Eerste Klasse
0
100%
Risultati
Giornata 25 (Domenica F)
08.0514:00
Nieuw Buinen
WVV
0
0
F
08.0514:00
Bergum
CVV Germanicus
5
1
F
08.0514:00
SC Joure
FVC
2
3
F
08.0514:00
VV Emmen
Hoogezand
4
1
F
08.0514:00
Tweede Exloërmondse Voetbalvereniging
VV Rolder Boys
3
5
F
08.0514:00
VV Heerenveen
Hoogeveen
2
0
F
08.0514:00
SC Erica
SVBO
1
3
F
Giornata 25 (Domenica A)
08.0514:00
AFC Quick 1890
Alphense Boys
2
4
F
08.0514:00
SO Soest
AVV Zeeburgia
2
1
F
08.0514:00
De Foresters
AFC '34
2
3
F
08.0514:00
De Zouaven
Velseroorder Sport Vereniging
2
2
F
08.0514:00
Purmersteijn
VVIJ
2
0
F
08.0514:00
SC Woerden
DEM
1
4
F
08.0514:00
Hoogland
Fortuna Wormerveer
3
2
F
Giornata 25 (Domenica E)
07.0518:00
Voetbalvereniging Germania
RKSV De Zweef
0
2
F
Giornata 25 (Sabato D)
07.0515:00
Vroomshoopse Boys
Go Ahead
1
3
F
07.0515:00
KHC
cvv Sparta Enschede
1
1
F
07.0515:00
SDV Barneveld
DETO Twenterand
2
0
F
07.0515:00
FC Zutphen
Nunspeet
4
0
F
07.0515:00
VV Enter Vooruit
WHC
3
1
F
07.0515:00
DTS Ede
Be Quick '1928
4
3
F
07.0515:00
Berkum
vv WVF
2
0
F
Giornata 25 (Sabato E)
07.0514:30
ASV Dronten
Balk
3
1
F
07.0514:30
CVV Viboa
vv Omlandia
2
0
F
07.0514:30
SC Veenwouden
GV Groen Geel
4
0
F
07.0514:30
PKC '83
Bergumer Christelijke Voetbalvereniging
2
1
F
07.0514:30
Oranje Nassau
SV Bedum
3
0
F
07.0514:30
Leeuwarder Zwaluwen
Buitenpost
2
1
F
07.0514:30
Olde Veste '54
Blauw Wit '34
0
1
F
Giornata 25 (Sabato A)
07.0514:30
De Merino's
Roda Boys Bommelerwaard
4
0
F
07.0514:30
Breukelen
Zuidvogels
0
2
F
07.0514:30
Genderen Drongelen Combinatie
JSV Nieuwegein
0
1
F
07.0514:30
SV Door Fusie Sterk
Sliedrecht
5
3
F
07.0514:30
Sportvereniging Geinoord Nieuwegein
Roda '46
1
4
F
07.0514:30
Montfoort
VVZ '49
1
0
F
07.0514:30
WNC
Woudenberg
1
2
F
Giornata 25 (Sabato C)
07.0514:30
Heerjansdam
Smitshoek
3
3
F
07.0514:30
Kloetinge
Brielle
3
0
F
07.0514:30
Nieuw Lekkerland
Oranje Wit
0
2
F
07.0514:30
Rijsoord
VVGZ
1
2
F
07.0514:30
VV Prinsenland
VV Oude Maas
1
1
F
07.0514:30
SHO
Bruse Boys
2
3
F
07.0514:30
vv Zuidland
ZVV Pelikaan
4
1
F
Giornata 25 (Sabato B)
07.0514:30
Alexandria '66
RKAV Volendam
0
6
F
07.0514:30
Argon
Valken '68
4
0
F
07.0514:30
CSW
WV-HEDW
0
1
F
07.0514:30
Neptunus-Schiebroek
Voorschoten '97
1
1
F
07.0514:30
Nootdorp
ARC
1
0
F
07.0514:30
Vitesse Delft
Forum Sport
2
1
F
07.0514:30
Zwaluwen '30
FC 's-Gravenzande
1
3
F
Giornata 24 (Domenica C)
01.0514:30
GOES
RKSV Nuenen
0
2
F
01.0514:30
WSC
RKSV Schijndel
1
5
F
01.0514:30
RKVV Roosendaal
