FC
1
1
F
21:00
New York City
Los Angeles
1
1
F
21:00
Chattanooga
Atlanta United
3
3
F
00:00
Annullata ANN
Annullata ANN
Inter Miami
St. Louis City
00:00
Annullata ANN
Annullata ANN
Hebar 1918
Rotor Volgograd
Mondo > Amichevoli Club U19
13:00
RB Leipzig U19
Carl Zeiss Jena U19
3
3
F
Mondo > Amichevoli Club Femminili
11:00
Brommapojkarna
Älvsjö AIK
8
0
F
11:30
UJ Cracovia
Rekord Bielsko-Biała
2
1
F
12:00
Ifö Bromölla IF
Vittsjö
0
7
F
13:30
AIK
Gamla Upsala SK
1
2
F
14:00
Hammarby
Åland United
3
0
F
14:00
Avaldsnes
Klepp
2
2
F
14:00
Kristianstad
Växjö
3
1
F
14:00
Wolfsburg
Häcken
1
0
F
14:00
Annullata ANN
Annullata ANN
Øvrevoll Hosle
Lillestrøm
15:00
Friburgo
Servette Chênois
2
1
F
15:00
Bayer Leverkusen
Eintracht Francoforte
0
2
F
16:00
Gütersloh
SGS Essen
2
7
F