2. Lig
0
100%
Risultati
Play-Off Promozione - Finale
23.0515:00
Eskisehirspor
Pendikspor
3
0
F
Play-Off Promozione - Semifinali
20.0515:00
Eskisehirspor
Kartal Spor Külübü
3
0
F
20.0512:30
Boluspor
Pendikspor
0
5
F
Play-Off Promozione - Quarti di Finale
17.0515:00
Eskisehirspor
Sariyer
0
0
F
17.0515:00
Kartal Spor Külübü
Marmaris Belediyesi Gençlik ve Spor Kulubü
0
0
F
17.0512:30
Siirt Spor Kulübü
Pendikspor
0
2
F
17.0512:30
Boluspor
Turgutluspor
2
1
F
Classifica
# | Squadra | P | G | V | N | P | G | +/- | Striscia |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Kasimpasa | 40 | 20 | 12 | 4 | 4 | 40:20 | +20 | V P V N N |
2
|
Kartal Spor Külübü | 40 | 20 | 11 | 7 | 2 | 27:8 | +19 | N N V N P |
3
|
Pendikspor | 35 | 20 | 10 | 5 | 5 | 27:18 | +9 | V P V V V |
4
|
İstanbul Güngören Spor Kulübü | 34 | 20 | 10 | 4 | 6 | 31:20 | +11 | P N V P N |
5
|
Sariyer | 33 | 20 | 9 | 6 | 5 | 27:25 | +2 | V N V P V |
6
|
Eyüpspor | 28 | 20 | 7 | 7 | 6 | 22:20 | +2 | V V N P N |
7
|
Fatih Karagümrük | 25 | 20 | 6 | 7 | 7 | 22:18 | +4 | N P P V P |
8
|
Maltepespor | 25 | 20 | 6 | 7 | 7 | 18:21 | -3 | V N V V V |
9
|
Küçükköy Spor Kulübü | 23 | 20 | 7 | 2 | 11 | 14:24 | -10 | P N N V P |
10
|
İstanbul Kartal Belediyesi Spor Kulübü | 17 | 20 | 4 | 5 | 11 | 16:36 | -20 | P N P P N |
11
|
Bağcılar Spor | 2 | 20 | 0 | 2 | 18 | 12:46 | -34 | P P P N P |
Gruppo Promozione
# | Squadra | P | G | V | N | P | G | +/- | Striscia |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Eskisehirspor | 40 | 18 | 12 | 4 | 2 | 42:18 | +24 | N P V N V |
2
|
İnegölspor | 33 | 18 | 10 | 3 | 5 | 27:24 | +3 | N V V V N |
3
|
Tarsus İdman Yurdu | 27 | 18 | 7 | 6 | 5 | 30:23 | +7 | N V P V N |
4
|
Yeşil Bursa AŞ | 27 | 18 | 8 | 3 | 7 | 27:32 | -5 | V P P N N |
5
|
Yalovaspor | 24 | 18 | 6 | 6 | 6 | 28:25 | +3 | N P V N N |
6
|
Darıca Gençlerbirliği | 24 | 18 | 7 | 3 | 8 | 22:28 | -6 | N V P V P |
7
|
Makine Kimya Endüstrisi Kirikkale Spor Kulübü | 20 | 18 | 5 | 5 | 8 | 30:33 | -3 | P N P N V |
8
|
Kırşehir Spor Kulübü | 19 | 18 | 4 | 7 | 7 | 16:24 | -8 | N N V P P |
9
|
Bursa Merinos Spor Kulübü | 17 | 18 | 3 | 8 | 7 | 24:29 | -5 | N N P P V |
10
|
Aksaray Spor Kulübü | 14 | 18 | 3 | 5 | 10 | 18:28 | -10 | N N V P P |
Gruppo Promozione
# | Squadra | P | G | V | N | P | G | +/- | Striscia |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Kahramanmaraşspor | 33 | 18 | 10 | 3 | 5 | 32:20 | +12 | P V P V P |
2
