Hoofdklasse
0
100%
Risultati
Campionato - Finale
11.06
ASWH
Argon
3
2
F
04.06
Argon
ASWH
2
2
F
Fase Campionato
29.05
De Treffers
Argon
1
0
F
28.05
Excelsior '31
IJsselmeervogels
3
1
F
26.05
RKSV Schijndel
De Treffers
1
3
F
24.05
IJsselmeervogels
ASWH
2
2
F
21.05
ASWH
Excelsior '31
3
2
F
19.05
Argon
RKSV Schijndel
1
0
F
16.05
Argon
De Treffers
2
0
F
16.05
Excelsior '31
ASWH
0
0
F
14.05
IJsselmeervogels
Excelsior '31
2
0
F
13.05
De Treffers
RKSV Schijndel
2
1
F
Domenica C
11.05
Hoogeveen
RKSV Babberich
0
0
F
Fase Campionato
08.05
RKSV Schijndel
Argon
1
2
F
Domenica C
08.05
SC Joure
Achilles '29
2
2
F
08.05
ROHDA Raalte
De Treffers
0
1
F
08.05
Be Quick 1887
Woonwagen Kamp Emmen
1
2
F
08.05
Achilles 1894 Assen
HSC '21
2
2
F
08.05
vv Appingedam
KVV Quick 1920 Oldenzaal
4
2
F
08.05
Voetbalvereniging Germania
RKHVV
2
2
F
Fase Campionato
07.05
ASWH
IJsselmeervogels
3
0
F
Sabato C
07.05
ASV Dronten
SDC Putten
1
6
F
07.05
ONS Sneek
Genemuiden
2
6
F
07.05
VVOG
Be Quick '1928
1
5
F
07.05
ACV
Urk
2
0
F
07.05
WHC
Excelsior '31
4
1
F
07.05
HHC
Harkemase Boys
4
5
F
07.05
DOS Kampen
Nunspeet
1
1
F
Domenica C
05.05
Woonwagen Kamp Emmen
Voetbalvereniging Germania
2
0
F
05.05
De Treffers
Be Quick 1887
0
0
F
05.05
KVV Quick 1920 Oldenzaal
SC Joure
2
4
F
05.05
HSC '21
Hoogeveen
1
0
F
05.05
RKSV Babberich
vv Appingedam
1
2
F
05.05
Achilles '29
ROHDA Raalte
0
1
F
05.05
RKHVV
Achilles 1894 Assen
1
0
F
Domenica B
05.05
UNA
TOP Oss Amateurs
4
0
F
05.05
Geldrop
UDI '19
0
1
F
05.05
Meerssen
FC Vinkenslag
4
6
F
05.05
Gemert
RKSV Schijndel
2
2
F
05.05
Baronie
Deurne
3
2
F
05.05
EVV
Jan Van Cuijk
3
1
F
05.05
Internos
Groene Ster
2
1
F
Domenica C
01.05
RKHVV
Be Quick 1887
0
4
F
01.05
SC Joure
Achilles 1894 Assen
4
0
F
01.05
KVV Quick 1920 Oldenzaal
Voetbalvereniging Germania
3
4
F
01.05
Achilles '29
RKSV Babberich
0
0
F
Domenica B
01.05
Groene Ster
UNA
1
4
F
01.05
TOP Oss Amateurs
Gemert
0
5
F
01.05
Deurne
Geldrop
2
1
F
01.05
UDI '19
EVV
3
1
F
01.05
RKSV Schijndel
Baronie
0
2
F
01.05
FC Vinkenslag
Internos
0
1
F
01.05
Jan Van Cuijk
Meerssen
1
3
F
Domenica A
01.05
Argon
Schiedamse Voetbal Vereniging / SFC Martinit Combinatie
3
2
F
01.05
Türkiyemspor Amsterdam FC
Uit Vriendschap Saam
4
2
F
01.05
USV Elinkwijk
AFC
2
3
F
01.05
ADO '20
TONEGIDO
3
0
F
01.05
Blauw Wit Amsterdam FC
AFC '34
4
0
F
01.05
Omniworld
Door Wilskracht Verkregen
6
4
F
01.05
FC Kranenburg
Westlandia
2
0
F
Domenica C
28.04
vv Appingedam
Hoogeveen
4
0
F
Domenica A
24.04
Uit Vriendschap Saam
Blauw Wit Amsterdam FC
2
0
F
Domenica C
24.04
RKHVV
Hoogeveen
4
1
F
24.04
HSC '21
vv Appingedam
0
3
F
24.04
RKSV Babberich
SC Joure
4
1
F
24.04
Achilles '29
De Treffers
1
3
F
24.04
KVV Quick 1920 Oldenzaal
ROHDA Raalte
0
0
F
Domenica B
24.04
UNA
Jan Van Cuijk
1
1
F
24.04
RKSV Schijndel
Geldrop
1
0
F
24.04
Deurne
EVV
2
1
F
24.04
Groene Ster
Gemert
0
2
F
24.04
TOP Oss Amateurs
Baronie
1
2
F
Domenica A
24.04
AFC '34
Argon
1
5
F
24.04
TONEGIDO
Omniworld
2
3
F
24.04
Door Wilskracht Verkregen
USV Elinkwijk
0
0
F
24.04
Westlandia
ADO '20
0
3
F
24.04
AFC
Türkiyemspor Amsterdam FC
2
3
F
24.04
Schiedamse Voetbal Vereniging / SFC Martinit Combinatie
FC Kranenburg
1
3
F
Sabato A
23.04
Ter Leede
Kozakken Boys
3
2
F
Sabato C
23.04
Excelsior '31
ASV Dronten
2
2
F
23.04
Nunspeet
ONS Sneek
0
4
F
23.04
SDC Putten
VVOG
0
1
F
23.04
Genemuiden
WHC
4
4
F
23.04
Harkemase Boys
ACV
3
2
F
23.04
Be Quick '1928
HHC
2
2
F
23.04
Urk
DOS Kampen
3
2
F
Sabato A
23.04
Sportvereniging Marken
DOVO
2
4
F
Sabato B
23.04
Huizen
Excelsior Maassluis
2
0
F
23.04
IJsselmeervogels
Quick Boys
3
2
F
23.04
Katwijk
Spakenburg
2
0
F
23.04
Scheveningen
Capelle
3
2
F
23.04
Voorschoten '97
Rijnsburgse Boys
0
2
F
23.04
Tot Ons Genoegen Rotterdam
SHO
1
1
F
23.04
Sparta Nijkerk
SV Deltasport Vlaardingen
2
2
F
Sabato A
23.04
ASWH
Ajax Amateurs
1
1
F
23.04
HSV Hoek
ARC
3
0
F
23.04
Bennekom
RKAV Volendam
1
0
F
23.04
Barendrecht
Lisse
1
3
F
23.04
Noordwijk
Heerjansdam
3
1
F
Domenica B
17.04
Internos
Meerssen
2
2
F