Eerste Klasse Femminile
0
100%
Risultati
Domenica C
13.0115:00
FC Purmerend
DVV KFC'71
1
1
F
13.0115:00
Rooms Katholieke Huissense Voetbal Vereniging
Uit Vriendschap Saam
6
0
F
13.0115:00
SV Fortuna Wormerveer II
TAVV
2
2
F
Domenica D
13.0115:00
Prinses Irene
SC 't Zand II
0
0
F
13.0115:00
Rooms Katholieke Huissense Voetbal Vereniging II
SV Venray
1
1
F
13.0115:00
FC Gelre
Herptse Boys
5
0
F
13.0115:00
SV Someren
SSS '18
1
4
F
13.0115:00
Braakhuizen
Wilhelmina
2
4
F
Sabato A
12.0115:00
Rijnvogels
SV Smerdiek
1
1
F
12.0115:00
Wartburgia II
vv Sterk Door Combinatie II
1
6
F
12.0115:00
SC Muiden
Oostkapelle
2
3
F
12.0115:00
Berkel
Reiger Boys
0
1
F
12.0115:00
Rijsoord
Ter Leede II
0
1
F
Domenica D
06.0114:30
FC Gelre
Braakhuizen
4
0
F
06.0111:00
SV Someren
Prinses Irene
1
8
F
Sabato A
05.0114:30
SC Muiden
Rijnvogels
3
2
F
05.0114:30
't Zand
Reiger Boys
0
1
F
05.0112:30
vv Sterk Door Combinatie II
Oostkapelle
3
1
F
Sabato B
05.0110:30
Oranje Nassau II
Be Quick Dokkum
3
3
F
Domenica C
16.12
Uit Vriendschap Saam
DVV KFC'71
1
5
F
16.12
TAVV
Buitenveldert
2
0
F
16.12
SV Fortuna Wormerveer II
FC Purmerend
2
0
F
Domenica D
16.12
SV Venray
SC 't Zand II
1
1
F
16.12
Herptse Boys
Rooms Katholieke Huissense Voetbal Vereniging II
4
1
F
16.12
SSS '18
FC Gelre
0
4
F
16.12
RKSVO
Braakhuizen
0
2
F
16.12
SC Varsseveld
Prinses Irene
0
1
F
16.12
Wilhelmina
SV Someren
2
4
F
Sabato B
15.12
Be Quick Dokkum
Knickerbockers
1
0
F
15.12
ONS Sneek
DTS Ede
2
3
F
15.12
Flevo Boys
Voetbal Vereniging Ons Genoegen
0
2
F
15.12
HTC Zwolle
Oerterp
2
3
F
Sabato A
15.12
't Zand
SV Smerdiek
2
1
F
15.12
vv Sterk Door Combinatie II
CSW
3
4
F
15.12
Oostkapelle
Wartburgia II
1
0
F
15.12
Reiger Boys
SC Muiden
2
0
F
15.12
Rijsoord
Rijnvogels
2
0
F
15.12
Ter Leede II
Berkel
3
2
F
Domenica C
09.12
FC Purmerend
Uit Vriendschap Saam
3
0
F
09.12
Rooms Katholieke Huissense Voetbal Vereniging
't Goy
2
1
F
09.12
Kolping Boys
Saestum II
0
1
F
09.12
SJC Noordwijk
TAVV
0
4
F
Domenica D
09.12
SC 't Zand II
Herptse Boys
1
1
F
09.12
Rooms Katholieke Huissense Voetbal Vereniging II
SSS '18
1
1
F
Sabato B
08.12
Knickerbockers
ONS Sneek
6
2
F
08.12
DTS Ede
Tolbert
0
1
F
08.12
Voetbal Vereniging Ons Genoegen
HTC Zwolle
0
0
F
Sabato A
08.12
SV Smerdiek
vv Sterk Door Combinatie II
4
0
F
08.12
Wartburgia II
Reiger Boys
0
6
F
08.12
SC Muiden
Ter Leede II
3
1
F
08.12
Rijnvogels
't Zand
1
3
F
Domenica C
02.12
FC Purmerend
Buitenveldert
1
2
F
02.12
Kolping Boys
TAVV
2
1
F
02.12
Rooms Katholieke Huissense Voetbal Vereniging
Saestum II
1
0
F
02.12
DVV KFC'71
't Goy
2
5
F
Domenica D
02.12
Prinses Irene
Braakhuizen
5
1
F
02.12
SV Someren
SC Varsseveld
0
5
F
02.12
Rooms Katholieke Huissense Voetbal Vereniging II
Wilhelmina
4
3
F
02.12
SC 't Zand II
SSS '18
2
1
F
02.12
SV Venray
Herptse Boys
2
1
F
Sabato B
01.12
Klarenbeek
HTC Zwolle
1
3
F
01.12
Knickerbockers
Tolbert
3
1
F
01.12
DTS Ede
Flevo Boys
3
0
F
Sabato A
01.12
SC Muiden
Rijsoord
4
1
F
01.12
Wartburgia II
Ter Leede II
3
3
F
01.12
Rijnvogels
Berkel
2
1
F
01.12
CSW
Reiger Boys
0
4
F
01.12
SV Smerdiek
Oostkapelle
2
1
F
01.12
't Zand
vv Sterk Door Combinatie II
11
2
F
Domenica D
25.11
SV Venray
Wilhelmina
3
1
F
Sabato B
24.11
Be Quick Dokkum
ONS Sneek
3
0
F
Domenica C
18.11
SV Fortuna Wormerveer II
Kolping Boys
1
2
F
18.11
TAVV
Rooms Katholieke Huissense Voetbal Vereniging
2
5
F
18.11
Buitenveldert
SJC Noordwijk
0
0
F
18.11
't Goy
Uit Vriendschap Saam
6
1
F
18.11
Saestum II
DVV KFC'71
3
0
F
Domenica D
18.11
Braakhuizen
SV Someren
2
0
F
18.11
SC Varsseveld
FC Gelre
1
1
F
18.11
RKSVO
Rooms Katholieke Huissense Voetbal Vereniging II
1
0
F
18.11
Wilhelmina
SC 't Zand II
0
6
F
18.11
Herptse Boys
Prinses Irene
1
1
F
18.11
SSS '18
SV Venray
0
3
F
Sabato B
17.11
Voetbal Vereniging Ons Genoegen
Klarenbeek
0
3
F
17.11
HTC Zwolle
DTS Ede
2
2
F
17.11
Flevo Boys
Knickerbockers
1
4
F
17.11
ONS Sneek
Oranje Nassau II
1
0
F
17.11
Be Quick Dokkum
Oerterp
0
3
F
Sabato A
17.11
Berkel
SC Muiden
1
1
F
17.11
Ter Leede II
CSW
3
2
F
17.11
Rijsoord
Wartburgia II
4
3
F
17.11
Reiger Boys
SV Smerdiek
2
0
F
17.11
Oostkapelle
't Zand
2
3
F
17.11
vv Sterk Door Combinatie II
Rijnvogels
0
1
F
Domenica C
11.11
Rooms Katholieke Huissense Voetbal Vereniging
SV Fortuna Wormerveer II
2
0
F
11.11
Kolping Boys
Buitenveldert
0
0
F
11.11
DVV KFC'71
TAVV
2
1
F
11.11
Uit Vriendschap Saam
Saestum II
1
0
F
11.11
SJC Noordwijk
FC Purmerend
2
1
F
Domenica D
11.11
Rooms Katholieke Huissense Voetbal Vereniging II
SC Varsseveld
1
2
F
11.11
SC 't Zand II
RKSVO
0
2
F