Eerste Klasse Femminile
0
100%
Risultati
Play-Out
26.05
CVV Jodan Boys
vv Sterk Door Combinatie II
1
4
F
Gruppo Promozione
26.05
Annullata ANN
Annullata ANN
RCL
RKTSV Kerkrade
26.05
Annullata ANN
Annullata ANN
DSE
Knickerbockers
17.05
DSE
RCL
0
4
F
17.05
Knickerbockers
RKTSV Kerkrade
0
4
F
Domenica C
14.05
Weteringse Voetbal Combinatie
Herptse Boys
2
3
F
Sabato B
14.05
IJVV IJsselmuiden
Tolbert
1
2
F
Play-Out
13.05
FC Purmerend
SV DONK
S
3
2
2
2
F
Gruppo Promozione
13.05
RKTSV Kerkrade
DSE
4
3
F
12.05
RCL
Knickerbockers
1
0
F
Sabato A
12.05
CVV Jodan Boys
Ter Leede II
0
3
F
Domenica C
06.05
Buitenveldert
SJC Noordwijk
4
0
F
Domenica D
06.05
RKTSV Kerkrade
FC Gelre
4
2
F
Sabato B
05.05
Oranje Nassau II
CSW
2
1
F
Domenica D
03.05
SV Venray
SC 't Zand II
0
1
F
29.04
SSS '18
FC Gelre
0
5
F
29.04
Prinses Irene
SC 't Zand II
1
0
F
29.04
Koninklijke UD
SC Varsseveld
0
2
F
29.04
SV Someren
ODC
0
3
F
29.04
VV Union Malden
RKTSV Kerkrade
1
3
F
29.04
Wilhelmina
SV Venray
0
3
F
Domenica C
29.04
Herptse Boys
Buitenveldert
0
3
F
29.04
DVV KFC'71
Weteringse Voetbal Combinatie
3
1
F
29.04
Kolping Boys
Saestum II
1
1
F
29.04
SJC Noordwijk
DSE
1
5
F
29.04
FC Purmerend
't Goy
2
4
F
29.04
Uit Vriendschap Saam
SV DONK
0
0
F
Sabato A
28.04
SC Muiden
Rijnvogels
0
2
F
28.04
vv Sterk Door Combinatie II
Buitenveldert II
3
2
F
28.04
RCL
Rijsoord
3
1
F
28.04
Wartburgia II
Reiger Boys
0
2
F
28.04
SV Smerdiek
Oostkapelle
2
1
F
Sabato B
28.04
OZC
Be Quick Dokkum
0
3
F
28.04
Klarenbeek
CSW
2
2
F
28.04
Voetbal Vereniging Ons Genoegen
ONS Sneek
2
0
F
28.04
DTS Ede
Knickerbockers
3
1
F
Domenica C
25.0418:30
DVV KFC'71
SJC Noordwijk
3
2
F
Domenica D
24.04
ODC
RKTSV Kerkrade
0
6
F
22.04
SC 't Zand II
SV Someren
1
0
F
22.04
SV Venray
SSS '18
2
0
F
22.04
ODC
VV Union Malden
4
2
F
22.04
RKTSV Kerkrade
Wilhelmina
5
0
F
22.04
SC Varsseveld
Prinses Irene
1
1
F
22.04
FC Gelre
Koninklijke UD
3
1
F
Domenica C
22.04
't Goy
SJC Noordwijk
2
1
F
22.04
DSE
Uit Vriendschap Saam
3
0
F
22.04
Saestum II
FC Purmerend
1
1
F
22.04
Buitenveldert
Kolping Boys
2
0
F
22.04
SV DONK
DVV KFC'71
3
0
F
Sabato A
21.04
Ter Leede II
SV Smerdiek
4
1
F
21.04
Reiger Boys
CVV Jodan Boys
3
1
F
21.04
Rijsoord
Wartburgia II
1
1
F
21.04
Buitenveldert II
RCL
0
6
F
Sabato B
21.04
CSW
OZC
1
0
F
21.04
Tolbert
Klarenbeek
3
1
F
Sabato A
21.04
Oostkapelle
SC Muiden
0
0
F
Sabato B
21.04
ONS Sneek
IJVV IJsselmuiden
0
1
F
Sabato A
21.04
Rijnvogels
vv Sterk Door Combinatie II
2
1
F
Sabato B
21.04
Be Quick Dokkum
DTS Ede
2
4
F
21.04
Oranje Nassau II
Voetbal Vereniging Ons Genoegen
1
0
F
Domenica C
18.04
DVV KFC'71
Kolping Boys
3
0
F
15.04
FC Purmerend
DVV KFC'71
0
2
F
15.04
Kolping Boys
SV DONK
1
0
F
15.04
Buitenveldert
DSE
0
2
F
15.04
Saestum II
't Goy
2
0
F
Domenica D
15.04
SC 't Zand II
ODC
3
1
F
15.04
FC Gelre
Wilhelmina
5
0
F
15.04
SC Varsseveld
RKTSV Kerkrade
0
7
F
15.04
SSS '18
VV Union Malden
5
2
F
15.04
Koninklijke UD
SV Someren
2
4
F
15.04
Prinses Irene
SV Venray
1
1
F
Sabato A
14.04
Oostkapelle
Reiger Boys
2
0
F
14.04
Ter Leede II
Rijsoord
8
0
F
14.04
SV Smerdiek
Buitenveldert II
8
0
F
Sabato B
14.04
CSW
ONS Sneek
5
0
F
14.04
OZC
Oranje Nassau II
3
2
F
14.04
Klarenbeek
Knickerbockers
1
0
F
14.04
IJVV IJsselmuiden
DTS Ede
3
2
F
Sabato A
14.04
Wartburgia II
SC Muiden
0
1
F
Domenica D
09.04
ODC
SSS '18
1
0
F
Sabato B
09.04
Tolbert
Oranje Nassau II
1
3
F
Domenica C
09.04
Weteringse Voetbal Combinatie
FC Purmerend
0
1
F
09.04
't Goy
DSE
1
0
F
Domenica D
09.04
SV Someren
Wilhelmina
4
0
F
Sabato B
09.04
Be Quick Dokkum
ONS Sneek
0
1
F
Domenica D
09.04
SV Venray
SC Varsseveld
2
1
F
Domenica C
09.04
Buitenveldert
DVV KFC'71
3
1
F
Domenica D
09.04
Annullata ANN
Annullata ANN
RKTSV Kerkrade
Koninklijke UD
Domenica C
09.04
Saestum II
Herptse Boys
2
1
F
Sabato B
07.04
OZC
CSW
1
1
F
Domenica D
07.04
SSS '18
SC 't Zand II
1
0
F
07.04
Wilhelmina
Prinses Irene
3
3
F
Domenica C
07.04
Saestum II
Uit Vriendschap Saam
3
0
F
Sabato A
07.04
Buitenveldert II
Ter Leede II
0
6
F
07.04
SV Smerdiek
SC Muiden
1
3
F
Domenica D
07.04
SC Varsseveld
VV Union Malden
5
0
F
Sabato B
07.04
Voetbal Vereniging Ons Genoegen
Oranje Nassau II
2
1
F
Domenica C
07.04
't Goy
Buitenveldert
0
1
F
03.04
Kolping Boys
Weteringse Voetbal Combinatie
5
0
F
Domenica D
01.04
Koninklijke UD
SSS '18
0
0
F