Coppa
0
100%
Risultati
Finale
01.0919:00
Galatasaray
Fenerbahce
1
0
F
27.0619:30
Fenerbahce
Galatasaray
0
0
F
Semifinali
20.0619:30
Istanbulspor
Fenerbahce
0
1
F
20.0616:00
Ankara Demirspor
Galatasaray
1
2
F
12.0616:30
Galatasaray
Ankara Demirspor
1
1
F
06.0616:00
Fenerbahce
Istanbulspor
1
1
F
Quarti di Finale
02.0514:00
Ankara Demirspor
Trabzon İdmanocağı Spor Kulübü
1
0
F
25.0419:00
Fenerbahce
Genclerbirligi
5
1
F
21.0418:00
Genclerbirligi
Fenerbahce
1
2
F
14.0414:00
Istanbulspor
Ankara Keçiörengücü
2
1
F
Terzo Turno - Secondo Turno
07.0419:00
Fenerbahce
Karsiyaka
4
0
F
Quarti di Finale
28.0319:00
Galatasaray
MKE Ankaragücü
1
0
F
Terzo Turno - Secondo Turno
28.0314:00
Karsiyaka
Fenerbahce
1
1
F
Quarti di Finale
21.0314:00
Ankara Keçiörengücü
Istanbulspor
0
0
F
21.0314:00
Trabzon İdmanocağı Spor Kulübü
Ankara Demirspor
1
1
F
21.0213:45
MKE Ankaragücü
Galatasaray
0
1
F
Terzo Turno - Secondo Turno
20.0213:30
Besiktas
Trabzon İdmanocağı Spor Kulübü
0
1
F
07.0213:00
Trabzon İdmanocağı Spor Kulübü
Besiktas
0
0
F
24.0113:00
Genclerbirligi
Altınordu
1
0
F
Terzo Turno
17.0113:00
Feriköy Spor Kulübü
Genclerbirligi
0
2
F
Terzo Turno - Secondo Turno
17.0113:00
Ankara Keçiörengücü
Goztepe AS Izmir
3
1
F
17.0113:00
İzmirspor
MKE Ankaragücü
0
1
F
16.0113:00
Istanbulspor
Turan Spor Kulübü AŞ
1
0
F
10.0113:00
Altay SK Izmir
Ankara Demirspor
0
1
F
Terzo Turno
09.0113:00
Altınordu
Mersin İdmanyurdu SK
3
0
F
27.1212:30
Beylerbeyi Spor Kulübü
İzmirspor
0
2
F
Terzo Turno di Qualificazione
20.1213:00
Altınordu
Ülküs Spor Kulübü
2
1
F
Terzo Turno
20.1213:00
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kağıt Spor Kulübü
Ankara Keçiörengücü
0
1
F
20.1210:45
Türk Telekom Gençlik ve Spor Kulübü
Istanbulspor
1
2
F
20.1209:00
Sariyer
Trabzon İdmanocağı Spor Kulübü
0
1
F
Terzo Turno di Qualificazione
19.1212:00
Feriköy Spor Kulübü
Amasya Şeker Spor Kulübü
1
0
F
Terzo Turno
15.1211:30
Karsiyaka
Beykoz
1
0
F
Secondo Turno
29.1113:00
Amasya Şeker Spor Kulübü
Altındağ Spor Kulübü
2
1
F
29.1111:00
Ülküs Spor Kulübü
Yeşilovaspor
2
1
F
Terzo Turno
22.1113:00
Konya Gençlerbirliği Spor Kulübü
Altay SK Izmir
1
2
F
Secondo Turno
22.1112:45
Denizli Karagücü Spor Kulübü
Karsiyaka
0
1
F
15.1112:00
Vefa
Sariyer
1
2
F
Secondo Turno di Qualificazione
08.1113:30
Denizli Karagücü Spor Kulübü
Bursaspor
4
3
F
Secondo Turno
08.1109:00
Altındağ Spor Kulübü
Amasya Şeker Spor Kulübü
1
1
F
01.1113:00
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kağıt Spor Kulübü
Eyüpspor
2
1
F
28.1014:30
Sariyer
Vefa
1
1
F
28.1012:30
Beylerbeyi Spor Kulübü
Fatih Karagümrük
2
1
F
25.1013:45
Mersin İdmanyurdu SK
Yeşildirek Spor Kulübü
3
0
F
25.1013:30
Konya Gençlerbirliği Spor Kulübü
Petrol Ofisi Gençlik ve Spor Kulübü
6
1
F
Secondo Turno di Qualificazione
21.1013:00
Toprakofis Spor Kulübü
