2. Lig Femminile
0
100%
Risultati
Play-Off Promozione - Finale
19.0515:00
Hakkarigücü
Eskişehirspor Kulübü
0
3
F
19.0515:00
Marmara Üniversitesi Spor Kulübü
Derince Spor Kulübü
R
8
9
1
1
F
Play-Off Promozione - Semifinali
13.0514:00
Eskişehirspor Kulübü
Başkentgücü Spor Külübü
1
0
F
13.0513:00
Gaziantep Fıstık Spor Klübü
Hakkarigücü
1
1
F
13.0512:00
Derince Spor Kulübü
Ordu Spor Kulübü
5
1
F
13.0512:00
Marmara Üniversitesi Spor Kulübü
Akdeniz Nurçelik
6
1
F
06.0513:30
Başkentgücü Spor Külübü
Eskişehirspor Kulübü
1
1
F
06.0512:00
Akdeniz Nurçelik
Marmara Üniversitesi Spor Kulübü
1
2
F
06.0512:00
Hakkarigücü
Gaziantep Fıstık Spor Klübü
0
0
F
06.0512:00
Ordu Spor Kulübü
Derince Spor Kulübü
0
1
F
Play-Off Promozione - Quarti di Finale
29.0413:00
Marmara Üniversitesi Spor Kulübü
Nazilli Belediye Spor Kulübü
3
0
F
29.0412:30
Başkentgücü Spor Külübü
Hatay Dumlupınar Spor Kulübü
8
0
F
29.0412:00
Karşıyaka Beden Eğitimi ve Spor Eğitim Merkezi Spor Kulübü
Akdeniz Nurçelik
1
3
F
29.0412:00
Gaziantep Fıstık Spor Klübü
Muş Kartal Spor Kulübü
11
0
F
29.0412:00
Hakkarigücü
Gazikentspor
3
2
F
29.0412:00
Ordu Spor Kulübü
Sakarya Bayan Futbol Spor Klübü
1
0
F
29.0412:00
Yıldırım Beyazıt Şafak Spor Kulübü
Eskişehirspor Kulübü
1
6
F
28.0412:00
Derince Spor Kulübü
Ovacık Gençlik ve Spor Kulübü
8
1
F
24.0412:00
Ovacık Gençlik ve Spor Kulübü
Derince Spor Kulübü
1
1
F
22.0412:00
Nazilli Belediye Spor Kulübü
Marmara Üniversitesi Spor Kulübü
0
1
F
22.0412:00
Muş Kartal Spor Kulübü
Gaziantep Fıstık Spor Klübü
0
4
F
22.0412:00
Gazikentspor
Hakkarigücü
1
1
F
22.0411:30
Hatay Dumlupınar Spor Kulübü
Başkentgücü Spor Külübü
1
3
F
22.0411:00
Sakarya Bayan Futbol Spor Klübü
Ordu Spor Kulübü
0
0
F
22.0410:00
Eskişehirspor Kulübü
Yıldırım Beyazıt Şafak Spor Kulübü
5
0
F
21.0412:00
Akdeniz Nurçelik
Karşıyaka Beden Eğitimi ve Spor Eğitim Merkezi Spor Kulübü
3
0
F
Giornata 10 (Marmara)
29.0313:00
Marmara Üniversitesi Spor Kulübü
Bakırköy Zara Spor Kulübü
2
0
F
29.0311:30
Fatih Vatanspor
Akdeniz Nurçelik
1
11
F
Giornata 10 (Anatolia Sud-Orientale)
29.0311:00
Amed
Gaziantep Fıstık Spor Klübü
7
3
F
29.0311:00
Gazikentspor
Elaziğ Hedef Spor Kulübü
7
2
F
Giornata 9 (Mar Nero)
29.0310:00
Ordu Spor Kulübü
Ovacık Gençlik ve Spor Kulübü
7
3
F
Giornata 7 (Mar Nero)
27.0311:00
Erbaa Güreş İhtisas Spor
Ovacık Gençlik ve Spor Kulübü
0
3
F
Giornata 10 (Marmara)
25.0316:00
Sakarya Bayan Futbol Spor Klübü
Kaynarca Spor Kulübü
0
1
F
Giornata 10 (Cukurova)
25.0311:00
Adana Akdeniz Demirspor Bayan Futbol Kulübü
Hatay Dumlupınar Spor Kulübü
0
3
F
25.0311:00
Yıldırım Beyazıt Şafak Spor Kulübü
Mezitli Tece Limongücü Spor Kulübü
8
1
F
Giornata 10 (Anatolia Centrale)
25.0311:00
Denizli Hanbat Bayan Futbol Kulübü
Başkentgücü Spor Külübü
2
2
F
25.0311:00
1207 Antalyaspor
Çamlıca Gençlik Spor Kulübü
1
6
F
Giornata 10 (Marmara)
