Europa > Champions League
18:00
CSKA Mosca
Bayern Monaco
1
3
F
20:45
Shakhtar Donetsk
Real Sociedad
4
0
F
20:45
Manchester City
Viktoria Pilsen
4
2
F
20:45
PSG
Olympiacos
2
1
F
20:45
Anderlecht
Benfica
2
3
F
20:45
Juventus
Copenaghen
3
1
F
20:45
Real Madrid
Galatasaray
4
1
F
20:45
Bayer Leverkusen
Manchester United
0
5
F
Inghilterra > Non League Premier
20:45
Annullata ANN
Annullata ANN
Hinckley United FC
Cambridge City
20:45
Corby Town
Hitchin Town
1
2
F
Inghilterra > Non League Div One
20:45
Guildford City
Didcot Town
1
2
F
20:45
Guernsey
Hastings United
2
0
F
Inghilterra > Northumberland Senior Cup
20:45
Bedlington Terriers FC
Blyth Spartans
0
1
F
Inghilterra > Central League Cup
13:00
Tranmere Rovers Riserva
Wigan Athletic FC Riserva
1
2
F
Inghilterra > National League Division One Femminile
20:45
Milton Keynes Dons
Luton Town LFC
3
1
F
20:45
Hounslow
Denham United LFC
5
2
F
20:45
Ebbsfleet United LFC
Brentwood Town LFC
5
2
F
Europa > UEFA Youth League
10:00
CSKA Mosca U19
Bayern Monaco U19
1
2
F
14:00
Shakhtar Donetsk U19
Real Sociedad U19
0
0
F
14:00
Bayer Leverkusen U19
Manchester United FC U19
3
1
F
14:30
PSG U19
Olympiakos U19
1
1
F
14:30
Juventus U19
Copenaghen U19
2
2
F
16:00
Manchester City FC U19
Viktoria Pilsen U19
3
0
F
16:00
Real Madrid U19
Galatasaray U19
4
1
F
19:00
Ajax U19
Barcellona U19
0
4
F
15:00
Croazia
Germania
0
8
F
20:00
Spagna
Repubblica Ceca
3
2
F
Italia > Serie D
14:30
Luparense
Unione Fincantieri Monfalcone 1922
1
1
F
Italia > Coppa Italia Serie C
14:30
Lecce
Perugia
0
2
F
14:30
Monza
Virtus Entella
3
0
F
14:30
Cremonese
Pro Patria
2
0
F
14:30
Salernitana
SS Ischia Isolaverde
2
1
F
Portogallo > Liga Portugal 2
16:00
UD Oliveirense
Porto II
1
4
F
16:00
Tondela
Portimonense
3
0
F
16:00
Marítimo II
Santa Clara
2
1
F
16:00
Feirense
Benfica II
1
1
F
16:00
Chaves
Atlético Clube de Portugal
0
0
F
16:00
Academico Viseu
Penafiel
1
0
F
17:00
Farense
Sporting CP II
4
1
F
17:00
Moreirense
CD Aves
0
2
F
19:00
Sporting Braga II
Leixões
1
2
F
Spagna > Copa Federacion
-
Annullata ANN
Annullata ANN
Atlético Granadilla
Toledo
11:30
Real Saragozza II
Binissalem
3
0
F
18:30
Racing Ferrol
Marino de Luanco
1
1
F
19:00
Espanyol II
Peña Deportiva
3
2
F
20:00
Real Unión
Peña Sport
2
1
F
20:00
Guadalajara
Tenerife II
4
3
F
20:00
Laredo
CD Ourense
0
1
F
20:00
Tropezón
Arandina
5
1
F
20:30
Alzira
Yeclano
0
0
F
Turchia > Super Lig U19
13:30
Bursaspor U19
Samsunspor U19
3
1
F
13:30
Gençlerbirliği U19
Fenerbahçe U19
1
2
F
Turchia > 2. Lig Femminile
09:00
Gazikentspor
Malatya Bayanlar Spor Kulübü
6
1
F
11:00
Yalova Gençlik Hizmetleri Spor Kulübü
Batı Ataşehir Spor Kulübü
0
0
F
11:00
Ovacık Gençlik ve Spor Kulübü
Zonguldak Gençlik Merkezi Spor Kulübü
11
0
F
11:00
Mersin Davultepe Spor Kulübü
Mezitli Tece Limongücü Spor Kulübü
3
0
F
11:00
Kayseri Güneş Spor Kulübü
Konya İdman Yurdu Spor Kulübü
1
10
F
11:00
Gülizar-Hasan Yılmaz Spor Lisesi
Kavak Meydan Spor Kulübü
5
0
F
11:00
Ordu Altaş Soya Spor Kulübü
Toki İlköğretim Okulu Gençlik Spor Kulübü
0
2
F
11:00
Kızılcaköy Spor Kulübü
Vatan Halk Oyunları Gençlik ve Spor Kulübü
3
3
F
11:00
Annullata ANN
Annullata ANN
Elit Spor Kulübü
Küplüpınar Yeşildağ Spor Kulübü
11:00
7 Eylül Gençlikspor
Gemlik Zeytin Spor Kulübü
11
0
F
11:00
Osmaniye Kadınspor
Tarsus Gençlerbirliği Spor Kulübü
23
0
F
11:00
Hatay Dumlupınar Spor Kulübü
Hatay Sümer Spor Kulübü
1
11
F
11:00
Kastamonu Spor Kulübü
Merkezefendi Spor Kulübü
0
3
F
11:00
Ağrı Birlik Spor Kulübü
Muş Yağmur Spor Kulübü
8
0
F
11:00
Erzurum Albayraklar Spor Klübü
Muş Kartal Spor Kulübü
2
1
F
11:00
Çamlıca Gençlik Spor Kulübü
Ankara 1910 Spor Kulübü
2
3
F
11:00
Siirt Hasbey Spor Kulübü
Bayazıt Spor Kulübü
2
0
F
11:00
Elaziğ Bordo Atletik Spor Külübü
Elaziğ Hedef Spor Kulübü
6
1
F
11:00
Kızıltepe Spor Kulübü
Amed
0
3
F
11:00
Gaziantep Fıstık Spor Klübü
Maraşgücü Spor Kulübü
7
1
F
11:30
Bakırköy Zara Spor Kulübü
CFS Bağcılar Spor Kulübü
1
1
F
11:30
Fatih Vatanspor
Eskişehirspor Kulübü
1
1
F
13:00
Sakarya Bayan Futbol Spor Klübü
Kireçburnu
1
1
F
13:00
Mersin Cam Spor Kulübü
Adana Akdeniz Demirspor Bayan Futbol Kulübü
4
1
F
13:00
Gaziantep Karataş Spor Kulübü
Adanagücü Spor Kulübü
0
4
F
14:00
Mersin Gençlerbirliği Futbol Kulübü
Yıldırım Beyazıt Şafak Spor Kulübü
1
8
F
Mondo > Amichevoli Internazionali
15:00
Seychelles
Maldive
3
1
F
09:00
Australia
Cina
2
1
F