|
Siirt Spor Kulübü | 32 | 18 | 9 | 5 | 4 | 28:20 | +8 | V N V N V |
3
|
Körfez İskenderun Spor Kulübü | 31 | 18 | 9 | 4 | 5 | 28:22 | +6 | P V P V V |
4
|
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyespor Kulübü | 29 | 18 | 8 | 5 | 5 | 28:22 | +6 | V V V P V |
5
|
Adıyaman Spor Kulübü | 29 | 18 | 8 | 5 | 5 | 22:23 | -1 | P V V V V |
6
|
Şanlıurfaspor | 26 | 18 | 6 | 8 | 4 | 26:20 | +6 | V P N N N |
7
|
Hatayspor | 25 | 18 | 7 | 4 | 7 | 26:26 | 0 | V P P N P |
8
|
Cizre Spor Kulübü | 23 | 18 | 6 | 5 | 7 | 23:24 | -1 | V P N P P |
9
|
Osmaniye Gençlik Spor Kulübü | 10 | 18 | 2 | 4 | 12 | 16:33 | -17 | P N V N P |
10
|
Batman Petrolspor | 8 | 18 | 1 | 5 | 12 | 12:31 | -19 | P P P P N |
11
|
Osmaniyespor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | - |
Gruppo Promozione
# | Squadra | P | G | V | N | P | G | +/- | Striscia |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Hacettepe | 32 | 18 | 7 | 11 | 0 | 34:15 | +19 | N N N N V |
2
|
Ünye Spor Kulübü | 31 | 18 | 8 | 7 | 3 | 18:9 | +9 | V P N N V |
3
|
Boluspor | 28 | 18 | 7 | 7 | 4 | 20:15 | +5 | N V V P N |
4
|
Kardemir Karabukspor | 26 | 18 | 6 | 8 | 4 | 17:15 | +2 | N N V N P |
5
|
Çankırı Spor AŞ | 24 | 18 | 7 | 3 | 8 | 17:22 | -5 | V N P V P |
6
|
Giresunspor | 23 | 18 | 6 | 5 | 7 | 16:15 | +1 | N V P V V |
7
|
Ankara Demirspor | 22 | 18 | 5 | 7 | 6 | 17:17 | 0 | P N V V N |
8
|
Pazarspor | 18 | 18 | 4 | 6 | 8 | 11:22 | -11 | V P N P P |
9
|
Fener Spor Kulübü | 17 | 18 | 4 | 5 | 9 | 12:22 | -10 | P N P N N |
10
|
Erzurum Spor Kulübü | 16 | 18 | 3 | 7 | 8 | 17:27 | -10 | P N N P N |
Gruppo Promozione
# | Squadra | P | G | V | N | P | G | +/- | Striscia |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Alanyaspor | 38 | 18 | 12 | 2 | 4 | 32:15 | +17 | V V P V V |
2
|
Bucaspor | 38 | 18 | 12 | 2 | 4 | 29:16 | +13 | V V V P V |
3
|
Turgutluspor | 37 | 18 | 12 | 1 | 5 | 36:20 | +16 | V V V V V |
4
|
Marmaris Belediyesi Gençlik ve Spor Kulubü | 27 | 18 | 7 | 6 | 5 | 17:14 | +3 | P N V V N |
5
|
İzmirspor | 25 | 18 | 7 | 4 | 7 | 33:25 | +8 | V P P N N |
6
|
Nazilli Belediyespor | 25 | 18 | 7 | 4 | 7 | 23:18 | +5 | P N N N P |
7
|
Adana Demirspor | 24 | 18 | 7 | 3 | 8 | 31:26 | +5 | P P N P P |
8
|
Muğlaspor | 22 | 18 | 5 | 7 | 6 | 23:22 | +1 | V P V P P |
9
|