Altındağ Spor Kulübü
1
3
F
21.10
Manisaspor
Ülküs Spor Kulübü
1
1
F
18.1014:00
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kağıt Spor Kulübü
Beyoğlu Spor Kulübü
2
1
F
18.1013:00
Petrol Ofisi Gençlik ve Spor Kulübü
Güneş Spor Kulübü
1
0
F
18.1010:00
Ülküs Spor Kulübü
Manisaspor
0
0
F
10.1012:45
Beylerbeyi Spor Kulübü
Yedikule Gençlik Spor Kulübü
3
2
F
10.1011:00
Sariyer
Kasimpasa
6
1
F
04.1014:00
Adana Demirspor
Mersin İdmanyurdu SK
2
3
F
04.1013:00
Konya Gençlerbirliği Spor Kulübü
Bahçeli Gençlik Spor Kulübü
2
0
F
Primo Turno
27.0915:15
İzmir Karagücü Spor Kulübü
Amasya Şeker Spor Kulübü
0
1
F
20.0915:00
Yenimahalle Spor Kulübü
Bahçeli Gençlik Spor Kulübü
1
2
F
20.0915:00
İzmir Kültür Spor Kulübü
Yeşilovaspor
0
2
F
20.0915:00
Amasya Şeker Spor Kulübü
İzmir Karagücü Spor Kulübü
1
1
F
20.0914:45
Sivas Karagücü Spor Kulübü
Denizli Karagücü Spor Kulübü
1
3
F
20.0912:00
Eyüpspor
Davutpaşa Spor Kulübü
3
0
F
20.0910:00
Yedikule Gençlik Spor Kulübü
Galata Spor Kulübü
1
0
F
13.0915:00
Yeşilovaspor
İzmir Kültür Spor Kulübü
0
0
F
13.0914:30
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kağıt Spor Kulübü
Edirne Sus Spor Kulübü
4
1
F
13.0914:00
Bahçeli Gençlik Spor Kulübü
Yenimahalle Spor Kulübü
2
2
F
13.0914:00
Denizli Karagücü Spor Kulübü
Sivas Karagücü Spor Kulübü
2
2
F
13.0914:00
Konya Gençlerbirliği Spor Kulübü
Kayseri Havag Gücü Spor Kulübü
1
0
F
13.0912:15
Toprakofis Spor Kulübü
Hacettepe
5
1
F
Turno Preliminare
13.0910:30
Ankara Yol Spor Kulübü
Bahçeli Gençlik Spor Kulübü
1
2
F
13.0910:15
Hasköy Spor Kulübü
Yedikule Gençlik Spor Kulübü
1
2
F
13.0908:15
Davutpaşa Spor Kulübü
Küçükçekmece Spor Kulübü
1
0
F
09.0914:30
Erzincan Karagücü Spor Kulübü
Amasya Şeker Spor Kulübü
0
1
F
06.0915:00
Diyarbakır Yıldız Gençlik Spor Kulübü
Konya Gençlerbirliği Spor Kulübü
1
4
F
06.0915:00
Fener Spor Kulübü
Edirne Sus Spor Kulübü
0
2
F
Primo Turno di Qualificazione
06.0915:00
Taksim Spor Kulübü
Yedikule Gençlik Spor Kulübü
1
2
F
Turno Preliminare
06.0915:00
Toprakofis Spor Kulübü
Yeni Sincan Spor Kulübü
2
0
F
06.0915:00
İzmir Kültür Spor Kulübü
İzmir Demir Spor Kulübü
2
1
F
06.0914:30
Kayseri Havag Gücü Spor Kulübü
Seyhan Spor Kulübü
3
0
F
06.0914:00
Bandırma Marmara Spor Kulübü
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kağıt Spor Kulübü
0
2
F
06.0913:45
Amasya Şeker Spor Kulübü
Erzincan Karagücü Spor Kulübü
0
0
F
06.0913:30
Denizli Karagücü Spor Kulübü
Eskişehir Hava Gücü Spor Kulübü
3
1
F
06.0913:00
Bahçeli Gençlik Spor Kulübü
Ankara Yol Spor Kulübü
3
3
F
06.0913:00
Galata Spor Kulübü
Üsküdar Anadolu Spor Kulübü
4
0
F
06.0911:00
Küçükçekmece Spor Kulübü
Davutpaşa Spor Kulübü
1
1
F
06.0911:00
Ankara Jandarmagücü Spor Kulübü
İzmir Karagücü Spor Kulübü
2
3
F
06.0909:00
Eyüpspor
Alibeyköyspor
3
1
F
06.0909:00
Yenişehir Spor Kulübü
Hacettepe
2
3
F