Coppa
0
100%
Risultati
Terzo Turno
05.1112:00
Siirt Spor Kulübü
Van Spor Kulübü
3
0
F
Secondo Turno
15.1014:00
Petrol Ofisi Gençlik ve Spor Kulübü
Turan Spor Kulübü AŞ
3
5
F
15.1013:30
Bakırköyspor
Sönmez Filament Spor Kulübü
1
1
F
15.1013:30
AS Akyazı Spor Kulübü
Mudurnu Spor Kulübü
1
0
F
15.1013:30
Davutpaşa Spor Kulübü
Yeşildirek Spor Kulübü
3
0
F
15.1013:30
Bursaspor Kulübü II
Gölcükspor
2
0
F
15.1013:30
Çeşme Spor Kulübü
Bucaspor
2
0
F
15.1013:30
Çine Madranspor
Muğlaspor
0
1
F
15.1013:30
Çorlu Spor Kulübü 1947
Galatasaray Spor Kulübü II
1
1
F
15.1013:30
Erdek Spor Kulübü
Manisaspor
3
0
F
15.1013:30
Çanakkale Dardanel Spor Kulübü
Soma Sotesspor Gençlik Kulübü Derneği
3
0
F
15.1013:30
Eyüpspor
Karacabey Spor Kulübü
1
1
F
15.1013:30
Burhaniye Spor Kulübü
Uşak Spor Kulübü
4
2
F
15.1013:30
Goztepe AS Izmir
Kuşadasıspor
2
1
F
15.1013:30
Karsiyaka
Ödemiş Spor Kulübü
2
0
F
15.1013:30
İnegölspor
Düzcespor
2
0
F
15.1013:30
Lüleburgazspor
Edirnespor
0
0
F
15.1013:30
Malkara Belediye Spor Kulübü
Hayrabolu Spor Kulübü
0
1
F
15.1013:30
Sakaryaspor
Sapanca Gençlikspor
3
0
F
15.1013:30
Tekirdağ Saray Belediyesi Spor Kulübü
Istanbulspor
4
2
F
15.1013:30
Vefa
Üsküdar Futbol
1
3
F
15.1013:30
Küçükçekmece Spor Kulübü
Galata Spor Kulübü
3
4
F
15.1013:00
Adanaspor
Tarsus İdman Yurdu
3
0
F
15.1013:00
Adıyaman Spor Kulübü
Besni Akınspor
0
1
F
15.1013:00
Ağrı Spor Kulübü
Erzincan Spor Kulübü
1
2
F
15.1013:00
Alaşehir Belediye Spor Kulübü
Ayvalıkgücü Belediyespor
0
1
F
15.1013:00
Artvin İl Özel İdaresi Spor Kulübü
Giresunspor
1
0
F
15.10
Bor Spor Kulübü
Nevşehir SK
1
3
F
15.1013:00
Ceyhanspor
Adana Demirspor
1
0
F
15.1013:00
Varol Tekstil Şirinköyspor
Sökespor
2
0
F
15.1013:00
Çarşambaspor
Sivasspor
1
2
F
15.1013:00
Diyarbakır Yol Spor Kulübü
Siirt Spor Kulübü
2
2
F
15.1013:00
Fethiyespor
Aydın Spor Kulübü
1
0
F
15.1013:00
Isparta Spor Kulübü
Yeni Milas Spor Kulübü
2
0
F
15.1013:00
Elbistanspor
Kahramanmaraşspor
0
1
F
15.1013:00
İskenderun Spor Kulübü
Kilis Belediyespor
3
2
F
15.1013:00
İslahiye Spor Kulübü
Kayseri Erciyes Spor Kulübü
0
0
F
15.10
Palandöken Spor Kulübü
Gümüşhane SK
4
0
F
15.1013:00
Orduspor
Kastamonuspor
0
0
F
15.1013:00
Polatlı Spor Kulübü
Kilimli Belediyespor
1
2
F
15.1013:00
Şanlıurfaspor
Elazığ Ferrokrom Spor Kulübü
5
1
F
15.1013:00
Etibank Seydişehir Alüminyum Spor Kulübü
Kadirli İdman Yurdu Spor Kulübü
2
1
F
15.1013:00
Tavşanlı Linyitspor
Belediye Kütahyaspor
3
0
F
15.1013:00
Tokatspor
Ünye Spor Kulübü
3
0
F
15.1013:00
Trabzonspor Kulübü II
Erzurum Spor Kulübü
2
1
F
15.1013:00
Van Spor Kulübü
Bitlis Spor Kulübü
4
2
F
15.1013:00
Tunceli Spor Kulübü
Muş Spor FC
2
1
F
15.1013:00
Yozgatspor AŞ
Turhal Spor Kulübü
1
0
F
15.1011:30
Altınordu
Yeni Çamdibi Gençlerbirliği Spor Kulübü
2
1
F
15.1011:30
Davutpaşa Spor Kulübü
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kağıt Spor Kulübü