Aydın Spor Kulübü | 18 | 18 | 5 | 3 | 10 | 19:33 | -14 | P V P V V |
10
|
Adanaspor | 0 | 18 | 0 | 0 | 18 | 0:54 | -54 | P P P P P |
Gruppo Promozione
# | Squadra | P | G | V | N | P | G | +/- | Striscia |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Kasimpasa | 38 | 18 | 11 | 5 | 2 | 24:12 | +12 | N V N P V |
2
|
Hacettepe | 36 | 18 | 10 | 6 | 2 | 31:17 | +14 | N V N V V |
3
|
Eskisehirspor | 29 | 18 | 8 | 5 | 5 | 25:19 | +6 | P P N P N |
4
|
İnegölspor | 22 | 18 | 5 | 7 | 6 | 22:18 | +4 | V N P V P |
5
|
Kartal Spor Külübü | 21 | 18 | 4 | 9 | 5 | 13:14 | -1 | N V N P N |
6
|
Kahramanmaraşspor | 21 | 18 | 6 | 3 | 9 | 21:27 | -6 | N P V V P |
7
|
Alanyaspor | 21 | 18 | 6 | 3 | 9 | 21:28 | -7 | V N V V P |
8
|
Siirt Spor Kulübü | 20 | 18 | 4 | 8 | 6 | 25:28 | -3 | P N N P V |
9
|
Ünye Spor Kulübü | 18 | 18 | 4 | 6 | 8 | 16:22 | -6 | P N N P V |
10
|
Bucaspor | 17 | 18 | 5 | 2 | 11 | 18:31 | -13 | V P P V P |
Promozione
Play-Off Promozione
# | Squadra | P | G | V | N | P | G | +/- | Striscia |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Pendikspor | 30 | 16 | 8 | 6 | 2 | 23:14 | +9 | V N N P V |
2
|
Sariyer | 30 | 16 | 9 | 3 | 4 | 17:13 | +4 | P V P V N |
3
|
Küçükköy Spor Kulübü | 23 | 16 | 6 | 5 | 5 | 15:13 | +2 | N P V P P |
4
|
İstanbul Güngören Spor Kulübü | 22 | 16 | 5 | 7 | 4 | 18:12 | +6 | N V N V V |
5
|
Eyüpspor | 22 | 16 | 5 | 7 | 4 | 19:16 | +3 | V P V N V |
6
|
Fatih Karagümrük | 22 | 16 | 6 | 4 | 6 | 18:18 | 0 | V V P N P |
7
|
Maltepespor | 16 | 16 | 3 | 7 | 6 | 16:21 | -5 | P N P V V |
8
|
İstanbul Kartal Belediyesi Spor Kulübü | 14 | 16 | 3 | 5 | 8 | 9:16 | -7 | V P N P V |
9
|
Bağcılar Spor | 13 | 16 | 3 | 4 | 9 | 12:24 | -12 | P P P P V |
Play-Off Promozione
Retrocessione
# | Squadra | P | G | V | N | P | G | +/- | Striscia |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Marmaris Belediyesi Gençlik ve Spor Kulubü | 28 | 14 | 8 | 4 | 2 | 19:8 | +11 | V V N V V |
2
|
Nazilli Belediyespor | 27 | 14 | 8 | 3 | 3 | 21:9 | +12 | V P V V N |
3
|
Adana Demirspor | 23 | 14 | 7 | 2 | 5 | 22:19 | +3 | P V V P N |
4
|
İzmirspor | 22 | 14 | 7 | 1 | 6 | 22:16 | +6 | P P V V P |
5
|
Turgutluspor | 20 | 14 | 6 | 2 | 6 | 21:17 | +4 | P V P P P |
6
|
Aydın Spor Kulübü | 20 | 14 | 5 | 5 | 4 | 20:18 | +2 | V N N P V |
7
|
Muğlaspor | 18 | 14 | 5 | 3 | 6 | 15:11 | +4 | V N P V V |
8
|