Nemelaer
0
2
F
01.0514:30
HVCH
Moerse Boys
2
2
F
Giornata 24 (Domenica D)
01.0514:30
vv De Valk
Meerssen
0
3
F
01.0514:30
Rooms Katholieke Sport Vereniging Bekkerveld
Sporting Heerlen
6
0
F
01.0514:30
RVU Rothem
Chevremont
1
6
F
Giornata 24 (Domenica B)
01.0514:30
TAC'90
PFC
5
1
F
Giornata 24 (Domenica D)
01.0514:30
Susteren
SSS '18
4
0
F
01.0514:30
Wittenhorst
Venray
1
2
F
Giornata 24 (Domenica F)
01.0514:30
Hoogeveen
CVV Germanicus
6
3
F
Giornata 24 (Domenica E)
01.0514:30
Woezik
Wormense Sport Vereniging
8
0
F
Giornata 24 (Domenica D)
01.0514:30
Heidebloem
Minor
5
1
F
Giornata 24 (Domenica C)
01.0514:30
VV Zeelandia Middelburg
Geldrop
1
4
F
01.0514:30
't Zand
VV Beerse Boys
1
2
F
Giornata 23 (Domenica C)
01.0514:30
SV Mevo Olympia Combinatie 1917
Brabantia
1
0
F
Giornata 24 (Domenica A)
01.0514:30
AVV Zeeburgia
DEM
3
2
F
Giornata 24 (Domenica B)
01.0514:00
Zwervers
De Rotterdamse Leeuw
4
2
F
01.0514:00
VELO
Poortugaal
5
3
F
Giornata 24 (Domenica F)
01.0514:00
Bergum
SC Joure
3
1
F
01.0514:00
Hoogezand
SVBO
1
6
F
01.0514:00
SC Erica
WVV
1
1
F
Giornata 24 (Domenica E)
01.0514:00
LONGA '30
Heino
4
2
F
01.0514:00
TVC '28
Voetbalvereniging Germania
1
1
F
01.0514:00
Bemmel
RKSV De Zweef
0
0
F
01.0514:00
RKVV Rood Wit Groesbeek
Tubantia
1
4
F
Giornata 24 (Domenica B)
01.0514:00
Ido's FC
GDA
4
2
F
01.0514:00
VOC
SV Wateringse Veld
3
3
F
01.0514:00
Boshuizen
SJC Noordwijk
0
3
F
Giornata 24 (Domenica A)
01.0514:00
Hoogland
Alphense Boys
3
2
F
01.0514:00
SC Woerden
Velseroorder Sport Vereniging
1
5
F
01.0514:00
SO Soest
AFC '34
2
0
F
01.0514:00
Fortuna Wormerveer
VVIJ
7
0
F
01.0514:00
Purmersteijn
AFC Quick 1890
3
2
F
01.0514:00
De Zouaven
De Foresters
6
1
F
Giornata 24 (Domenica F)
30.0420:00
Nieuw Buinen
Tweede Exloërmondse Voetbalvereniging
0
1
F
30.0419:30
VV Heerenveen
FVC
4
1
F
Giornata 24 (Domenica D)
30.0419:30
Deurne
ZSV
0
1
F
Giornata 24 (Domenica F)
30.0419:00
VV Emmen
VV Rolder Boys
2
1
F
Giornata 24 (Domenica E)
30.0419:00
SC NEC
Orion
0
1
F
Giornata 24 (Sabato D)
30.0415:00
DTS Ede
Go Ahead
2
3
F
30.0415:00
SDV Barneveld
Berkum
1
1
F
30.0414:45
Nunspeet
DETO Twenterand
2
0
F
Giornata 24 (Sabato E)
30.0414:30
CVV Viboa
Blauw Wit '34
2
2
F
30.0414:30
SC Veenwouden
Olde Veste '54
5
2
F
30.0414:30
PKC '83
Oranje Nassau
0
2
F
30.0414:30
vv Omlandia
GV Groen Geel
3
4
F
30.0414:30
Leeuwarder Zwaluwen
Bergumer Christelijke Voetbalvereniging
3
0
F
30.0414:30
Balk
Buitenpost
1
0
F
30.0414:30
ASV Dronten
SV Bedum
1
1
F