Eerste Klasse Femminile
0
100%
Risultati
Domenica C
04.0514:30
Saestum II
Rooms Katholieke Huissense Voetbal Vereniging
2
2
F
04.0514:00
TAVV
Kolping Boys
6
5
F
Domenica D
04.0512:30
Wilhelmina
Rooms Katholieke Huissense Voetbal Vereniging II
5
1
F
04.0512:00
Braakhuizen
Prinses Irene
0
6
F
04.0512:00
SC Varsseveld
SV Someren
3
2
F
04.0512:00
SSS '18
SC 't Zand II
1
3
F
04.0511:30
RKSVO
FC Gelre
0
4
F
Domenica C
04.0511:30
't Goy
DVV KFC'71
6
3
F
04.0510:00
Buitenveldert
FC Purmerend
3
1
F
Sabato A
03.0515:00
Reiger Boys
CSW
2
0
F
03.0515:00
Berkel
Rijnvogels
2
1
F
03.0514:30
Oostkapelle
SV Smerdiek
0
4
F
03.0514:30
Rijsoord
SC Muiden
0
5
F
Sabato B
03.0514:30
Be Quick Dokkum
Oranje Nassau II
1
2
F
03.0514:30
Tolbert
Knickerbockers
0
5
F
03.0514:30
Flevo Boys
DTS Ede
1
4
F
03.0514:30
Voetbal Vereniging Ons Genoegen
Oerterp
2
2
F
Sabato A
03.0512:30
vv Sterk Door Combinatie II
't Zand
0
2
F
03.0512:30
Ter Leede II
Wartburgia II
0
1
F
Sabato B
03.0512:30
HTC Zwolle
Klarenbeek
3
2
F
01.0514:30
Oerterp
Klarenbeek
1
2
F
01.0512:30
Oranje Nassau II
ONS Sneek
3
1
F
Domenica D
27.0413:00
Rooms Katholieke Huissense Voetbal Vereniging II
RKSVO
0
0
F
Domenica C
27.0413:00
SV Fortuna Wormerveer II
SJC Noordwijk
1
1
F
Domenica D
27.0411:30
SV Venray
SSS '18
2
0
F
Sabato B
26.0414:30
Tolbert
Oerterp
1
2
F
Domenica D
20.0412:00
SC Varsseveld
SV Venray
0
0
F
20.0411:00
SV Someren
Braakhuizen
1
6
F
Domenica C
20.0410:30
SJC Noordwijk
SV Fortuna Wormerveer II
0
3
F
Sabato B
19.0415:00
Oerterp
Oranje Nassau II
0
4
F
Sabato A
19.0414:45
Annullata ANN
Annullata ANN
CSW
Ter Leede II
19.0414:30
Rijsoord
't Zand
0
1
F
19.0412:30
vv Sterk Door Combinatie II
Reiger Boys
0
2
F
Domenica C
13.0414:00
Kolping Boys
SJC Noordwijk
3
0
F
13.0412:30
't Goy
FC Purmerend
3
2
F
Domenica D
13.0412:00
Herptse Boys
SV Venray
2
2
F
13.0412:00
SSS '18
Prinses Irene
0
2
F
13.0412:00
SC Varsseveld
RKSVO
1
0
F
Sabato B
12.0415:00
Oerterp
Voetbal Vereniging Ons Genoegen
1
2
F
Sabato A
12.0415:00
Berkel
Rijsoord
2
1
F
12.0414:30
Rijnvogels
vv Sterk Door Combinatie II
0
3
F
Sabato B
12.0414:30
Tolbert
Oranje Nassau II
3
4
F
Domenica D
06.0414:30
FC Gelre
SC Varsseveld
0
1
F
Domenica C
06.0414:00
Kolping Boys
SV Fortuna Wormerveer II
1
0
F
06.0414:00
DVV KFC'71
Saestum II
2
4
F
06.0412:15
Uit Vriendschap Saam
't Goy
0
2
F
Domenica D
06.0412:00
SC 't Zand II
Wilhelmina
0
1
F
06.0412:00
Prinses Irene
Herptse Boys
6
0
F
Domenica C
06.0410:30
SJC Noordwijk
Buitenveldert
1
1
F
06.0410:30