25.0311:00
Nilüfer Beşevler Gençlik ve Spor Kulübü
Derince Spor Kulübü
0
3
F
25.0311:00
Kireçburnu
Batı Ataşehir Spor Kulübü
3
0
F
Giornata 6 (Anatolia Orientale)
25.0309:00
Muş Kartal Spor Kulübü
Hakkarigücü
0
8
F
24.0312:00
Karagöl Gençlik Spor Kulübü
Ağrı Birlik Spor Kulübü
1
1
F
Giornata 10 (Mar Nero)
24.0311:00
Erbaa Güreş İhtisas Spor
Ordu Spor Kulübü
0
10
F
24.0311:00
Ovacık Gençlik ve Spor Kulübü
Amasya Eğitim Spor Kulübü
3
2
F
Giornata 3 (Anatolia Orientale)
20.0313:00
Hakkarigücü
Muş Kartal Spor Kulübü
12
0
F
Giornata 9 (Anatolia Centrale)
18.0313:15
Başkentgücü Spor Külübü
1207 Antalyaspor
3
0
F
Giornata 9 (Anatolia Sud-Orientale)
18.0313:00
Gaziantep Fıstık Spor Klübü
Gazikentspor
1
1
F
Giornata 5 (Anatolia Orientale)
18.0312:00
Muş Kartal Spor Kulübü
Karagöl Gençlik Spor Kulübü
1
0
F
Giornata 9 (Marmara)
18.0311:30
Akdeniz Nurçelik
Marmara Üniversitesi Spor Kulübü
1
5
F
18.0311:30
Bakırköy Zara Spor Kulübü
Kireçburnu
4
0
F
Giornata 9 (Cukurova)
18.0311:00
Hatay Dumlupınar Spor Kulübü
Yıldırım Beyazıt Şafak Spor Kulübü
3
2
F
18.0311:00
Mersin Gençlerbirliği Futbol Kulübü
Adana Akdeniz Demirspor Bayan Futbol Kulübü
3
0
F
Giornata 9 (Mar Nero)
18.0311:00
Ilkadim Belediyespor
Erbaa Güreş İhtisas Spor
6
0
F
Giornata 9 (Marmara)
18.0311:00
Batı Ataşehir Spor Kulübü
Fatih Vatanspor
0
3
F
Giornata 9 (Anatolia Centrale)
17.0315:00
Eskişehirspor Kulübü
Denizli Hanbat Bayan Futbol Kulübü
7
1
F
Giornata 5 (Anatolia Orientale)
17.0312:00
Ağrı Birlik Spor Kulübü
Hakkarigücü
0
11
F
Giornata 9 (Marmara)
17.0311:00
Nilüfer Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü
Sakarya Bayan Futbol Spor Klübü
0
3
F
Giornata 9 (Marmara)
17.0311:00
Kaynarca Spor Kulübü
Nilüfer Beşevler Gençlik ve Spor Kulübü
3
0
F
Giornata 9 (Anatolia Sud-Orientale)
16.0313:00
Kızıltepe Belediye Spor Kulübü
Amed
0
5
F
Giornata 8 (Anatolia Sud-Orientale)
12.0311:00
Elaziğ Hedef Spor Kulübü
Gaziantep Fıstık Spor Klübü
0
3
F
Giornata 8 (Mar Nero)
11.0313:00
Amasya Eğitim Spor Kulübü
Ordu Spor Kulübü
3
2
F
Giornata 8 (Marmara)
11.0312:15
Fatih Vatanspor
Marmara Üniversitesi Spor Kulübü
0
3
F
Giornata 6 (Egeo)
11.0312:00
7 Eylül Gençlikspor
Elit Spor Kulübü
5
1
F
11.0312:00
Nazilli Belediye Spor Kulübü
Karşıyaka Beden Eğitimi ve Spor Eğitim Merkezi Spor Kulübü
0
7
F
Giornata 4 (Anatolia Orientale)
11.0311:00
Ağrı Birlik Spor Kulübü
Muş Kartal Spor Kulübü
0
3
F
Giornata 8 (Cukurova)
11.0311:00
Yıldırım Beyazıt Şafak Spor Kulübü
Mersin Gençlerbirliği Futbol Kulübü
1
0
F
11.0311:00
Mezitli Tece Limongücü Spor Kulübü
Hatay Dumlupınar Spor Kulübü
0
1
F
Giornata 8 (Mar Nero)
11.0311:00
Ovacık Gençlik ve Spor Kulübü
Ilkadim Belediyespor
3
1
F
Giornata 8 (Anatolia Centrale)
11.0311:00
Çamlıca Gençlik Spor Kulübü
Başkentgücü Spor Külübü
1
2
F
11.0311:00
1207 Antalyaspor
Eskişehirspor Kulübü
0
5
F