0
1
F
15.1011:30
İstanbul THY Spor Kulübü
Babaeskispor
1
2
F
15.1011:00
Türk Telekom Gençlik ve Spor Kulübü
Kardemir Karabukspor
2
1
F
Primo Turno
25.0915:00
Bursaspor Kulübü II
Gebzespor
1
0
F
25.0915:00
İçel Demir Spor Kulübü
Kadirli İdman Yurdu Spor Kulübü
0
2
F
25.0915:00
Pazarcık Aksu Spor Kulübü
İskenderun Spor Kulübü
0
1
F
25.0915:00
Galata Spor Kulübü
Pendikspor
6
0
F
25.0915:00
Sapanca Gençlikspor
Bozüyükspor Kulübü
4
0
F
25.0915:00
Türk Telekom Gençlik ve Spor Kulübü
Makine Kimya Endüstrisi Kirikkale Spor Kulübü
4
0
F
25.0915:00
Ülküs Spor Kulübü
Goztepe AS Izmir
0
1
F
25.0915:00
Erdek Spor Kulübü
Akhisar Belediyespor
2
0
F
25.0913:00
Petrol Ofisi Gençlik ve Spor Kulübü
Yeni Sincan Spor Kulübü
5
0
F
25.0913:00
Yeşildirek Spor Kulübü
Yalovaspor
5
2
F
24.0915:00
Afşin Belediyesi Spor Kulübü
Besni Akınspor
0
1
F
24.0915:00
Adıyaman Spor Kulübü
Kırıkhan Spor Kulübü
3
2
F
24.0915:00
Afjet Afyon Spor Kulübü
Tavşanlı Linyitspor
1
3
F
24.0915:00
Amasya Spor Kulübü
Sivasspor
1
3
F
24.0915:00
Ağrı Spor Kulübü
Bayburt Spor Kulübü
2
2
F
24.0915:00
Artvin İl Özel İdaresi Spor Kulübü
Görelespor
1
0
F
24.0915:00
Aydın Spor Kulübü
Antalya Yol Spor Kulübü
5
0
F
24.0915:00
Alanyaspor
Çine Madranspor
0
0
F
24.0915:00
Ayvalıkgücü Belediyespor
Bigaspor
3
1
F
24.0915:00
Balıkesirspor
Manisaspor
0
2
F
24.0915:00
Bandırmaspor
Davutpaşa Spor Kulübü
2
2
F
24.0915:00
Babaeskispor
Zeytinburnu Spor Kulubü
4
1
F
24.0915:00
Davutpaşa Spor Kulübü
Fatih Karagümrükspor AŞ II
2
1
F
24.0915:00
Beyoğlu Spor Kulübü
Çorlu Spor Kulübü 1947
1
2
F
24.0915:00
Bilecik Spor Kulübü
Belediye Kütahyaspor
0
2
F
24.0915:00
Bor Spor Kulübü
Kozan Spor FK
2
0
F
24.0915:00
Burdur Spor Kulübü
Yeni Milas Spor Kulübü
0
1
F
24.0915:00
Burhaniye Spor Kulübü
Çan Spor Kulübü
2
1
F
24.0915:00
Çankırı Spor AŞ
Yozgatspor AŞ
1
4
F
24.0915:00
Üsküdar Futbol
Keşan Spor Kulübü
2
0
F
24.0915:00
Çarşambaspor
Sinop Spor Kulübü
1
0
F
24.0915:00
Dinar Belediyesi Spor Kulübü
AS Akyazı Spor Kulübü
1
2
F
24.0915:00
Varol Tekstil Şirinköyspor
Sarayköyspor
2
2
F
24.0915:00
Diyarbakır Yol Spor Kulübü
Elazigspor
2
1
F
24.0915:00
Edirnespor
Uzunköprüspor
2
1
F
24.0915:00
Erdemir Ereğli Spor Kulübü
Mudurnu Spor Kulübü
0
1
F
24.0915:00
Erzurum Spor Kulübü
Akçaabat Sebatspor
2
1
F
24.0915:00
Erzincan Spor Kulübü
Iğdır Spor Kulübü
2
1
F
24.0915:00
Fethiyespor
Marmaris Belediyesi Gençlik ve Spor Kulubü
3
0
F
24.0915:00
Çayelispor
Giresunspor
2
2
F
24.0915:00
Gönen Spor Kulübü
Çanakkale Dardanel Spor Kulübü
1
4
F
24.0915:00
Eyüpspor
Bursa Kültür Spor Kulübü
2
1
F
24.0915:00
Gölcükspor
Üsküdar Anadolu Spor Kulübü
2
2
F
24.0915:00
Hatayspor
Kayseri Erciyes Spor Kulübü
1
1
F
24.0915:00
Kahramanmaraşspor
Nizipspor
2
1
F
24.0915:00
Isparta Spor Kulübü
Konyaspor
1
0
F
24.0915:00
Karaman Spor Kulübü
Adanaspor
0
3
F
24.0915:00
Kardemir Karabukspor
Kaman Spor Kulübü
4
0
F