Adanaspor | 0 | 14 | 0 | 0 | 14 | 0:42 | -42 | P P P P P |
Play-Off Promozione
Retrocessione
# | Squadra | P | G | V | N | P | G | +/- | Striscia |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Hatayspor | 30 | 14 | 9 | 3 | 2 | 27:14 | +13 | V V N P V |
2
|
Adıyaman Spor Kulübü | 29 | 14 | 8 | 5 | 1 | 21:14 | +7 | V V N V N |
3
|
Şanlıurfaspor | 26 | 14 | 8 | 2 | 4 | 19:9 | +10 | V P N V P |
4
|
Cizre Spor Kulübü | 23 | 14 | 6 | 5 | 3 | 26:21 | +5 | P V N V N |
5
|
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyespor Kulübü | 20 | 14 | 6 | 2 | 6 | 19:16 | +3 | P V N P V |
6
|
Körfez İskenderun Spor Kulübü | 15 | 14 | 4 | 3 | 7 | 24:29 | -5 | V P N P P |
7
|
Osmaniye Gençlik Spor Kulübü | 8 | 14 | 2 | 2 | 10 | 11:25 | -14 | P P N N V |
8
|
Batman Petrolspor | 5 | 14 | 1 | 2 | 11 | 14:33 | -19 | P P N N P |
9
|
Osmaniyespor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | - |
Play-Off Promozione
Retrocessione
# | Squadra | P | G | V | N | P | G | +/- | Striscia |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Kardemir Karabukspor | 27 | 14 | 8 | 3 | 3 | 29:13 | +16 | N V N V V |
2
|
Boluspor | 27 | 14 | 8 | 3 | 3 | 25:17 | +8 | V V N V N |
3
|
Çankırı Spor AŞ | 25 | 14 | 8 | 1 | 5 | 17:14 | +3 | P V V P V |
4
|
Erzurum Spor Kulübü | 22 | 14 | 7 | 1 | 6 | 19:20 | -1 | V P V P N |
5
|
Pazarspor | 18 | 14 | 5 | 3 | 6 | 20:22 | -2 | P V N V N |
6
|
Giresunspor | 18 | 14 | 5 | 3 | 6 | 15:17 | -2 | V P N P P |
7
|
Ankara Demirspor | 13 | 14 | 4 | 1 | 9 | 13:25 | -12 | N P P V P |
8
|
Fener Spor Kulübü | 8 | 14 | 1 | 5 | 8 | 17:27 | -10 | P P P P N |
Play-Off Promozione
Retrocessione
# | Squadra | P | G | V | N | P | G | +/- | Striscia |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Darıca Gençlerbirliği | 25 | 14 | 7 | 4 | 3 | 21:17 | +4 | V P V N N |
2
|
Aksaray Spor Kulübü | 21 | 14 | 6 | 3 | 5 | 20:21 | -1 | N P V V P |
3
|
Tarsus İdman Yurdu | 20 | 14 | 5 | 5 | 4 | 22:19 | +3 | P N V P N |
4
|
Makine Kimya Endüstrisi Kirikkale Spor Kulübü | 20 | 14 | 5 | 5 | 4 | 15:15 | 0 | P P N N V |
5
|
Kırşehir Spor Kulübü | 18 | 14 | 4 | 6 | 4 | 18:19 | -1 | N V P N N |
6
|
Bursa Merinos Spor Kulübü | 15 | 14 | 4 | 3 | 7 | 20:19 | +1 | V V P N P |
7
|
Yeşil Bursa AŞ | 15 | 14 | 2 | 9 | 3 | 15:17 | -2 | P N P N N |
8
|
Yalovaspor | 15 | 14 | 4 | 3 | 7 | 14:18 | -4 | V V N N V |
Play-Off Promozione
Retrocessione