Rooms Katholieke Huissense Voetbal Vereniging
TAVV
1
3
F
Sabato B
05.0415:00
DTS Ede
HTC Zwolle
2
5
F
Sabato A
05.0414:45
't Zand
Oostkapelle
11
1
F
05.0414:30
SC Muiden
Berkel
0
4
F
Sabato B
05.0414:30
Oerterp
Be Quick Dokkum
1
1
F
05.0414:30
Knickerbockers
Flevo Boys
0
1
F
05.0414:30
Klarenbeek
Voetbal Vereniging Ons Genoegen
3
0
F
Sabato A
05.0412:30
SV Smerdiek
Reiger Boys
0
3
F
05.0411:30
Wartburgia II
Rijsoord
0
0
F
Domenica C
30.0314:30
Saestum II
Uit Vriendschap Saam
5
0
F
30.0314:30
Buitenveldert
Kolping Boys
3
1
F
30.0314:00
TAVV
DVV KFC'71
3
4
F
Domenica D
30.0312:30
Wilhelmina
SV Venray
1
2
F
30.0312:00
SC Varsseveld
Rooms Katholieke Huissense Voetbal Vereniging II
1
4
F
30.0312:00
Braakhuizen
FC Gelre
1
4
F
30.0312:00
Prinses Irene
SV Someren
5
1
F
30.0312:00
SSS '18
Herptse Boys
1
2
F
30.0311:30
RKSVO
SC 't Zand II
2
2
F
Domenica C
30.0311:00
FC Purmerend
SJC Noordwijk
2
0
F
30.0311:00
SV Fortuna Wormerveer II
Rooms Katholieke Huissense Voetbal Vereniging
0
2
F
Sabato A
29.0315:00
Reiger Boys
't Zand
0
0
F
29.0315:00
Berkel
Wartburgia II
0
2
F
29.0314:30
Oostkapelle
vv Sterk Door Combinatie II
0
1
F
29.0314:30
Rijsoord
CSW
0
3
F
29.0314:30
Rijnvogels
SC Muiden
1
1
F
Sabato B
29.0314:30
ONS Sneek
Be Quick Dokkum
1
1
F
29.0314:30
Voetbal Vereniging Ons Genoegen
DTS Ede
5
2
F
Sabato A
29.0312:30
Ter Leede II
SV Smerdiek
0
3
F
Sabato B
29.0312:30
HTC Zwolle
Knickerbockers
2
1
F
Domenica D
24.0314:30
FC Gelre
SV Someren
10
1
F
24.0313:00
Rooms Katholieke Huissense Voetbal Vereniging II
Braakhuizen
5
2
F
Sabato A
22.0314:30
Oostkapelle
Ter Leede II
1
2
F
Domenica C
16.0314:00
DVV KFC'71
SV Fortuna Wormerveer II
2
1
F
16.0312:15
Uit Vriendschap Saam
TAVV
0
7
F
Domenica D
16.0312:00
SC 't Zand II
SC Varsseveld
4
2
F
16.0311:30
SV Venray
RKSVO
2
0
F
16.0311:00
Herptse Boys
Wilhelmina
1
3
F
Domenica C
16.0310:30
Rooms Katholieke Huissense Voetbal Vereniging
Buitenveldert
8
1
F
Sabato B
15.0315:00
DTS Ede
Klarenbeek
2
1
F
15.0315:00
Oranje Nassau II
Flevo Boys
2
1
F
Sabato A
15.0314:45
't Zand
Ter Leede II
7
0
F
15.0314:45
CSW
Berkel
1
0
F
Sabato B
15.0314:30
ONS Sneek
Oerterp
2
2
F
15.0314:30
Be Quick Dokkum
Tolbert
3
0
F
15.0314:30
Knickerbockers
Voetbal Vereniging Ons Genoegen
4
0
F
Sabato A
15.0314:30
Oostkapelle
Rijnvogels
1
0
F
15.0312:30
SV Smerdiek
Rijsoord
2
2
F
15.0311:30
Wartburgia II
SC Muiden
0
2
F
Domenica C
12.0320:00
Saestum II
FC Purmerend
0
0
F
Domenica D
09.0314:30
FC Gelre
Wilhelmina
5
3
F
Domenica C
09.0313:00
SJC Noordwijk
't Goy
1
4
F