Hoofdklasse
0
100%
Risultati
Domenica B
01.0514:30
Deurne
Papendrecht
0
1
F
Domenica C
01.0514:30
KVV Quick 1920 Oldenzaal
FC Lienden
0
1
F
01.0514:00
VV SWZ Boso Sneek
Be Quick 1887
0
0
F
27.0414:30
Achilles '29
VV SWZ Boso Sneek
6
0
F
Domenica B
27.0414:30
UNA
UDI '19
3
3
F
27.0414:30
Dijkse Boys
DESK
2
1
F
27.0414:30
Geldrop
Deurne
1
2
F
27.0414:30
Meerssen
OJC Rosmalen
0
0
F
27.0414:30
Baronie
Jan Van Cuijk
2
1
F
27.0414:30
Papendrecht
EVV
1
2
F
27.0414:30
Gemert
RKSV Schijndel
2
0
F
Domenica C
27.0414:30
De Bataven
KVV Quick 1920 Oldenzaal
1
2
F
Domenica A
27.0414:30
Türkiyemspor Amsterdam FC
AFC DWS
2
0
F
27.0414:30
ADO '20
Argon
1
3
F
Domenica C
27.0414:00
Rheden
Be Quick 1887
1
1
F
27.0414:00
SVBO
De Treffers
0
2
F
27.0414:00
Wormense Sport Vereniging
FC Lienden
1
1
F
27.0414:00
RKSV Babberich
SC Enschede
1
2
F
Domenica A
27.0414:00
USV Elinkwijk
DCV
4
0
F
27.0414:00
VUC
Door Wilskracht Verkregen
1
0
F
Domenica C
27.0414:00
Woonwagen Kamp Emmen
HSC '21
3
1
F
Domenica A
27.0414:00
VVSB
Almere City FC Amateurs
1
4
F
27.0414:00
Westlandia
AFC
1
2
F
27.0414:00
Hollandia
vv Haaglandia (Zondag)
2
2
F
Sabato B
26.0419:00
DOVO
Nunspeet
1
0
F
Sabato C
26.0418:00
Go Ahead
DOS Kampen
0
0
F
Sabato B
26.0415:00
Kloetinge
Bennekom
1
1
F
26.0415:00
Sparta Nijkerk
GVVV
3
0
F
26.0415:00
Spakenburg
IJsselmeervogels
7
1
F
Sabato C
26.0415:00
PKC '83
Be Quick '1928
3
1
F
Sabato A
26.0415:00
Quick Boys
Lisse
3
0
F
Sabato B
26.0414:30
Sportvereniging Geinoord Nieuwegein
LRC
2
1
F
26.0414:30
Nivo Sparta
Ajax Amateurs
2
3
F
26.0414:30
Kozakken Boys
HSV Hoek
5
2
F
Sabato C
26.0414:30
HHC
ONS Sneek
1
0
F
26.0414:30
ACV
Oranje Nassau
2
0
F
26.0414:30
Staphorst
Genemuiden
1
0
F
26.0414:30
Flevo Boys
WHC
0
1
F
26.0414:30
Excelsior '31
VVOG
1
1
F
Sabato A
26.0414:30
Ter Leede
Katwijk
0
2
F
26.0414:30
ASWH
Door Ontwikkeling Tot Ontspanning
0
1
F
26.0414:30
Rijnsburgse Boys
Excelsior Maassluis
0
0
F
26.0414:30
Capelle
Noordwijk
1
0
F
26.0414:30
Tot Ons Genoegen Rotterdam
Barendrecht
0
3
F
26.0414:30
Zwaluwen '30
SHO
1
3
F
Sabato B
22.0420:00
GVVV
Nivo Sparta
2
0
F
Domenica C
20.0414:30
HSC '21
Achilles '29
0
1
F
20.0414:30
De Treffers
Wormense Sport Vereniging
2
0
F
Domenica B
20.0414:30
Deurne
Dijkse Boys
2
0
F
