Coppa
0
100%
Risultati
Secondo Turno
11.1013:00
Sapanca Gençlikspor
Talasgücü Belediyespor
1
2
F
11.1013:00
Serik Belediyespor
Arguvan Belediyespor
R
2
4
1
1
F
11.1013:00
Sariyer
Karabük İdman Yurdu Spor Kulübü
S
2
1
1
1
F
11.1013:00
Altınordu
Burdur MAKÜ Spor
0
1
F
11.1013:00
Etimesgut Belediyespor
Mardin 1969
3
2
F
11.1013:00
Nazilli Belediyespor
Altındağ Spor
0
2
F
11.1013:00
İnegölspor
Doğubayazıt Belediyespor
S
2
1
1
1
F
11.1013:00
Uşak Spor
Aliağa FAŞ
1
4
F
11.1013:00
Menemenspor
Bursa Yıldırımspor
1
0
F
11.1012:00
Kastamonuspor
Sebat Gençlikspor
S
2
1
1
1
F
11.1012:00
1984 Muşspor
İstanbul Sinopspor
2
0
F
11.1012:00
Zonguldak Kömürspor
Tokat Belediye Plevne Spor Kulübü
2
3
F
11.1012:00
Eynesil Belediyespor
Erbaaspor
0
2
F
10.1019:00
Bursaspor
Gölcükspor
1
2
F
10.1016:00
Isparta 32 Spor
Sincan Belediyespor
1
0
F
10.1013:00
Kırklarelispor
Çorlu Spor Kulübü 1947
1
0
F
10.1013:00
Kırşehir Belediyespor
Şırnak İdmanyurdu
2
0
F
Primo Turno
04.1013:00
Kars 36
Doğubayazıt Belediyespor
1
2
F
28.0914:30
Adana 1954 FK
Osmaniyespor
2
1
F
28.0912:00
Arguvan Belediyespor
Elazigspor
S
2
1
1
1
F
27.0916:30
Karsiyaka
Bergama Belediyespor
2
0
F
27.0914:00
Turgutluspor
Aliağa FAŞ
S
1
3
1
1
F
27.0914:00
Bursa Yıldırımspor
İnegöl Kafkas Gençlik
2
0
F
27.0914:00
Bigaspor
Bayırköyspor
0
0
F
27.0914:00
Gölcükspor
Bartınspor
3
0
F
27.0914:00
Sapanca Gençlikspor
Darıca Gençlerbirliği
R
4
3
1
1
F
27.0914:00
Kartal Bulvarspor
Karabük İdman Yurdu Spor Kulübü
S
3
4
3
3
F
27.0914:00
Sultanbeyli Belediyespor
İstanbul Sinopspor
S
1
3
1
1
F
27.0914:00
Silivrispor
Ergene Velimeşespor
2
0
F
27.0913:30
1922 Konyaspor
Talasgücü Belediyespor
R
3
4
1
1
F
27.0913:30
Burdur MAKÜ Spor
Tarsus İdman Yurdu
2
1
F
27.0913:30
Kumluca Belediye Spor Kulübü
Silifke Belediyespor
0
2
F
27.0913:30
Altındağ Spor
Kırıkkale Büyük Anadolu
3
0
F
27.0913:30
Anadolu Üniversitesi
Sincan Belediyespor
1
2
F
27.0913:00
Siirt İl Özel İdaresi
Şırnak İdmanyurdu
S
1
2
1
1
F
27.0913:00
Mardin 1969
Batman Petrolspor
S
4
1
1
1
F
27.0913:00
12 Bingölspor
Elazığ Karakoçan FK
1
2
F
27.0913:00
Sebat Gençlikspor
1954 Kelkit Belediyespor
4
0
F
27.0913:00
Pazarspor
Gümüşhanespor
2
0
F
27.0913:00
Erbaaspor
Fatsa Belediyespor
3
0
F
27.0913:00
Bayburt ÖİS
Eynesil Belediyespor
R
3
4
2
2
F
27.0913:00
Sivas Belediyespor
Amasyaspor 1968
2
0
F
27.0913:00
Çarşambaspor
Tokat Belediye Plevne Spor Kulübü
1
7
F
26.0916:30
Viven Bornova
Akhisar Belediyespor
4
0
F
26.0916:30
Balıkesirspor
Burhaniye Belediyespor
0
1
F
26.0914:00
Çatalcaspor
Tepecikspor
0
1
F
26.0913:00
1984 Muşspor
Ağrı 1970
4
0
F
26.0913:00
Edirnespor
Çorlu Spor Kulübü 1947
1
2
F
Turno Preliminare
17.0914:30
Gölcükspor
Gebzespor
2
0
F
17.0914:30
Çorlu Spor Kulübü 1947
Altınova Belediyespor
S
3
2
2
2
F
17.0914:30
Bayırköyspor
Çankırı Saray 18
2
0
F
17.0914:30
Yunus Emre Belediyespor
Burhaniye Belediyespor
1
2
F
17.0914:30
Sökespor
Bigaspor
0
0
F
17.0914:00
Çarşambaspor
Boyabat 1868 Spor
2
0
F
17.0914:00
Karadeniz Ereğli BSK
Bartınspor
0
0
F
17.0914:00
Sincan Belediyespor
Yozgat Belediyesi Bozokspor
S
2
1
0
0
F
17.0914:00
Kumluca Belediye Spor Kulübü
Niğde Belediyesispor
S
1
0
0
0
F
17.0913:30
Kilis Belediyespor
Burdur MAKÜ Spor
0
1
F
17.0913:30
Şırnak İdmanyurdu
Mazıdağı Fosfatspor
2
0
F
17.0913:30
12 Bingölspor
Hakkari Zap Spor Kulübü
3
0
F
17.0913:30
Doğubayazıt Belediyespor
Serhat Ardahanspor
2
0
F
17.0913:30
Dersimspor
Kars 36
S
2
4
2
2
F