Kadın 1. Ligi
0
100%
Risultati
Giornata 6 (Fase Promozione)
07.0412:00
Horozkent
Kocaeli Bayan
6
0
F
07.0412:00
Bornova Hitab
Ünye Gücü
0
3
F
07.0411:00
Çatalca Belediyespor
Giresun Sanayispor Bayan Futbol Takımı
3
0
F
Giornata 5 (Fase Promozione)
30.0312:00
Ünye Gücü
Çatalca Belediyespor
1
0
F
30.0311:00
Horozkent
Bornova Hitab
0
0
F
Play-Out
30.0310:00
Konya İdman Yurdu Spor Kulübü
Sakarya Bayan Futbol Spor Klübü
0
0
F
Giornata 5 (Fase Promozione)
30.0310:00
Kocaeli Bayan
Giresun Sanayispor Bayan Futbol Takımı
0
4
F
Classifica
# | Squadra | P | G | V | N | P | G | +/- | Striscia |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ünye Gücü | 37 | 16 | 11 | 4 | 1 | 43:10 | +33 | V V N V V |
2
|
Horozkent | 34 | 16 | 11 | 1 | 4 | 47:17 | +30 | P V V V V |
3
|
Giresun Sanayispor Bayan Futbol Takımı | 31 | 16 | 9 | 4 | 3 | 36:20 | +16 | V V V V V |
4
|
Dudulluspor | 25 | 16 | 7 | 4 | 5 | 33:14 | +19 | P V P N P |
5
|
Telsizspor | 25 | 16 | 6 | 7 | 3 | 23:19 | +4 | P P N V V |
6
|
Soma Zaferspor | 24 | 16 | 7 | 3 | 6 | 22:28 | -6 | N P N P P |
7
|
Bağcılar Evrenspor | 12 | 16 | 3 | 3 | 10 | 14:46 | -32 | N P P P P |
8
|
Konya İdman Yurdu Spor Kulübü | 8 | 16 | 2 | 2 | 12 | 8:43 | -35 | P V P P P |
9
|
Ilkadim Belediyespor | 6 | 16 | 2 | 0 | 14 | 16:45 | -29 | V V P P P |
Gruppo Promozione
Play-Out
Retrocessione
# | Squadra | P | G | V | N | P | G | +/- | Striscia |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Bornova Hitab | 37 | 13 | 12 | 1 | 0 | 42:6 | +36 | V V V V V |
2
|
Çatalca Belediyespor | 29 | 14 | 9 | 2 | 3 | 37:11 | +26 | N V V V V |
3
|
Kocaeli Bayan | 21 | 13 | 6 | 3 | 4 | 38:17 | +21 | V P V V N |
4
|
Kayseri Gençlerbirliği | 19 | 13 | 5 | 4 | 4 | 31:23 | +8 | N P V P N |
5
|
Kireçburnu | 14 | 11 | 5 | 2 | 4 | 21:25 | -4 | P P P P N |
6
|
Nuh Spor | 13 | 14 | 3 | 4 | 7 | 23:37 | -14 | N N P P N |
7
|
Gazikentspor | 8 | 14 | 2 | 2 | 10 | 21:46 | -25 | P V P P N |
8
|
Sakarya Bayan Futbol Spor Klübü | 5 | 14 | 1 | 2 | 11 | 12:60 | -48 | P P V P P |
Gruppo Promozione
Play-Out
Retrocessione
Kireçburnu: -3
# | Squadra | P | G | V | N | P | G | +/- | Striscia |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ünye Gücü | 23 | 6 | 5 | 1 | 0 | 16:0 | +16 | V V V N V |
2
|
Bornova Hitab | 21 | 6 | 2 | 3 | 1 | 6:6 | 0 | P N V N N |
3
|
Horozkent | 20 | 6 | 4 | 2 | 0 | 12:2 | +10 | V N V V N |
4
|
Çatalca Belediyespor | 10 | 6 | 2 | 0 | 4 | 8:10 | -2 | V P P V P |
5
|
Giresun Sanayispor Bayan Futbol Takımı | 10 | 6 | 2 | 0 | 4 | 9:12 | -3 | P V P P V |
6
|
Kocaeli Bayan | 1 | 6 | 0 | 0 | 6 | 0:21 | -21 | P P P P P |
Promozione
Ünye Gücü: +7
Bornova Hitab: +12
Horozkent: +6
Çatalca Belediyespor: +4
Giresun Sanayispor Bayan Futbol Takımı: +4
Kocaeli Bayan: +1
Bornova Hitab: +12
Horozkent: +6
Çatalca Belediyespor: +4
Giresun Sanayispor Bayan Futbol Takımı: +4
Kocaeli Bayan: +1