Eerste Klasse Femminile
0
100%
Risultati
Domenica C
23.09
FC Purmerend
TAVV
2
4
F
Domenica D
23.09
Rooms Katholieke Huissense Voetbal Vereniging II
SC 't Zand II
4
1
F
23.09
FC Gelre
SV Venray
2
2
F
23.09
SV Someren
Herptse Boys
7
2
F
23.09
Braakhuizen
SSS '18
8
1
F
23.09
SC Varsseveld
Wilhelmina
4
0
F
23.09
Prinses Irene
RKSVO
5
1
F
Sabato B
22.09
Klarenbeek
Be Quick Dokkum
1
2
F
22.09
Voetbal Vereniging Ons Genoegen
ONS Sneek
3
3
F
22.09
DTS Ede
Oranje Nassau II
4
4
F
22.09
Oerterp
Flevo Boys
2
1
F
22.09
HTC Zwolle
Tolbert
2
1
F
Sabato A
22.09
CSW
SV Smerdiek
2
2
F
22.09
Wartburgia II
't Zand
1
3
F
22.09
Berkel
Oostkapelle
2
3
F
22.09
SC Muiden
vv Sterk Door Combinatie II
2
0
F
22.09
Rijsoord
Reiger Boys
2
5
F
22.09
Rijnvogels
Ter Leede II
2
6
F
Domenica C
16.09
Uit Vriendschap Saam
Rooms Katholieke Huissense Voetbal Vereniging
0
3
F
16.09
DVV KFC'71
FC Purmerend
2
0
F
16.09
't Goy
SJC Noordwijk
2
1
F
16.09
Saestum II
Buitenveldert
1
2
F
16.09
TAVV
SV Fortuna Wormerveer II
4
1
F
Domenica D
16.09
Herptse Boys
FC Gelre
1
3
F
16.09
SC 't Zand II
Prinses Irene
1
2
F
16.09
Wilhelmina
Braakhuizen
0
2
F
16.09
SSS '18
SV Someren
4
2
F
16.09
RKSVO
SC Varsseveld
2
1
F
16.09
SV Venray
Rooms Katholieke Huissense Voetbal Vereniging II
3
2
F
Sabato B
15.09
Be Quick Dokkum
DTS Ede
1
3
F
15.09
ONS Sneek
Klarenbeek
4
2
F
15.09
Oranje Nassau II
Knickerbockers
3
5
F
15.09
Tolbert
Voetbal Vereniging Ons Genoegen
2
4
F
15.09
Flevo Boys
HTC Zwolle
0
4
F
Sabato A
15.09
SV Smerdiek
Rijnvogels
5
1
F
15.09
't Zand
CSW
5
2
F
15.09
vv Sterk Door Combinatie II
Wartburgia II
1
1
F
15.09
Oostkapelle
SC Muiden
2
1
F
15.09
Reiger Boys
Berkel
3
0
F
15.09
Ter Leede II
Rijsoord
5
0
F
Domenica C
09.0915:00
DVV KFC'71
Uit Vriendschap Saam
5
0
F
09.0915:00
Kolping Boys
't Goy
3
2
F
09.0915:00
SJC Noordwijk
Saestum II
0
2
F
09.0915:00
Buitenveldert
TAVV
3
3
F
09.0915:00
FC Purmerend
SV Fortuna Wormerveer II
0
9
F
Domenica D
09.0915:00
SC 't Zand II
SV Venray
4
0
F
09.0915:00
FC Gelre
SSS '18
7
0
F
09.0915:00
Rooms Katholieke Huissense Voetbal Vereniging II
Herptse Boys
4
1
F
09.0915:00
SV Someren
Wilhelmina
3
2
F
09.0915:00
Braakhuizen
RKSVO
2
4
F
09.0915:00
Prinses Irene
SC Varsseveld
1
0
F
Sabato B
08.09
DTS Ede
ONS Sneek
5
0
F
08.09
Klarenbeek
Tolbert
3
3
F
08.09
Knickerbockers
Be Quick Dokkum
3
0
F
08.09
Voetbal Vereniging Ons Genoegen
Flevo Boys
4
1
F
08.09
Oerterp
HTC Zwolle
1
2
F
Sabato A
08.09
SV Smerdiek
't Zand
4
6
F
08.09
CSW
vv Sterk Door Combinatie II
2
3
F
08.09
Wartburgia II
Oostkapelle
3
2
F
08.09
SC Muiden
Reiger Boys
1
2
F
08.09
Rijnvogels
Rijsoord
4
1
F
08.09
Berkel
Ter Leede II
0
2
F
Domenica C
02.09
't Goy
Rooms Katholieke Huissense Voetbal Vereniging
4
4
F
02.09
Uit Vriendschap Saam
FC Purmerend
1
1
F
02.09
Saestum II
Kolping Boys
0
0
F
02.09
TAVV
SJC Noordwijk
2
0
F
02.09
SV Fortuna Wormerveer II
Buitenveldert
0
3
F
Domenica D
02.09
SV Venray
Prinses Irene
2
3
F
02.09
Herptse Boys
SC 't Zand II
1
2
F
02.09
Wilhelmina
FC Gelre
1
6
F
02.09
SSS '18
Rooms Katholieke Huissense Voetbal Vereniging II
0
1
F
02.09
RKSVO
SV Someren
3
1
F
02.09
SC Varsseveld
Braakhuizen
2
1
F
Sabato B
01.09
Oranje Nassau II
Oerterp
2
1
F
01.09
ONS Sneek
Knickerbockers
2
4
F
01.09
Tolbert
DTS Ede
2
4
F
01.09
HTC Zwolle
Voetbal Vereniging Ons Genoegen
3
2
F
01.09
Flevo Boys
Klarenbeek
0
2
F
Sabato A
01.09
vv Sterk Door Combinatie II
SV Smerdiek
3
1
F
01.09
Oostkapelle
CSW
0
1
F
01.09
't Zand
Rijnvogels
7
1
F
01.09
Reiger Boys
Wartburgia II
9
0
F
01.09
Ter Leede II
SC Muiden
0
1
F
01.09
Rijsoord
Berkel
0
4
F