Giornata 8 (Marmara)
11.0311:00
Bakırköy Zara Spor Kulübü
Batı Ataşehir Spor Kulübü
3
0
F
11.0310:30
Kireçburnu
Akdeniz Nurçelik
1
5
F
Giornata 8 (Anatolia Sud-Orientale)
10.0313:00
Gazikentspor
Kızıltepe Belediye Spor Kulübü
14
0
F
Giornata 4 (Anatolia Orientale)
10.0311:00
Hakkarigücü
Karagöl Gençlik Spor Kulübü
13
0
F
Giornata 8 (Marmara)
10.0311:00
Derince Spor Kulübü
Kaynarca Spor Kulübü
0
0
F
10.0311:00
Nilüfer Beşevler Gençlik ve Spor Kulübü
Nilüfer Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü
0
0
F
Giornata 5 (Egeo)
04.0314:00
Elit Spor Kulübü
Karşıyaka Beden Eğitimi ve Spor Eğitim Merkezi Spor Kulübü
0
12
F
Giornata 7 (Marmara)
04.0311:30
Akdeniz Nurçelik
Bakırköy Zara Spor Kulübü
1
3
F
04.0311:30
Fatih Vatanspor
Kireçburnu
4
3
F
Giornata 7 (Cukurova)
04.0311:00
Adana Akdeniz Demirspor Bayan Futbol Kulübü
Yıldırım Beyazıt Şafak Spor Kulübü
0
6
F
Giornata 7 (Anatolia Centrale)
04.0311:00
Denizli Hanbat Bayan Futbol Kulübü
1207 Antalyaspor
6
0
F
Giornata 5 (Egeo)
04.0311:00
Nazilli Belediye Spor Kulübü
7 Eylül Gençlikspor
4
0
F
Giornata 7 (Marmara)
04.0311:00
Nilüfer Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü
Derince Spor Kulübü
0
3
F
04.0311:00
Sakarya Bayan Futbol Spor Klübü
Nilüfer Beşevler Gençlik ve Spor Kulübü
3
0
F
04.0311:00
Marmara Üniversitesi Spor Kulübü
Batı Ataşehir Spor Kulübü
3
0
F
Giornata 7 (Cukurova)
04.0310:00
Mersin Gençlerbirliği Futbol Kulübü
Mezitli Tece Limongücü Spor Kulübü
6
0
F
Giornata 7 (Mar Nero)
03.0313:30
Ilkadim Belediyespor
Amasya Eğitim Spor Kulübü
2
4
F
Giornata 7 (Anatolia Centrale)
03.0313:00
Eskişehirspor Kulübü
Çamlıca Gençlik Spor Kulübü
3
0
F
Giornata 7 (Anatolia Sud-Orientale)
03.0311:00
Amed
Gazikentspor
2
4
F
03.0311:00
Kızıltepe Belediye Spor Kulübü
Elaziğ Hedef Spor Kulübü
0
3
F
Giornata 4 (Egeo)
26.0216:00
Karşıyaka Beden Eğitimi ve Spor Eğitim Merkezi Spor Kulübü
7 Eylül Gençlikspor
7
3
F
Giornata 6 (Anatolia Centrale)
26.0214:00
Çamlıca Gençlik Spor Kulübü
Denizli Hanbat Bayan Futbol Kulübü
2
1
F
Giornata 4 (Egeo)
26.0214:00
Elit Spor Kulübü
Nazilli Belediye Spor Kulübü
0
9
F
Giornata 6 (Anatolia Sud-Orientale)
26.0213:00
Gaziantep Fıstık Spor Klübü
Kızıltepe Belediye Spor Kulübü
13
0
F
Giornata 6 (Marmara)
26.0211:30
Bakırköy Zara Spor Kulübü
Fatih Vatanspor
1
0
F
Giornata 1 (Anatolia Orientale)
26.0211:00
Muş Kartal Spor Kulübü
Ağrı Birlik Spor Kulübü
3
1
F
Giornata 6 (Cukurova)
26.0211:00
Mezitli Tece Limongücü Spor Kulübü
Adana Akdeniz Demirspor Bayan Futbol Kulübü
0
2
F
26.0211:00
Hatay Dumlupınar Spor Kulübü
Mersin Gençlerbirliği Futbol Kulübü
2
1
F
Giornata 6 (Anatolia Centrale)
26.0211:00
Başkentgücü Spor Külübü
Eskişehirspor Kulübü
2
1
F
Giornata 6 (Marmara)
26.0211:00
Batı Ataşehir Spor Kulübü
Akdeniz Nurçelik
0
3
F
26.0210:30
Kireçburnu
Marmara Üniversitesi Spor Kulübü
1
4
F