20.0414:30
DESK
UDI '19
1
0
F
20.0414:30
OJC Rosmalen
Geldrop
1
1
F
20.0414:30
Jan Van Cuijk
Papendrecht
0
3
F
20.0414:30
RKSV Schijndel
Baronie
2
0
F
20.0414:30
Gemert
UNA
1
0
F
Domenica C
20.0414:30
Be Quick 1887
SVBO
2
4
F
20.0414:30
FC Lienden
SC Enschede
5
0
F
20.0414:30
De Bataven
RKSV Babberich
0
2
F
20.0414:30
KVV Quick 1920 Oldenzaal
Woonwagen Kamp Emmen
2
0
F
Domenica A
20.0414:30
AFC
Hollandia
2
1
F
Domenica C
20.0414:00
VV SWZ Boso Sneek
Rheden
2
0
F
Domenica A
20.0414:00
USV Elinkwijk
ADO '20
3
0
F
20.0414:00
Door Wilskracht Verkregen
VVSB
0
2
F
20.0414:00
DCV
VUC
0
3
F
20.0414:00
Almere City FC Amateurs
Türkiyemspor Amsterdam FC
4
0
F
20.0414:00
vv Haaglandia (Zondag)
Argon
1
3
F
20.0414:00
AFC DWS
Westlandia
0
1
F
Domenica B
19.0419:30
EVV
Meerssen
2
3
F
Sabato C
19.0415:00
Oranje Nassau
Staphorst
2
2
F
Sabato B
19.0415:00
Sparta Nijkerk
DOVO
2
4
F
19.0415:00
Bennekom
Spakenburg
0
3
F
19.0415:00
IJsselmeervogels
Kozakken Boys
1
2
F
Sabato A
19.0415:00
Quick Boys
Ter Leede
1
1
F
Sabato B
19.0415:00
LRC
Nunspeet
3
0
F
Sabato C
19.0414:30
Genemuiden
ONS Sneek
3
2
F
Sabato B
19.0414:30
Ajax Amateurs
Kloetinge
1
0
F
Sabato C
19.0414:30
Be Quick '1928
Go Ahead
3
2
F
Sabato B
19.0414:30
HSV Hoek
Sportvereniging Geinoord Nieuwegein
2
0
F
Sabato C
19.0414:30
DOS Kampen
ACV
2
1
F
19.0414:30
WHC
PKC '83
3
3
F
19.0414:30
VVOG
Flevo Boys
0
1
F
19.0414:30
Excelsior '31
HHC
4
2
F
Sabato A
19.0414:30
SHO
Capelle
0
3
F
19.0414:30
Door Ontwikkeling Tot Ontspanning
Katwijk
0
0
F
19.0414:30
Noordwijk
ASWH
0
0
F
19.0414:30
Excelsior Maassluis
Zwaluwen '30
2
4
F
19.0414:30
Lisse
Tot Ons Genoegen Rotterdam
2
0
F
19.0414:30
Barendrecht
Rijnsburgse Boys
2
0
F
Domenica B
13.0414:30
Jan Van Cuijk
EVV
1
1
F
13.0414:30
UDI '19
Meerssen
0
0
F
13.0414:30
DESK
OJC Rosmalen
0
0
F
13.0414:30
Papendrecht
Baronie
0
0
F
Domenica C
13.0414:30
SC Enschede
VV SWZ Boso Sneek
0
2
F
13.0414:30
De Bataven
HSC '21
1
2
F
13.0414:30
KVV Quick 1920 Oldenzaal
Be Quick 1887
1
1
F
Domenica A
13.0414:00
Hollandia
Door Wilskracht Verkregen
1
1
F
13.0414:00
Argon
Almere City FC Amateurs
2
2
F
13.0414:00
VUC
ADO '20
1
1
F
Sabato C
12.0415:00
PKC '83
HHC
1
3
F
12.0415:00
Oranje Nassau
Genemuiden
1
0
F
12.0414:30
ONS Sneek
ACV
2
1
F